Autor Wątek: apel o instalację rozszerzenia do Chroma ;) - charytatywne  (Przeczytany 840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

dziołchy, proponuję zainstalować sobie w chromie:

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to rozszerzenie fanimani - jak przeczyta, że jesteście na stronie sklepu, z którym współpracują, to pingną Wam, żeby aktywować fanimani - czyli 1-2% z transakcji pójdzie na szczytny cel Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nic nie kosztuje Was Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a kasa z nieba nie spada, nikt nią też nie sra, więc warto Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

w puli są takie sklepy jak decathlon, booking, zooplus, aliexpress, pizza portal, pyszne, kruk, eobuwie, asos, endo i pierdyliard innych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Notice: Undefined variable: context in /home/users/strefaslubna/public_html/forum/Sources/LoadAds.php on line 145

inkageo

Odp: apel o instalację rozszerzenia do Chroma ;) - charytatywne
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Sie 2019, 10:47:59 »
Ja mam i korzystam! Też polecam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Imagine there is no hate

suegro

« Odpowiedź #2 dnia: 20 Sie 2019, 12:14:12 »
A jak nie wiecie komu pomóc to możecie mojej fundacji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo też tam jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

ddu

« Odpowiedź #3 dnia: 20 Sie 2019, 19:50:05 »
moja też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Pracownia Zrównoważonego Rozwoju!