Autor Wątek: Nasza pierwsza rocznica!  (Przeczytany 17302 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eva_luna

Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Sie 2007, 11:31:09 »
na gazecie nie ma, wyslij na ten podany tutaj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

catlady

• Gość
Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Sie 2007, 15:33:04 »
No to najlepsze życzenia z okazji roczku!!!!!! :mrgreen:

golinda

• Gość
Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Sie 2007, 10:49:45 »
wysłałam wam na gazetowego ponownie

Strefa Ślubna

Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Sie 2007, 10:49:45 »

nionczka

Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Sie 2007, 12:14:58 »
A ja dostalam zdjecia Golindy i musez przyznac,z e bardzo mi sie podobaja. Masz taki ladny plaski brzucho i zgrabne cycki. O rany, wyrazam sie jak jakis facet  :oops: a nie panienka z dobrego domu. Super sa!

golinda

• Gość
Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Sie 2007, 12:18:22 »
Cytat: "nionczka"
A ja dostalam zdjecia Golindy i musez przyznac,z e bardzo mi sie podobaja. Masz taki ladny plaski brzucho i zgrabne cycki. O rany, wyrazam sie jak jakis facet  :oops: a nie panienka z dobrego domu. Super sa!

faceci wyrażają się inaczej ;P

a mojemu brzuchowi to by się jednak przydał wycisk!

Strefa Ślubna

Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Sie 2007, 12:18:22 »

ishka82

Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #30 dnia: 23 Sie 2007, 21:28:03 »
Ja też bym chciała te zdjęcia zobaczyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
No i też już zaczęliśmy starania o potomka, za jakiś tydzień zobaczymy czy z podróży poślubnej wróciliśmy sami czy z młodym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #31 dnia: 24 Sie 2007, 17:30:47 »
Cytat: "nionczka"

No prosze - na zdjeciach taki blond-aniolek, a tu wyszlo szydlo z worka. Chociaz nie - bylo przeciez tez zdjecie diabelka;)

Suma sumarum - Nionczka tak zareklamowala zdjecia, ze tez bym je chetnie zobaczyla. Przyslesz na gazetowego? Obiecuje nie upubliczniac, no oprocz wystawienie w lokalnych domach seniora;)))
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

• Gość
Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Sie 2007, 10:04:17 »
poszło na gazetowy

ishka82

Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #33 dnia: 31 Sie 2007, 20:30:45 »
Nic nie dostałam  :-(

abkasia

Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #34 dnia: 07 Wrz 2007, 19:44:27 »
fajny mialas pomysl z tymi zdj. :-> ..maz mnie do takich sam namawial, ale mi sie troche przytylo i tak sie zle czuje w swojej skorze...brrrr niby nieduzo( ze 4 kg na plusie) ale w najgorszym miejscu. oponki na brzuchu i tylek troche wiekszy.....
teraz troche ograniczylam zarcie, ale jakos cwiczyc mi sie nie chce.....

tez bym chetnie zobaczyla twoje zdj..  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
abkasia@gazeta.pl

a i nam juz roczek mija niedlugo...16.09......ale maz bedzie na kursie w warszawie...ech to zycie...  :-(

golinda

• Gość
Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Wrz 2007, 14:12:26 »
Cytat: "abkasia"

a i nam juz roczek mija niedlugo...16.09......ale maz bedzie na kursie w warszawie...ech to zycie...  :-(

to ja sie moge mezem zajac ;-)

p.s. zartowalam...

abkasia

Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Wrz 2007, 16:09:22 »
cha mozesz przypilnowac... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wiesz niby  na kurs jedzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale niech sie szkoli to sie nam bedzie lepiej wiodlo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

• Gość
Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #37 dnia: 10 Wrz 2007, 10:16:30 »
Cytat: "abkasia"
cha mozesz przypilnowac... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wiesz niby  na kurs jedzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale niech sie szkoli to sie nam bedzie lepiej wiodlo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mam nadzieję, że ich kursy nie wyglądają tak jak moich kolegów z pracy...

p.s. fotki posłałam

abkasia

Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #38 dnia: 10 Wrz 2007, 10:50:27 »
mam nadz ze nie wygladaja tak jak sie domyslam. tym bardziej ze to nie jest kurs z pracy tylko calkiemm prywatny...

o matko obejzalam zdj....ale jestes odwazna...!!!!! wygladasz pieknie...najbardziej podoba mi sie to kolorowe zdj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj apetyczna z  ciebie babka...

mezus pewnie dumy... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #39 dnia: 11 Wrz 2007, 14:51:38 »
w zeszlym miesiącu marudziłaś nad okresem
w dzisiaj niespodzianka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
GRATULACJE !!!

chętnie bym zobaczyła te rocznicowe fotki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jakbyś zechciała przesłać to na kasia-k@gazeta.pl

sama zastanawiałam się czy aby takiej sesji sobie nie strzeliś - problem tylko ze znalezieniem zaufanego fotografa
niespodzianka dla mojego N byłaby przednia
a i pamiątka młodości też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #39 dnia: 11 Wrz 2007, 14:51:38 »

ishka82

Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #40 dnia: 11 Wrz 2007, 15:48:36 »
Ja też proszę o fotki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Już nie pierwszy raz ;-)  Możesz wysłać na a_batko@wp.pl
No chyba, że nie chcesz mi ich wysłać  :-P

golinda

• Gość
Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #41 dnia: 14 Wrz 2007, 17:17:28 »
ishka82,

posłałam ci
tak pozno, bo nie zauwazylam twojego postu :-)

p.s. teraz biust mam większy - napuchł mi ;P

ishka82

Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #42 dnia: 14 Wrz 2007, 18:46:14 »
Cytat: "golinda"
posłałam ci
tak pozno, bo nie zauwazylam twojego postu :-)

p.s. teraz biust mam większy - napuchł mi ;P

Dzięki :mrgreen:  Zdjęcia są zajebiste :-D  Mąż musiał być wniebowzięty jak mu je podarowałaś ;-)
Tak szybko biust Ci od ciąży napuchł :shock: Dziwne :-P

golinda

• Gość
Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #43 dnia: 14 Wrz 2007, 19:36:47 »
Cytat: "ishka82"
Dzięki  Zdjęcia są zajebiste  Mąż musiał być wniebowzięty jak mu je podarowałaś  
Tak szybko biust Ci od ciąży napuchł  Dziwne

no napuchł, jak przed okresem tylko mocniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #44 dnia: 14 Wrz 2007, 22:01:04 »
Tak wszyscy chwalą te zdjęcia, jeśli mogła bym to poprosze również Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
errata1@gazeta.pl

zuzia

Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #45 dnia: 16 Wrz 2007, 10:55:35 »
Dziewczyny,
też myslę nad takimi zdjęciami dla męża (może na Boże Narodzenie?). Może znacie jakiegoś zaufanego fotografa, który by sie tego podjął?

golinda

• Gość
Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #46 dnia: 16 Wrz 2007, 13:22:40 »
Cytat: "zuzia"
Dziewczyny,
też myslę nad takimi zdjęciami dla męża (może na Boże Narodzenie?). Może znacie jakiegoś zaufanego fotografa, który by sie tego podjął?

mogę zapytać tego mojego
z tego co wiem to bierze za coś takiego ok. 1500zł

Molly

Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #47 dnia: 16 Wrz 2007, 13:50:25 »
golinda, ja wiem ze jestem nowa miedzy wami ale czy tez bym mogla prosic o fotki :->  :oops:

mam6lat

Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #48 dnia: 17 Wrz 2007, 18:32:40 »
"Może znacie jakiegoś zaufanego fotografa, który by sie tego podjął?"
tak - "ćwiczyłam na ciężarówkach" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

5czwartych

Nasza pierwsza rocznica!
« Odpowiedź #49 dnia: 19 Wrz 2007, 08:47:39 »
Cytat: "zuzia"
Dziewczyny,

zwróć się do Agi Bogackiej (Warszawa) albo Kaliny (też Warszawa). ja niestety w tym przypadku nie pomogę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj