Nasza pierwsza rocznica!

Zaczęty przez golinda, 13 Sie 2007, 08:47:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eva_luna

na gazecie nie ma, wyslij na ten podany tutaj

catlady

No to najlepsze życzenia z okazji roczku!!!!!! :mrgreen:

golinda

wysłałam wam na gazetowego ponownie

nionczka

A ja dostalam zdjecia Golindy i musez przyznac,z e bardzo mi sie podobaja. Masz taki ladny plaski brzucho i zgrabne cycki. O rany, wyrazam sie jak jakis facet  :oops: a nie panienka z dobrego domu. Super sa!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: "nionczka"A ja dostalam zdjecia Golindy i musez przyznac,z e bardzo mi sie podobaja. Masz taki ladny plaski brzucho i zgrabne cycki. O rany, wyrazam sie jak jakis facet  :oops: a nie panienka z dobrego domu. Super sa!

faceci wyrażają się inaczej ;P

a mojemu brzuchowi to by się jednak przydał wycisk!

ishka82

Ja też bym chciała te zdjęcia zobaczyć ;)
No i też już zaczęliśmy starania o potomka, za jakiś tydzień zobaczymy czy z podróży poślubnej wróciliśmy sami czy z młodym ;)

mayagaramond

Cytat: "nionczka"A ja dostalam zdjecia Golindy i musez przyznac,z e bardzo mi sie podobaja. Masz taki ladny plaski brzucho i zgrabne cycki. O rany, wyrazam sie jak jakis facet  :oops: a nie panienka z dobrego domu. Super sa!

No prosze - na zdjeciach taki blond-aniolek, a tu wyszlo szydlo z worka. Chociaz nie - bylo przeciez tez zdjecie diabelka;)

Suma sumarum - Nionczka tak zareklamowala zdjecia, ze tez bym je chetnie zobaczyla. Przyslesz na gazetowego? Obiecuje nie upubliczniac, no oprocz wystawienie w lokalnych domach seniora;)))
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda


ishka82

Nic nie dostałam  :-(

abkasia

fajny mialas pomysl z tymi zdj. :-> ..maz mnie do takich sam namawial, ale mi sie troche przytylo i tak sie zle czuje w swojej skorze...brrrr niby nieduzo( ze 4 kg na plusie) ale w najgorszym miejscu. oponki na brzuchu i tylek troche wiekszy.....
teraz troche ograniczylam zarcie, ale jakos cwiczyc mi sie nie chce.....

tez bym chetnie zobaczyla twoje zdj..  :)
abkasia@gazeta.pl


a i nam juz roczek mija niedlugo...16.09......ale maz bedzie na kursie w warszawie...ech to zycie...  :-(

golinda

Cytat: "abkasia"

a i nam juz roczek mija niedlugo...16.09......ale maz bedzie na kursie w warszawie...ech to zycie...  :-(

to ja sie moge mezem zajac ;-)


p.s. zartowalam...

abkasia

cha mozesz przypilnowac... :) wiesz niby  na kurs jedzie ;) ale niech sie szkoli to sie nam bedzie lepiej wiodlo :)

golinda

Cytat: "abkasia"cha mozesz przypilnowac... :) wiesz niby  na kurs jedzie ;) ale niech sie szkoli to sie nam bedzie lepiej wiodlo :)

mam nadzieję, że ich kursy nie wyglądają tak jak moich kolegów z pracy...

p.s. fotki posłałam

abkasia

mam nadz ze nie wygladaja tak jak sie domyslam. tym bardziej ze to nie jest kurs z pracy tylko calkiemm prywatny...


o matko obejzalam zdj....ale jestes odwazna...!!!!! wygladasz pieknie...najbardziej podoba mi sie to kolorowe zdj :) apetyczna z  ciebie babka...

mezus pewnie dumy... :)

Kasia

w zeszlym miesiącu marudziłaś nad okresem
w dzisiaj niespodzianka :)
GRATULACJE !!!


chętnie bym zobaczyła te rocznicowe fotki :)
jakbyś zechciała przesłać to na kasia-k@gazeta.pl


sama zastanawiałam się czy aby takiej sesji sobie nie strzeliś - problem tylko ze znalezieniem zaufanego fotografa
niespodzianka dla mojego N byłaby przednia
a i pamiątka młodości też :)

ishka82

Ja też proszę o fotki :) Już nie pierwszy raz ;-)  Możesz wysłać na a_batko@wp.pl
No chyba, że nie chcesz mi ich wysłać  :-P

golinda

ishka82,

posłałam ci
tak pozno, bo nie zauwazylam twojego postu :-)

p.s. teraz biust mam większy - napuchł mi ;P

ishka82

Cytat: "golinda"posłałam ci
tak pozno, bo nie zauwazylam twojego postu :-)

p.s. teraz biust mam większy - napuchł mi ;P
Dzięki :mrgreen:  Zdjęcia są zajebiste :-D  Mąż musiał być wniebowzięty jak mu je podarowałaś ;-)
Tak szybko biust Ci od ciąży napuchł :shock: Dziwne :-P

golinda

Cytat: "ishka82"Dzięki  Zdjęcia są zajebiste  Mąż musiał być wniebowzięty jak mu je podarowałaś  
Tak szybko biust Ci od ciąży napuchł  Dziwne

no napuchł, jak przed okresem tylko mocniej ;)

errata

Tak wszyscy chwalą te zdjęcia, jeśli mogła bym to poprosze również ;)
errata1@gazeta.pl

zuzia

Dziewczyny,
też myslę nad takimi zdjęciami dla męża (może na Boże Narodzenie?). Może znacie jakiegoś zaufanego fotografa, który by sie tego podjął?

golinda

Cytat: "zuzia"Dziewczyny,
też myslę nad takimi zdjęciami dla męża (może na Boże Narodzenie?). Może znacie jakiegoś zaufanego fotografa, który by sie tego podjął?

mogę zapytać tego mojego
z tego co wiem to bierze za coś takiego ok. 1500zł

Molly

golinda, ja wiem ze jestem nowa miedzy wami ale czy tez bym mogla prosic o fotki :->  :oops:

mam6lat

"Może znacie jakiegoś zaufanego fotografa, który by sie tego podjął?"
tak - "ćwiczyłam na ciężarówkach" ;)

5czwartych

Cytat: "zuzia"Dziewczyny,
też myslę nad takimi zdjęciami dla męża (może na Boże Narodzenie?). Może znacie jakiegoś zaufanego fotografa, który by sie tego podjął?

zwróć się do Agi Bogackiej (Warszawa) albo Kaliny (też Warszawa). ja niestety w tym przypadku nie pomogę :P