Nasza pierwsza rocznica!

Zaczęty przez golinda, 13 Sie 2007, 08:47:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Wczoraj mieliśmy pierwszą rocznicę ślubu.
Na 18:00 (o tej godzinie był nasz ślub) przygotowałam wykwintną kolację.
Dostałam od męża przepiękny pierścionek z białego złota z perłą (jak zrobię fotkę, to wkleję), on ode mnie dostanie prezent jutro - album z moimi zdjęciami - artystyczne, erotyczne ;)
Wybiorę jakieś najdelikatniejsze i wam pokażę!

Tak sobie myślę po tym roku, że mój Misiek to największe szczęście, jakie mnie mogło w życiu spotkać.

Niestety lekko się też zasmuciłam, bo dostałam okres, a miałam nadzieję, że jestem w ciąży.
No cóż, to dopiero pierwszy miesiąc starań, więc jeszcze się nie martwię.

Mój mąż nazywał mnie wczoraj "jednoroczną żoną".

Zadzwoniła z życzeniami moja mama i oczywiście przede wszystkim życzyła nam dzieci (jak ona mnie denerwuje tymi tekstami!!!  :evil: )

No, to tyle!  :)

vobi

Cytat: "golinda"Tak sobie myślę po tym roku, że mój Misiek to największe szczęście, jakie mnie mogło w życiu spotkać

Gratulacje! I obys tak jak wyzej myslala sobie po kazdym kolejnym roku malzenstwa :)

zosia2007

Gratulacje i powodzenia w "staraniach" :mrgreen:

salsa

Golinda, moje najszczersze i najserdeczniejsze gratulacje:))

i życze małego Golindziątka:))

super pomysł z tym albumem, kto Ci robił zdjecia?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: "salsa"Golinda, moje najszczersze i najserdeczniejsze gratulacje:))

i życze małego Golindziątka:))

super pomysł z tym albumem, kto Ci robił zdjecia?

kolega, ten sam, który robił nam zdjęcia ślubne :)

sweedee

Niestety lekko się też zasmuciłam, bo dostałam okres, a miałam nadzieję, że jestem w ciąży.
No cóż, to dopiero pierwszy miesiąc starań, więc jeszcze się nie martwię.

Dokładnie! Jak już wcześniej gdzieś pisałam, chyba tylko małolaty od razu wpadają :mrgreen: Nasze starania trwały pół roku i już mieliśmy nawet skierowanie na badanie zaplemników i jak se odpuściliśmy, to wtedy sie udało  :-P .
Tylko nie zacznijcie schizować i traktować sexu prokreacyjnie!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

ashton

Sto lat z jednym i tym samym mężem :-P i owocnych starań!

kamelia04.08.2007

stwierdzenie mało twórcze, ale czas na prawde leci...

my 3 lipca 2007r. świętowalismy rok bycia razem, a w sobote 11 sierpnia przeleciał tydzien jak jesteśmy małżenstwem.

Czekam na zdjęcia z pleneru i ze studia, to pokażę, na tym forum jestem bardziej spokojna.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

koka

Golinda, wszystkiego, wszytskiego najlepszego!!!!
Starajcie sie dzielnie;)

zuzia

Golinda
100 lat wam obojgu.

A co do starań... podejdź do tego jak moja siostra: No, staramy się, ale spokojnie, te starania są najprzyjemniejsze :)

gioseppe

Cytat: "kamelia04.08.2007"

my 3 lipca 2007r. świętowalismy rok bycia razem, a w sobote 11 sierpnia przeleciał tydzien jak jesteśmy małżenstwem.
tpo wy tak krotko znaliscie sie przed slubem?:)
czy z rana nie kumam...
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

kamelia04.08.2007

gioseppe,
wszystko sie zgadza: poznalismy sie 24 czerwca 2006r., razem jesteśmy od 3 lipca 2006r., oferta matrymonialna została mi złozona po kilku, max. 10 dniach. Do ślubu przygotowywalismy się od sierpnia ubiegłego roku.
Z reguły ludzie są 2-3 lata razem przed slubem, my rok i miesiąc. Jesteśmy udanym związkiem, dobrze nam ze sobą i cieszymy się z tego małżeństwa.
Pozdr

Mam nadzieję, że uda mi się pokazać zdjęcia na początku następnego tygodnia.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

dzidzia101

Golinda, zycze wielu, wielu lat tak szczesliwych jak ten roczek. I zebys nigdy nie zmienila zdania na temat Twojego "szczescia"!!! :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

kamelia04.08.2007, moi dziadkowie poznali sie 6 stycznia, w pociagu. 1 lipca byli juz po slubie:) nie zadne wpadki i tego typu klimaty, tylko wielka miłosc

w 2002 odebrali medal za 50 lat razem:) sa juz 55 lat małzenstwem i sa bardzo zakochani:)

takze, mnie to nie dziwi:))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: "dzidzia101"Golinda, zycze wielu, wielu lat tak szczesliwych jak ten roczek. I zebys nigdy nie zmienila zdania na temat Twojego "szczescia"!!! :)

a ja bym wolała, żeby kolejne latka oszczędziły nam takich "atrakcji" jak ten roczek ;)

zuzia

Golinda,
zdjęcia boskie!!!!!! Jak ja Ci zazdroszcze figury.

nionczka

Golinda, czy ja tez moge zobaczyc to piekne cialo? To co widze w lustrze nie barzdo mnie przekonuje a swierszyki to sam photoshop  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

nionczka, możesz, tylko podaj mi adres

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

Golinda, no normalnie mam łzy w oczach, ze wszystkim ślesz a mnie żalujesz :cry:  no nie badz taka......

golinda

no już wam wysłałam, nie marudzić ;)

kotrabina

:)) Kamelia, widzę, że nie tylko ja działam szybko... za 2 tygodnie z moim "półtoramiesięcznym"mężem będziemy świętować 1 rocznicę poznania  :mrgreen:

kotrabina

W ogóle witam wszystkie Żony! Salsa dzięki za zaproszenie do tego forum. Barrrrdzo fajne!


golinda

Cytat: "eva_luna"Golinda, nie ma  :-/

a jaki masz adres?
wysłałam na eva_luna@gazeta.pl