Inspiracje łazienkowe

Zaczęty przez inkageo, 13 Sty 2008, 12:40:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

ja właśnie powiększyłam na naszym projekcie łazienkę, do której wchodzi się z sypialni

foszku, ta wanno-prysznic super!

mayagaramond

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"mayagaramond, albo zasieki - widze, ze sie ostro rozpanoszylas lazienkowo ;)

obiecuje, ze juz nic nie wkleje :oops:  :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

foszek

To ja jeszcze wkleje :-)
Podoba mi sie taka lazienka na strychu... musze o niej pomyslec  ;-)

nionczka

http://dom.gazeta.pl/czterykaty/51,57642,3988927.html?i=0

Inkageo, widzialas pewnie juz to, ale na wszelki wypadek wklejam. Cudna ta lazienka!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: "nionczka"http://dom.gazeta.pl/czterykaty/51,57642,3988927.html?i=0

Inkageo, widzialas pewnie juz to, ale na wszelki wypadek wklejam. Cudna ta lazienka!
To właśnie są kafle Tubadzin Homme, które jedziemy zamówić w piątek! :)
Dzięki :)
Imagine there is no hate

nionczka

Cytat: "inkageo"
To właśnie są kafle Tubadzin Homme, które jedziemy zamówić w piątek! :)
Dzięki :)

No to pieknie, ale moze nie ukladajcie sobie czerwonego dywanu jak ten chlopak ;-) Na drugim zdjeciu lazienka podoba mi sie zdecydowanie mniej. Ale kolory cudne. Jak je ulozycie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

mnie się też szalenie podoba homme, tylko po co ta męska nazwa ;-)  już od dawna mi się podobają te kafle, Inka świetny wybór czekam na foty

nionczka

Dzieki za piwko Inkageo. Ja bede kibicowac Twojej lazience.

Co do nazwy Mika przypomnialo mi sie jak pracowalam dla Zary i Katalonczycy skarzyli sie,ze kiedy widza Zara Home mysla, ze to meska wersja Zary wchodza a tam rzeczy do domu  :-P

A ja w San Sebastián bylam w restauracji o nazwie Kibel  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: "nionczka"
Cytat: "inkageo"
To właśnie są kafle Tubadzin Homme, które jedziemy zamówić w piątek! :)
Dzięki :)

No to pieknie, ale moze nie ukladajcie sobie czerwonego dywanu jak ten chlopak ;-) Na drugim zdjeciu lazienka podoba mi sie zdecydowanie mniej. Ale kolory cudne. Jak je ulozycie?
Nie będziemy tak mieszać. Na podłodze tylko szary, na ścianach czerwony i szary jako dodatek. Bez białych kafli. Zastanawiam się co z obudową wanny, opcje są dwie - czerwone luksfery, albo czerwona mozaika, ale nie wiem czy dopasują identyczne odcienie jak hommów, więc kwestia nadal otwarta..
Nie wiem też jeszcze jaki kolor mebli - szafki pod umywalką i zabudowy pralki. Trochę kusi mnie drewno, ale nie chcę za dużego rozpasania kolorystycznego.. Białe nie bardzo.. Czerwone będą miały pewnie inny odcień..
Imagine there is no hate

nionczka

Moze takie szarawe drewno, taki zimny odcien, bardzo aktualny?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

ja bym dodała trochę białych kafli np. na obudowę lustra i dała do tego białe meble, bo drewno nijak mi się nie widzi do tej kolorystyki... chyba że jakieś jasne ale jakie  :?:  :roll:  hmmmmmm

nionczka

Jesli chodzi o wanne to chyba wolalabym mozaike raczej niz luksfery. Luksfery chyba za bardzo przyciagaja uwage a u Ciebie juz beda dwa kolory kafli. Moze ten sam producent ma mozaike czerwona. Pytalas?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Cytat: "nionczka"Jesli chodzi o wanne to chyba wolalabym mozaike raczej niz luksfery.

ja też wybrałabym mozaike, ale w tubądzinie chyba nie ma idealnie dobranej kolorystycznie

[ Dodano: 26-02-2008, 13:17 ]
Inka a dekory będziecie jakieś kłaść te od tubądzina??

inkageo

Cytat: "nionczka"Jesli chodzi o wanne to chyba wolalabym mozaike raczej niz luksfery. Luksfery chyba za bardzo przyciagaja uwage a u Ciebie juz beda dwa kolory kafli. Moze ten sam producent ma mozaike czerwona. Pytalas?
Na stronie producenta nie mogę znaleźć, ale w piątek w sklepie wszystkiego się dowiem. Mąż wymyślił podświetlane luksfery i nawet pomysł świecącej wanny mi się podoba, ale czy da się to zrealizować.. W domu jest dużo akcentów sosnowych - podłoga, drzwi, więc możnaby pójść tym tropem, chociaż sama nie wiem..
Co to za szare drewno?

[ Dodano: 26-02-2008, 13:19 ]
Cytat: "mika9983"Inka a dekory będziecie jakieś kłaść te od tubądzina??
Nie dekorów nie chcę, za mała łazienka, a zresztą jakoś już mi się opatrzyły, mamy na dole w białej łazience dekory z tulipanami, dosłownie dwa plus wąski pasek przy suficie i nie cierpię ich.
Imagine there is no hate

mika

inkageo, w Opocznie mają czerwoną mozaike
http://www.opoczno.com/index2.php?id=42&KolekcjaID=256&ProduktID=4881
tylko ciekawe czy odcień podobny :roll:

inkageo

No właśnie opoczno ma.. Zobaczymy co nam zaproponuję.. Nie potrafię też wyliczyć ile metrów kwadratowych kafelek jest nam potrzebne na ściany. Nie wiem jak szeroka będzie umywalka, czy geberit wejdzie pod okno, jak duże będzie lustro bo bez sensu pod lustro dawać płytki i przez to remont stoi. Najpierw musimy też kupić całą armaturę i o ile wybieranie wanny było przyjemne, to wc już mnie mniej kręci ;)

[ Dodano: 26-02-2008, 13:32 ]
Oooo ta mozaika nie jest taka droga 74 zł za m2, to może my sobie na ściany damy tylko mozaikę? Oczywiście z czerwonymi fugami, z białymi mi się nie podoba, zbyt patriotycznie ;) Co Wy na to?
Imagine there is no hate

nionczka

Cytat: "inkageo"Co to za szare drewno?

Takie jak brzoza? Tylko troche wybielone i podfarbowane na szaro albo naturalnie szarawe. Nie wiem, widzialam wiele nowoczesnych mebli w tym kolorze.

Sosna nie bardzo mi pasuje to tego zestawu. Jest za ciepla, za domowa :-)

Znalzlam tez cos takiego:

http://www.saneamientosguaita.com/pictures/cubic_b.jpg
http://www.saneamientosguaita.com/pictures/vertex%20gris_naranja%20completo.jpg
http://www.saneamientosguaita.com/pictures/ACAPULCO_TABE.jpg

tkie drewno jak to ostatnie tylko sinawy odcien.

Ja tez nie znosze dekorów :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Cytat: "inkageo"Oooo ta mozaika nie jest taka droga 74 zł za m2, to może my sobie na ściany damy tylko mozaikę? Oczywiście z czerwonymi fugami, z białymi mi się nie podoba, zbyt patriotycznie  Co Wy na to?

moim zdaniem tylko czerwona fuga, z białą bardzo mi się nie podoba. Lubię jak mozaika jest wyłożona wokół sprzętów tj. wanny, kibelka i umywalki

inkageo

Dzięki :) Tylko będzie problem bo sosnowych drzwi nie wywalimy, takie są w całym domu.. Wieszam na nich ręczniki, więc są trochę zasłonięte ;)
Imagine there is no hate

mika

Cytat: "nionczka"http://www.saneamientosgu...APULCO_TABE.jpg

tkie drewno jak to ostatnie tylko sinawy odcien.

to mi się najbardziej podoba tzn. kształt mebli, a odcień rzeczywiście musi być zimniejszy

inkageo

Cytat: "mika9983"Lubię jak mozaika jest wyłożona wokół sprzętów tj. wanny, kibelka i umywalki
No i tak miało być..ale te odcienie czerwieni pewnie będą inne..

[ Dodano: 26-02-2008, 13:39 ]
Jejku jak już ta łazienka będzie gotowa, to chyba codziennie będę się moczyć w wannie, zdradzę prysznic ;)

[ Dodano: 26-02-2008, 13:42 ]
Zastanawiam się tylko gdzie my teraz będziemy kąpać psa.. Już widzę jak drapie pazurami naszą cudną wannę ze sproszkowanego marmuru ;)
Imagine there is no hate

nionczka

Cytat: "inkageo"Zastanawiam się tylko gdzie my teraz będziemy kąpać psa.. Już widzę jak drapie pazurami naszą cudną wannę ze sproszkowanego marmuru ;)

Pod prysznicem albo w wypasionej wanience, ktora zaraz kupisz dla dziecka  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Cytat: "inkageo"Zastanawiam się tylko gdzie my teraz będziemy kąpać psa.. Już widzę jak drapie pazurami naszą cudną wannę ze sproszkowanego marmuru  

na podwórku?? ;-)


inkageo

Imagine there is no hate