Inspiracje łazienkowe

Zaczęty przez inkageo, 13 Sty 2008, 12:40:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siog

juz uzbieralam troche pomyslow na nowy dom wiec jak tylko zeskanuje to wrzuce:)

inkageo

Super :) U nas stanęło na czerwonych ścianach i szarej podłodze, tylko nie mamy czasu zamówić materiałów.. No i obawiam się, że nie dostanę czerwonej mozaiki i kafli w identycznym odcieniu.. Oj nie mam motywacji do tego remontu..
Imagine there is no hate

Kasia

inkageo, pomysl czy nie lepiej połaczyć czerwieni z szarością lub grafitem na ścianach
sama czerwień może być nie do zniesienia

inkageo

Też się trochę obawiam, ale kafelek nie będzie dużo, tylko tam gdzie trzeba i nie do sufitu, a ściany walnę farbą na grafit i już. Zrezygnowałam też już prawie z opcji awaryjnego prysznica w wannie, bo chyba za dużo kombinacji, a za mało korzyści..
Imagine there is no hate

gioseppe

Cytat: "abkasia"
Cytat: "gioseppe"nie wolisz bialej lazienki? czysta, zawsze na topie,
na topie tak, ale czystopsc utrzymac w takiej lazience- koczmar. kazdy wlosek na podlodze widac i kurzu juz nie wspomne...
moja ciotka ma taką i nie narzeka
podłogi w białym kolorze vbym nie zrobiła ale płytki na ścianach są super do utrzymania. Sama mam zgaszoną biel i bardzo sobie chwalę ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

golinda

właśnie jestem na etapie urządzania (na razie wirtualnego) domu, a raczej zbieraniu pomysłów i muszę przyznać, że zakochałam się w tych oberżynowych łazienkach!
tylko prysznic chciałabym bezkabinowy (widziałam w jednym hotelu), z długą szybą oddzielającą od reszty łazienki, na tym samym poziomie

ma któraś może zdjęcia czegoś takiego?

mika

golinda, chodzi o coś takiego??

inkageo

Cytat: "golinda"ma któraś może zdjęcia czegoś takiego?
Ale ma być we wnęce jakiejś, nie wiem czy dobrze rozumiem? Mam cały stos gazet, więc zwrócę uwagę. Widziałam ostatnio fajny pomysł - prysznic włażący do sypialni, ścianka między sypialnią a prysznicem była z mlecznego szkła i drugi też fajny - prysznic narożny, ale róg półokrągły zabudowany luksferami, czyli ścianka oddzielająca prysznic od przedpokoju była zbudowna z luksferów.
Imagine there is no hate

mika

Cytat: "inkageo"prysznic włażący do sypialni, ścianka między sypialnią a prysznicem była z mlecznego szkła i drugi też fajny - prysznic narożny, ale róg półokrągły zabudowany luksferami, czyli ścianka oddzielająca prysznic od przedpokoju była zbudowna z luksferów.

widzałyśmy chyba to samo, też mi się podobają łazienki tak "włażące" do sypialni

golinda

Cytat: "mika9983"golinda, chodzi o coś takiego??

mniej więcej, ale z dwa, a własciwie 3 boki to ściany, a jeden to takie długie szkło i nie jest do końca obudowany ten prysznic

inkageo

O mam:

[ Dodano: 20-02-2008, 10:51 ]
Cytat: "golinda"
Cytat: "mika9983"golinda, chodzi o coś takiego??

mniej więcej, ale z dwa, a własciwie 3 boki to ściany, a jeden to takie długie szkło i nie jest do końca obudowany ten prysznic
A to chyba spoko, jest pełno fotek takich pryszniców, nie będziesz miała problemu ze znalezieniem inspiracji ;)
Imagine there is no hate

golinda

nie o to mi chodziło, Inka.
wyobraź sobie, że wchodzisz do łazienki i na wprost po prawej stronie masz prysznic
z lewej strony ściana, na wprost ściana, no i z tyłu, tam gdzie drzwi też
naprzeciw ściany z lewej strony jest długa szyba, wejście pod prysznic (na tym samym poziomie co reszta łazienki) jest szerokości drzwi i nie ma żadnego zamknięcia
ten prysznic to coś jakby wnęka, małe osobne pomieszczenie

ale zamieszałam, liczę na wasze wyobraźnie :-)

inkageo

Wiem, wiem że nie o to chodzi, wkleiłam to zdjęcie jako ciekawostkę :)
Imagine there is no hate

golinda

Cytat: "inkageo"wkleiłam to zdjęcie jako ciekawostkę

aha :-)

mika


golinda

mika9983,

mniej więcej jak ta niebieska, tylko szyba dłuższa i bez żadnych drzwiczek


Kasia

golinda, ostanio na stronie jakiejść firmy płytkarskiej/kafelkowej widziałam ogromną łazienkę z taką ogromną szybą
tylko gdzie ja to widziałam ................... albo tu na strefie albo w Castoramie gdzieś na plakacie albo .................
pomyslę ....to może blondynce się przypomni :)

golinda

Inka, już bardzo blisko, tylko bez drzwiczek i dłuższa szyba, no i bez tego progu

inkageo

Wieczorem przejrzę gazety :)
Imagine there is no hate

foszek

A co powiecie na taka wanne ?? 2:1

inkageo

Foszku Ty masz tam chyba ze trzy łazienki w tym domu, więc rozwiązania hybrydowe nie są Ci potrzebne ;)
O kurde, to fotomontaż, na drugim faceta nie ma, a babka w tej samej pozycji ;)
Imagine there is no hate

mayagaramond

To i ca cos powklejam - jedna to szara glazura dla Inki, a reszta to lazienki z nieobudowanymi prysznicami.

A to z wolnostojacawanna wkleilam ze wzgledu na okna. Super bylaby taka lazienka, tylko do niej potrzeba 10 ha dzialki ;-)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

foszek

Cytat: "inkageo"Foszku Ty masz tam chyba ze trzy łazienki w tym domu,
Niestety w tym nowym jest tylko jedna, mala a na dole jest jeszcze WC dla gosci. W tym pierwszym co ogladalam byly faktycznie 3 ;-) Ale nie bylo kominka i piiwnicy.

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond, albo zasieki - widze, ze sie ostro rozpanoszylas lazienkowo ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl