Strefowe ogrody

Zaczęty przez golinda, 21 Cze 2019, 09:58:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


Angie

Pierwsze zdjęcie zachęca do kąpieli  :D

inkageo

Ale to jest wkurzające jak masz 10 stopni i liście lecą na głowę :D
Imagine there is no hate

Angie

Ja i tak jestem w szoku że ta woda się tak ładnie trzyma. 
Dalej jest cudny kolor.

inkageo

Teraz już będzie luksus bo mamy basenową roombę :) Dotychczas sami sprzątaliśmy..upierdliwe to było!
Imagine there is no hate

jusia

Cytat: inkageo w 02 Paź 2019, 23:28:10
Dzięki :)
Wichura narobiła strasznego bałaganu wokół domu, ja już czekam na tą zimę żeby odpocząć i nic tam nie robić :D Kupa liści, igieł, gałęzi, orzechów.. A basen dzisiaj po zwinięciu folii wyglądał jak ściek ;) A w niedzielę go wysprzątałam na tip top i dzisiaj takie coś.. Dobrze, że przyszedł dzisiaj robot i wyczyścił, a ja zmarzłam, bo przecież musiałam stać godzinę i patrzeć przy 8 stopniach jak wciąga liście :D
Zimo przychodź ;)
Eh te problemy ludzi z pierwszego świata  ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

magdalinska

#31
Cytat: jusia w 03 Paź 2019, 14:43:30
Eh te problemy ludzi z pierwszego świata  ;)
lol
ale usmiałam sie, jak czytałam Inki opis :D

jusia

Cytat: magdalinska w 03 Paź 2019, 20:29:40
lol
ale usmiałam sie, jak czytałam Inki opis :D
Ja też się uśmiałam 😂😂
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

inkageo

Imagine there is no hate

inkageo

Sputnik a na koniec zostały mu dwa duże liście, no i cały czas je omijał  :rotfl: Albo już prawie miał i uciekały :D Albo dojechał do nich, nagle się zatrzymał i jechał w drugą stronę :D No głupi! Ale przy drugim cyklu w końcu je zeżarł :D
Imagine there is no hate

inkageo

Sputnik jakbyś na wiosnę postanowiła sadzić catalpy, to uprzedzam jak one wyglądają jesienią... Ja się bardzo rozczarowałam :D Liście są paskudne, wyglądają jakby gniły, nie mają nic wspólnego z polska złotą jesienią :D

Basen już prowizorycznie przykryliśmy rolniczą plandeką za 200 zł, na drewnianych kantówkach za 150 zł, a gotowe plandeki basenowe są od 4500 zł :D
W weekend już pochowamy cały majdan i wypuścimy część wody.
Imagine there is no hate

inkageo

To chyba to, równie wstrętne jak moje :D Mam nadzieję, że na wiosnę się odwdzięczy ;)
Imagine there is no hate

rubin04

#37
Sputniku, tak, daglezje polecam!
Pieknie zielone caly  rok i zapierdzielają jak złe :D
Uwielbiam moje daglezje!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Dzięki :) 1400 m2, nadal trochę za dużo do pielęgnacji.
Imagine there is no hate

inkageo

Dzięki  :wstyd:
Dzisiaj prawie cały dzień byłam ogrodnikiem :D
Imagine there is no hate

inkageo

Tutaj 2/3 przodu widać, przed garażem też jest jeszcze spory plac obsadzony drzewami. I ja to co weekend odkurzam :D
Imagine there is no hate

inkageo

Cieszę się, że ktoś docenia :D
Może i dobrze, że mam trochę ruchu na powietrzu.

A w piątek klient zaproponował mi dwa wielkie oleandry. Byłam na oględzinach nieruchomości do działu spadku, a on mnie pyta, czy bym nie wzięła, bo żona zmarła, a on ma tego wszystkiego za dużo :D
Imagine there is no hate

inkageo

Ja mam trzy catalpy i brzydko wyglądają z balkonu, tak dziwnie gubią liście po kolei, ostatnia jest jeszcze częściowo zielona, środkowa brązowa i gubi liście, a pierwsza już łysa.
Imagine there is no hate

inkageo

To większe drzewo to platan i on miał piękne jesienne liście :)
Imagine there is no hate

inkageo

Wkurza mnie brak letniej pogody, bo ja już mam prawie wszystko gotowe do sezonu :) Kupiłam pufy ogrodowe, wystawiliśmy oleandry w donicach, posadziłam nowe kwiaty, a wieczorami i tak siedzę w domu, bo mi zimno ;)
Imagine there is no hate

fasolka1980

inka - pięknie tam masz!

Angie

Masz piękny ten ogród !

inkageo

Dzięki :) Ale jest z nim zdecydowanie więcej roboty niż z domem..
Imagine there is no hate

justynaaaa2

inkageo, fantastycznie :) bardzo mi się podoba

callja

Cytat: inkageo w 02 Cze 2020, 16:31:59jest z nim zdecydowanie więcej roboty niż z domem
Norma, chyba, że pani od sprzątania i ogród ciut ogarnie ;) Ale z reguły nie chcą lol lol

Pięknie masz!! I nie dziwię się irytacji, bo chciałoby się w basenie poluskać, a tu zimno jak fras. Kijowa ta wiosna...

Ja dostałam wczoraj w prezencie od studentki begonię wiszącą - taką na pół balkonu :szok: Hak doniczki ledwo P. zaczepił, wieeeelka, i piękna!! :kocham:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /