Autor Wątek: rajty/pończochy ;)  (Przeczytany 927 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

rajty/pończochy ;)
« dnia: 28 Maj 2019, 21:35:32 »
wywaliłam wszystkie (oprócz pończoch sztuk 2  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo są ładne i w miarę nowe.

zakładam, że aktualnie troche są milsze w użyciu i wygodniejsze niz te 15 lat temu, bo z wtedy miałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gdzie kupujecie i co polecacie? najchętniej całkiem kryjące
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

Odp: rajty/pończochy ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Maj 2019, 22:09:21 »
Ja se wykosztowałam na Falke (ale były na promocji) i jeju, jakie są miłe w dotyku! I się nie mechacą. I dobrze kryją (nawet tatuaż Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ). A w PL to Gattę kupowałam, bo mają fajne kolory, a ja lubię kolorowe rajty.i
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

« Odpowiedź #2 dnia: 28 Maj 2019, 22:11:52 »
zwierzatko_mojej_mamy, ja kupuje duzo nonejmow w sklepie z rajtkami.

Ale polecam moje ostatnie odkrycie. Rajtki grube z marylin z koronka w pasie. NIC sie nie wbija. Talia idealnie gladka.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

malutenka

« Odpowiedź #3 dnia: 29 Maj 2019, 05:50:48 »
tu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko w stacjonarnym na Mogilskiej.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

golinda

« Odpowiedź #4 dnia: 29 Maj 2019, 07:30:59 »
Nie znoszę, nie noszę więc nie kupuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #5 dnia: 29 Maj 2019, 20:04:34 »
Ja zwykle pończochy i rajty push up kupuję w calzedonii

konwalia

« Odpowiedź #6 dnia: 29 Maj 2019, 20:05:09 »
Piorę w pralkosuszarce i nic się nie dzieje

konwalia

« Odpowiedź #7 dnia: 29 Maj 2019, 20:06:45 »
A najlepsze są moim zdaniem sally hansen kolor medium,  noszę od marca do października Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik

« Odpowiedź #8 dnia: 03 Wrz 2019, 23:27:43 »
A rajty modelujące? W ogóle bielizna modelująca? Majty, body sensowne to jakiej firmy szukać?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #9 dnia: 04 Wrz 2019, 07:38:47 »
o, jeszcze nie kupiłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik

« Odpowiedź #10 dnia: 04 Wrz 2019, 07:42:26 »
Widzisz jaka jestem pomocna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

golinda

« Odpowiedź #11 dnia: 04 Wrz 2019, 07:48:00 »
Najlepiej nie szukać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik

« Odpowiedź #12 dnia: 04 Wrz 2019, 09:57:24 »
E, z tego co kojarzę to i szczupłe coś tam kupowały. Wiadomo, że lepiej nie szukać, ale jak nie ma wyboru to wolałabym polecona firmę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

ewdomaga

« Odpowiedź #13 dnia: 04 Wrz 2019, 19:05:24 »
konwalia ja też uwielbiam sally hansen. są super wygodne, nawet ich nie czujesz.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj