Autor Wątek: Kompostownik w mieście  (Przeczytany 870 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Kompostownik w mieście
« dnia: 11 Kwi 2019, 12:18:11 »
Ktoś ma? coś poleca?

Muszę coś kupić, bo segregowanie do byle czego tych bio jest irytujące, bo śmierdzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj trzeba coś zamykanego i teraz się wacham, czy taki większy, który faktycznie coś robi już, ale stoi na blacie i deko kłuje w oczy, czy po prostu coś mniejszego z pokrywką do kuchni, a tego właściwy nie upchnąć na balkonie, wtedy tam większy, może z tymi cholernymi dżdżownicami nawet Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

Odp: Kompostownik w mieście
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwi 2019, 12:20:50 »
Ja w mieście, ale w innych warunkach, więc nie mam rad Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mam na 120 litrów bodajże, stoi sobie w rogu ogródka. Na razie kompostu z niego nie wyciągałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Kasia

« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwi 2019, 13:47:39 »
Zwierzu a pokaż przykładowy.
My mamy taki tradycyjny, ogrodowy w rogu działki. Zawsze robactwo się tam kręci.
Takiego na balkonie bym nie zainstalowała.
Pokaż co tam na  balkon proponują, to szczelne jest? Jakieś filtry aby był dostęp powietrza śle aby zapach się nie wydostawał na zewnątrz?
Bądź taką kobietą, która poprawia koronę innej kobiecie, nie mówiąc światu, że się osunęła.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3 dnia: 11 Kwi 2019, 13:50:06 »
Kasia, już przekopalam pół internetu, wpis kompostownik na balkonie i wyskoczy Ci ze 3, włącznie z hand madem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no i ponoć nie ma opcji, żeby śmierdziało, jak się kompostuje odpowiednie odpadki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oraz ma dżdżownice i miesza od czasu do czasu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no po prostu pilnuje, opisują to jako 15 minut roboty co 3 dni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #4 dnia: 11 Kwi 2019, 13:50:57 »
Z mojego nie śmierdzi w ogóle.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #5 dnia: 11 Kwi 2019, 14:12:06 »
Kasia, a tego fajnego balkonowego nie mogę znaleźć - jak go znajdę, to wrzucę

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #6 dnia: 11 Kwi 2019, 14:56:02 »
o, mam cholernika, tani to on nie jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #7 dnia: 11 Kwi 2019, 18:20:42 »
zwierzatko_mojej_mamy, sie cenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

Kasia

« Odpowiedź #8 dnia: 11 Kwi 2019, 18:52:14 »
A no to jak nie śmierdzi to super.
U mnie zawsze jakieś resztki owoców cspią i wabią owady. Latem sporo spadów jabłek tam ląduje.
No inka dżdżownic nie mam, nie tobie przy nim nic - no może raz na jakiś czas kulturami bakterii przesypię.
Kompost się robi się sam

jestynka

« Odpowiedź #9 dnia: 12 Kwi 2019, 20:24:59 »
Gg robicie dalej z tym kompostem?  Jaka jest idea produkowania kompostu gdy nie masz pola?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #10 dnia: 12 Kwi 2019, 20:29:54 »
jestynka, patrząc na to, ile się wyprodukuje za 2-3 misiące, to do kwiatków chyba jak znalazł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #11 dnia: 12 Kwi 2019, 20:34:33 »
Będziesz do doniczek wkładać?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #12 dnia: 12 Kwi 2019, 20:48:53 »
jestynka, no Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj taki mam plan, zasilać wszystko co mam, a po preprowadzce mam tego sporo, a i tak mi mało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #13 dnia: 12 Kwi 2019, 21:10:40 »
zwierzatko_mojej_mamy, ja też się czaję na kompostownik, ale myślałam nad takim obrotowym. Coś w tym stylu, tylko ja mam dach więc trochę więcej miejsca
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #14 dnia: 12 Kwi 2019, 21:14:26 »
OlaFasola, no nie mam na taki placu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj MUSI być mały i ładny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo będzie siedział na balkonie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo w srodku zimą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (chyba, że to się nie uda, to w piwnicy czysty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )