Buty (pasujące do koronkowych sukienek w kolorze ivory)

Zaczęty przez mary, 10 Sty 2008, 18:29:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mary

ze_nitka, poproszę jutro w salonie o poradę. Panie się pewnie orientują czy złote byłyby ok. A potem będę myśleć. Wygląda na to, że mam trochę czasu.

ze_nitka

Cytat: "asia407"chce kupic trzecia pare
To się nie przyznawaj i kupuj ;)
A te dwie poprzednie pary założysz do czegoś?

Cytat: "asia407"Buty dobieram do Lorny, a te nawet kokardke maja
To jest to! Buty z Kokarda do Lorny :)

[ Dodano: 11-01-2008, 18:28 ]
Kurna, asia407, śliczne te buty!

mary

asia407, gdzie te buty widziałaś i za ile? ;)

asia407

Dwie pierwsze pary sa zlote, te pierwsze tez maja kokardke, choc kupilam je kiedy jeszcze nie wiedzialam,ze bedzie Lorna. Bylyby ok., gdyby nie ten obcas( taki jakby "drewniany") i fakt,ze pija w paluchy okropnie.Teoretycznie obie zlote pary zalozyc na jakies wyjscia, bo typowo slubne nie sa, ale glupio mi trzecia pare kupowac. A konta mamy wspolne, wiec sie skubaniec od razu zorientuje  ;-)
Te teoretycznie trzecie to w Next znalazlam. Nawet drogie nie sa, 25 funtow. Choc podejrzewam, ze bylyby jednorazowe bo taka satyna (chyba) to sie szybko zniszczy.

A to jest pierwsza para, ktora kupilam:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

a ja się dziś dowiedziałam w madonnie, że do tego koloru sukni (ivory) nie polecają złotych butów, tylko srebrne. Kamyki na sukni mienią się na srebrno, więc nie należy go mieszać ze złotem. Zatem problem butów złotych z Wojasa już nieaktualny ;)

mika

mary_popins, to zależy jakie jest wykończenie sukni, moja przyjaciółka mierzyła ostatnio w salonie tylko ona suknie koloru ivory ze żloto mieniacymi się błyskotkami, a była też w wersji ze srebrnymi

mary

mika9983, tak jak napisałam, kamyki mienią się na srebro.

asia407

A ja zostaje przy zlotych dodatkach. Moj K. ma musznik i kamizelke w kolorze jasnego ecru, do tego planujemy ecru koszule.Srebro mi do tego nie pasuje. Wstazka na kwiatach bedzie zlota, wystroj sali ecru ze zlotymi akcentami. Moja kiecka to Lorna, kolor perla/ecru. Nie zwrocilam uwagi na jaki kolor mienia sie kamyki, ale kolor kiecki jest ewidentnie w cieplym odcieniu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "mary_popins"a ja się dziś dowiedziałam w madonnie, że do tego koloru sukni (ivory) nie polecają złotych butów, tylko srebrne. Kamyki na sukni mienią się na srebrno, więc nie należy go mieszać ze złotem. Zatem problem butów złotych z Wojasa już nieaktualny ;)

Ja tez mialam srebrne buty z kamieniami na przodzie, wybralam je wlasnie ze wzgledu na krysztalki na na sukni. Zreszta nie chcialam zlotych dodatkow, wiec od poczatku szukalam srebrnych sandalkow.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mona_liza

Znalazłam oferte sprzedaży butów Arte di Roma za okazyjna cene, może kogoś zainteresuje:

http://www.przewodnikmp.pl/forum/topic2334.html

sierpniowajulka

Cytat: "mayagaramond"mary_popins napisał/a:   
a ja się dziś dowiedziałam w madonnie, że do tego koloru sukni (ivory) nie polecają złotych butów, tylko srebrne. Kamyki na sukni mienią się na srebrno, więc nie należy go mieszać ze złotem. Zatem problem butów złotych z Wojasa już nieaktualny ;)


Ja tez mialam srebrne buty z kamieniami na przodzie, wybralam je wlasnie ze wzgledu na krysztalki na na sukni. Zreszta nie chcialam zlotych dodatkow, wiec od poczatku szukalam srebrnych sandalkow.
I moje buty były srebrne... tzn. miały srebrny obcas, a reszta była perłowa. Kryształki naszyte na suknie w Madonnie same się proszą o srebrne nie złote dodatki.  :-D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ja miałam więcej perełek w ciepłym kremowym odcieniu niż kryształków na sukni, trzeba się dobrzez z bliska przyjrzeć materiałowi :)
Imagine there is no hate

asia407

Ja tez mialam wrazenie, ze moja sukienka byla w cieplym odcieniu. Lorna ma wiecej perelek niz krysztalkow, srebrne dodatki zupelnie mi do niej nie pasuja
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Cytat: "inkageo"Ja miałam więcej perełek w ciepłym kremowym odcieniu niż kryształków na sukni, trzeba się dobrzez z bliska przyjrzeć materiałowi  

no więc właśnie zależy od wykończenia tej koronki :mrgreen:  jeśli jest tak jak u Inki to zdecydowanie złoto, jeśli wykończenie jest w tonacji zimnej to srebro

Kasia

Cytat: "inkageo"więcej perełek w ciepłym kremowym odcieniu niż kryształków
Cytat: "asia407"Lorna ma wiecej perelek niz krysztalkow,

wogóle Lorna i Obelix sa chyba z takiej samej koronki

rilla

hm mnie Panie w salonie powiedziały, że Lorna i Rondalla są z takiej samej koronki:) więc ja się pogubiła:)

mika

Cytat: "rilla84"Lorna i Rondalla

bo są - tak mi się wydaje i obelix też jest z tej samej

Kasia

Cytat: "rilla84"Lorna i Rondalla

na jakimś zbliżeniu Obelixa widziałam dokładnie ten sam wzór co na Lornie

więc moze te 3 sa z tej samej koronki

asia407

Nie widzialam Rondalli z bliska na zywo. Koronka jest chyba taka sama, ale pamietam, ze Lorna (i Obelix tez) maja na biuscie, nad kokardka, ponaszywanych dosc sposo perelek w kolorze wlasnie kosci sloniowej/ jasnego ecru. Dlatego cala sukienka wydawala mi sie miec cieply odcien, ne chlodny. Podejrzewam, ze jezeli nie ma tych perelek, a tylko koraliki, to kiecki wydaja sie srebrnawe.
U mnie klamka juz zapadla. Mlody ma kamizelke i musznik w kolorze kosci sloniowej, do tego planujemy koszule ecru. Dlatego dodatki beda zlote
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

Kochane, co jest? Czemu ruch zamarł na tak ważnym temacie?
Ostatnio znalazłam w necie butki pasujące chyba kolorem do mojej sukni. Strona polecana przez maye chyba. Niestety, widziane tylko na www. No i wycięty mocno palec, więc raczej nie dla mnie.

inkageo

Bardzo fajne te buty :) W Aldo chyba widziałam coś podobnego, ale nie przyjrzałam się bliżej..obiecuję poprawę ;)
Imagine there is no hate

mary

Cytat: "inkageo"Bardzo fajne te buty :) W Aldo chyba widziałam coś podobnego, ale nie przyjrzałam się bliżej..obiecuję poprawę ;)

Trzymam za słowo ;)

rilla

mary, widziałaś nowe buty arte di roma?:) fajowe:D

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aga81k

Zastanawiam się, moja suknia będzie miała kolor biel śmietankowa ( dla mnie to taki jasny ecru :) ), jak znaleźć odpowiednie buty, w dodatku na obcasie ok. 3 cm?
url=http://www.abcslubu.pl]Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

cumberland

podbijam bo wczoraj odwiedziłam kilka "obuwniczych"  

w QUAZI i  PRIMA MODZIE już wiosenne kolekcje się pojawiają i na szczeście ECRU kolor w tych kolekcjach też  :!:   widziałam bardzo zgrabne piptoły i dość fajne szpileczki w bieli i ecru
także Panny szukające - podobnie jak ja - "jak najmniej ślubnych" butów ślubnych ruszajcie powoli na poszukiwania  ;-)