Buty (pasujące do koronkowych sukienek w kolorze ivory)

Zaczęty przez mary, 10 Sty 2008, 18:29:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adrianna79

buty niczego sobie. jak dla mnie obcas troche za niski ale wygladaja na bardzo wygodne. zgadzam sie z toba ze warto ubrac jakies delikatnego koloru rajstopy.

ze_nitka

talula19, rajstopy do sandałów raczej odpadają...
Ja mam podobny dylemat, tyle że z majem... czy poczatek maja to dobry czas na odkryte stopy... mnie kusi, ale mowia wszyscy ze lepiej bedzie jak zakryte wybiore.

zuzia

Cytat: "inkageo"Według mnie ivory to żadna perła, to kość słoniowa
z tym sie zgodze.

Cytat: "inkageo"i angielski odpowiednik francuskiego słowa ecru..
nie! nie! nie!
Generalnie wszystko zalezy od firmy. Ale ja np. moja sukienke widzialam w 3 wersjach: biala, ivory i ecru. I ecru bylo zdecydowanie inne niz ivory. Mnie nikt nie musial na ten kolor namawiac. Nie chcialam bialej bo wygladalabym jak trup wiec myslalam o ecru ale okazalo sie, ze posrednie ivory jest cudowne!

talula

Cytat: "adrianna79"buty niczego sobie. jak dla mnie obcas troche za niski ale wygladaja na bardzo wygodne. zgadzam sie z toba ze warto ubrac jakies delikatnego koloru rajstop

Obcas ma 7 cm, ale ślubne chyba będą miały chyba 8... ja mam raptem 162;) a wygodne są, choć tak jak Zuzia napisała warto, by miały białe środki, jeśli chodzi o ślubne.

Cytat: "ze_nitka"talula19, rajstopy do sandałów raczej odpadają...
Ja mam podobny dylemat, tyle że z majem... czy poczatek maja to dobry czas na odkryte stopy... mnie kusi, ale mowia wszyscy ze lepiej bedzie jak zakryte wybiore.

No właśnie z ta pogoda to różnie u nas bywa...ale ja myśle też nad etolą, wiec etola i butki bez palców hihi;) raczej będą zakryte, choć mniej mi się podobają.

Pyś

To i ja pokażę swoje ;-).
Ryłko - model L6ECO - cena około 300,00 PLN. Kolor kremowy, środek złoty. Wiązane na kostce.
Zdjęcie ich jest też na stronie Ryłko w kolekcji ślubnej. Ale nie potrafię tego zdjęcia skopiować ;-(, żeby tu wkleić.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

Cytat: "adrianna79"ja mialam zlote buty do sukienki w kolorze ivory. buty byly firmy kenneth cole.
http://picasaweb.google.com/afornalc/PhotosFromThePhotographer110807/photo?authkey=9pqxebM-rmw#5132718278489023522

piekne buty adrianna! jakos mi umknely wczesniej na Twoich zdjeicach slubnych. cudne!

ze_nitka

Pyś, bardzo ładne te buty :) Ja to was wszystkie podziwiam i zazdroszcze tym ktore noszą buty bez zapiecia w kostce i nie gubia ich po drodze ;)

maroonbug

dla tych, ktore nie maja nic przeciwko zamowieniom przez internet:
http://www.shoebuy.com/coloriffics-desire/186418/416612?cm_mmc=nextag-_-none-_-none-_-none
buty nazywaja sie Coloriffics, model Desire. nie chce mi sie teraz szukac, ale na roznych stronach sa dostepne i mozna je znalezc juz za $49. ja akurat podalam strone z najdrozsza cena, bo pierwsza mi sie wyswietlila:)

Pyś

Ja swoje bym z dwa razy zgubiła ;-)). Węzełek się niestety rozwiązał ;(.
Pierwszy raz jak tylko wchodziłam po schodach do Kościoła. Taki ze mnie kopciuszek ;)
A drugi raz już na weselu.
Ale ogólnie są wygodne i na pewno wykorzystam je jeszcze kiedyś ;-))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

talula

Cytat: "Pyś"To i ja pokażę swoje  .
Ryłko - model L6ECO - cena około 300,00 PLN. Kolor kremowy, środek złoty. Wiązane na kostce.
Zdjęcie ich jest też na stronie Ryłko w kolekcji ślubnej. Ale nie potrafię tego zdjęcia skopiować ;-(, żeby tu wkleić.

Bardzo ładne butki, no i te pończoszki tez..jaki to kolor, bo wzorek uroczy;)

[ Dodano: 11-01-2008, 11:50 ]
NO właśnie tak mi do głowy przyszło..ze jeszcze warto jakoś dobrać pończochy ..jaki kolor? bieliznę ..no i torebke;)

Pyś

Cytat: "talula19"Bardzo ładne butki, no i te pończoszki tez..jaki to kolor, bo wzorek uroczy;)

Pończochy to zwykłe kabaretki, tylko z bardzo drobnymi dziurkami w kolorze ecri kupowane w Pompea.
Generalnie wszystkie dodatki (łącznie z bielizną i podwiązką) były ecri bo i sukienka taka   :->
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ze_nitka

Byłam dzisiaj w KDT, ślubnych nieczubatych mają chyba ze 4 sztuki, może 6, z tego 2 względnie mi sie podobają, ale jedne za ciasne w palcach, a drugie maja za niski obcas.
Poczekam do lutego, marca, może w letnich kolekcjach będzie coś ładnego.

mary

A ja wczoraj w Silesi wypatrzyłam pewne złote butki, które może by pasowały do sukni ślubnej. Jak się uda je zrzucić na kompa to Wam pokaże fotkę. Zastanawiam się tylko jak to załatwić by je móc zabrać ze sklepu na przymiarkę sukni- by ostatecznie stwierdzić czy pasują?


ze_nitka

mary_popins, dowiedz sie czy buty mozna zwrocic od tak, bez podawania przyczyny. Jeśli tak to kup i jak beda złe to zwróć :D
Chyba widziałam w wojasie te Twoje złotka... Tobie i Twoim stopom to dobrze ze takie buty mozesz nosic ;)

mary

rilla84, jeszcze nie mierzyłam, ale może jutro się uda. A Ty mierzyłaś może?


ze_nitka, czemu Twoje stopki nie mogą takich butków nosić? I jak Ci się one podobały? Nie za bardzo złote?

rilla

mary, ja już dawno kupiłam suknię, więc mierzenie kiecek byłoby teraz przesadą:D
po prostu pisałaś, że w piątek pójdziesz do Madonny:)Ale mogło mi się pomylić

ze_nitka

mary_popins, nie mierzyłam, wydały mi się trochę za ciemne, ale jako całość z sukienką mogą się super prezentować. <Tak jak buty Inki, czy Pysia/Pysi>

Ja gubię takie buty. Ostatnio mierzyłam w ryłce takie bez paska, i rozmiar 37 był niby dobry, ale isc nie mogłam - klapały. A rozmiar 36,5 za mały - palce bolą. Możliwe że złe fasony mierze, niedopasowane do kształtu stopy.

mary

rilla84, no tak, mówiłam, że w piątek, ale siostra jutro ze mną pojedzie do lilei więc może do madonny nam się uda wpaść na malasie ;)

[ Dodano: 11-01-2008, 17:22 ]
ze_nitka, też się zastanawiam czy nie będą za ciemne do sukni. Hmmm, co tu robić? Cena butów jest bardzo kusząca.

ze_nitka

mary_popins, zrób tak jak napisałam, dowiedz sie czy mozliwy jest zwrot towaru i jesli tak, kup je, a jak beda zle, zwroc.

mary

ze_nitka, nad tym też myślałam. Nie wiem tylko czy można bez powodu zwrócić buty, a jechać tam, by usłyszeć, że nie można, średnio mi się chce ;)
Wiem, że to jedyne rozsądne wyjście.

ze_nitka

Zadzwoń w takim razie, na stronie wojasa, na pewno sa numery tel sklepów.  Zawsze możesz powiedzieć że nie pasują, to powód i jak najbardziej prawdziwy ;)

mary

Dzwoniłam, nie ma zwrotów w Wojasie. Można jedynie wymienić na inny rozmiar.
No to lipa  :-?

asia407

A ja mam "butowy" dylemat.
Dawno juz zalozylam sobie,ze buty beda zlote. Tak jak niektore dodatki na weselu i w bukiecie.
Do tej pory zdazylam juz kupic dwie pary.Pierwsze,choc ladne-z piptolem im kokardka, to okropnie niewygodne.Drugie to te: http://picasaweb.google.pl/Asia407/24052008/photo#5124962740130913490   Na nie sie zdecydowalam.

No i diabel mnie pokusil, zeby jeszcze troche po sklepach pochodzic. Znalazlam trzecia pare...Strasznie mi sie podobaja, a kolor to maja chyba identyczny jak kiecka (takie perlowe ivory). Buty dobieram do Lorny, a te nawet kokardke maja  ;-) Dylematy dwa: buty nie sa zlote ( ale kolorystycznie do kiecki super pasuja) i zaburzaja moje poczatkowe zalozenie o zlotych akcentach. A po drugie: godzi sie szykowac trzy pary butow do jednego slubu  ;-)
:shock:  ?  Az mi glupio przed moim K. sie przyznawac, ze chce kupic trzecia pare.
Co myslicie? Kupowac?

Zapomnialam o zdjeciach. Bylejakie, bo komorka robione.I przepraszam za kolor rajstop, do kozakow pasowaly  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ze_nitka

mary_popins, oj lipa, lipa... bo ten skrawek sukienki to sobie mozna w nos wsadzic prawde mowiac, bo nie oddaje koloru sukienki jako całości.  Nie wiem jak Ci pomóc.