Buty (pasujące do koronkowych sukienek w kolorze ivory)

Zaczęty przez mary, 10 Sty 2008, 18:29:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mary

Podajcie swoje propozycje, najlepiej od razu z nazwą firmy i może ceną - o ile znacie ;)
Ponieważ wiele tegorocznych PM ma problem ze znalezieniem odpowiednich bucików musimy zjednoczyć siły, podobnie jak w sprawie sukienek ;)

Dotychczas miałam na uwadze te buty z Ryłki, ale są białe, a sukienka nie będzie biała, więc... Trzeba szukać dalej. Która widziała jakieś cudne buciki?

inkageo

Ja miałam Prima Modę odcień nazywał się "panna", kupiłam w ciemno bez skrawka materiału i jeszcze przed przymiarką, ale cudem trafiłam :)
Imagine there is no hate

mary


Basia

Super pomysł!
wpisujcie, wpisujcie

ja jedyne ładne buty jakie widziałam to też w Prima Modzie. Niestety cena była porażająca bo ok. 1000zł.  :!:

pozdrawiam
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

rilla

mary, byłam dziś w lilei, i kilku innych salonach szukając butów:)

Dla mojej perłowej rondalli pasują buty z arte di roma. Widziałam "twoją" suknięi według mnie taki perłowy kolor tez byłby najlepszy.

W Classie na Mielęckiego buty należy zamówić (część fasonów jest w salonie, rozmiary wszystkie), czeka się około miesiąca, zaliczka 50 zł.

Aha cena butów- wszystkie 270. W lilei kosztują TE SAME 300, a w Evicie na Chopina AŻ 390!!!!

wrzucam stronkę //www.artediroma.com

buty które mnie się podobają to :

http://www.artediroma.com/img/sofia.jpg

buty 211 C.

jak są okropne i nie pasują do Rondalli to mówić proszę:D

mary

tysiąc??  :shock:
Dziewczyny, jeśli nie znacie dokładnej ceny to chociaż orientacyjne podawajcie, żeby wszystkie mogły zobaczyć, czy to ich przedział kasowy ;)

rilla

mary, widziałam te buty, które pokazałaś, w ryłce - nei są takie fajne jak na zdjęciu. A kolory butów są dwa- dl amnie odpadają!


Aha mary, ta suknia z lilei nie ma tak wielkiego trenu:D więc nei masz się co martwić. Ale widziałam, ze Pani nie za bardzo wiedziała jak się go upina później, więc spytaj o to, żeby CI "kuperka" nie zrobili!

mary

rilla84, te same buty oglądałam w Lilea ;) Dobrze, że uprzedziłaś o tych różnicach cenowych, będę wiedziała, że mam tam nie zamawiać ;)

inkageo

Cytat: "mary_popins"a cena jaka?  :mrgreen:
Kurcze nie pamiętam, ponad 300 zł, może nawet 350 zł, a wkrótce je przecenili.. Mimo wszystko warto było wydać bo uwielbiam je i będę nosić w lecie, są ze złotym więc nie wyglądają ślubnie-obciachowo ;)
Imagine there is no hate

rilla

Cytat: "mary_popins"tysiąc??  :shock:
Dziewczyny, jeśli nie znacie dokładnej ceny to chociaż orientacyjne podawajcie, żeby wszystkie mogły zobaczyć, czy to ich przedział kasowy ;)

Mary, najtańsze arte do roma znalazłam w Classie:) 270 zł

mary

Z tym kuperkiem nie ma problemu, suknia jest upinana na linii kolan- mniej więcej. Z tego co się zorientowałam, z dwóch obecnych wówczas pań jedna była specjalistką a druga - wiele ma do nauczenia ;)
A jak "moja" sukienka? Ale może o tym to na wątku sukienkowym, żeby tu były buty same.

inkageo

Twoja sukienka jest przepiękna i masz moje błogosławieństwo ;) Sama bym chętnie się w nią wbiła ;)
Imagine there is no hate

rilla

Cytat: "mary_popins"rilla84, te same buty oglądałam w Lilea ;) Dobrze, że uprzedziłaś o tych różnicach cenowych, będę wiedziała, że mam tam nie zamawiać ;)


W lilei powiedzieli mi, że czas sprowadzenia to 2 tyg, w Classie 4 tyg. Spora różnica na odległość kilku ulic:)  Aha szukałam bielizny... I okazało się, że nie wiem gdzie się takową kupuje w Kato:)


ze_nitka

Ja byłam dziś w Elisabeth w Warszawie i przymierzałam arte di roma. 5cm odrzuciłam - za niskie, 8cm - całkiem wygodne, stabilne, ale... boczkiem z przodu, od środka "wylewa" mi się,czy to sie rozciaga? A co do koloru: białe perłowe nie pasowały do ścinka, a te kremowe/ivory perłowe moim zdaniem były ok. Ale po drodze wstapiłam do Madonny i babka odradziła te ecru na rzecz białych perłowych :/ dziwne...

[ Dodano: 10-01-2008, 20:21 ]
A i byłam w La Marka, tez na Chmielnej, i z zaokraglonych czubków byl tylko jeden, jak dla mnie mocno przeciętnie wygladał.

rilla

ze_nitka, no właśnie ja też w końcu nie wiem... Mnie pasowały te białe perłowe:/ ale przy sukni będą wyglądały inaczej. Ja mam 173 i tylko 5 cm wchodzi w gre:/

A jak cena?

Majeczka

Znalazlam fajna stronke, moze komus sie przyda :) jest kilka ciekawych modeli.
pozdrawiam Maja
http://kobieta.gazeta.pl/slub/5,66846,4217296.html?i=11

dodam jeszcze jeden link:
http://kobieta.gazeta.pl/slub/5,66846,3851225.html?i=2
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

Cytat: "inkageo"Twoja sukienka jest przepiękna i masz moje błogosławieństwo ;) Sama bym chętnie się w nią wbiła ;)

dzięki Inka ;)

[ Dodano: 10-01-2008, 21:05 ]
ze_nitka, ja też odrzucam 5cm. Myślę nad 7,5cm, ewentualnie te 8,5cm. Nie słyszałam o tym, że mają też 8 cm.

ze_nitka

rilla84, 350zł, w madonnie zapomnialam spytac  :oops:

[ Dodano: 10-01-2008, 21:09 ]
mary_popins, pewnie te 8 to wlasnie 8,5, a babka w sklepie zaokraglila ;)

W ogole to ciezko zima szukac slubnych butow, bo jasne sa tylko w sklepach i w kolekcjach typowo slubnych, a nine west, venezia, salamander czy inna cholera tego typu nic nie ma.

mary

Wiem co mówisz, byłam dziś w Silesi w tym celu i praktycznie tylko w Wojasie widzieliśmy fajne buty (7,5 cm), złote. Nawet zrobiłam sobie fotkę telefonem, ale zgrać na kompa to mi musi N. ;)

ze_nitka

Kiedy wejdą wiosenno-letnie kolekcje do sklepów? Może warto poczekać i poszukac w normalnych sklepach?

talula

Cytat: "inkageo"Kurcze nie pamiętam, ponad 300 zł, może nawet 350 zł, a wkrótce je przecenili.. Mimo wszystko warto było wydać bo uwielbiam je i będę nosić w lecie, są ze złotym więc nie wyglądają ślubnie-obciachowo

Czyli biało-złote butki będą pasować do perłowej sukni? nie znam się, wiec proszę o wyrozumiałość;)

PS. Mary fajnie, że założyłaś wątek;) Popieram;)

[ Dodano: 10-01-2008, 22:45 ]
Cytat: "adrianna79"ja mialam zlote buty do sukienki w kolorze ivory. buty byly firmy kenneth cole.
http://picasaweb.google.c...718278489023522

Fajne butki;) hmm czy Ty miałaś gołe nożki, czy może takie cieniutkie rajstopy?

inkageo

Cytat: "talula19"
Cytat: "inkageo"Kurcze nie pamiętam, ponad 300 zł, może nawet 350 zł, a wkrótce je przecenili.. Mimo wszystko warto było wydać bo uwielbiam je i będę nosić w lecie, są ze złotym więc nie wyglądają ślubnie-obciachowo

Czyli biało-złote butki będą pasować do perłowej sukni? nie znam się, wiec proszę o wyrozumiałość;)

PS. Mary fajnie, że założyłaś wątek;) Popieram;)

Według mnie ivory to żadna perła, to kość słoniowa i angielski odpowiednik francuskiego słowa ecru.. Już kiedyś pisałam, że gdy w szafie Pronoviasowe ivory wisiało obok ecru polskiej sukni Margarett to nie było różnicy. Panie w Madonnie wprowadzają zamieszanie, bo chcąc przekonać do ivory klientki marzące o sukni białej mamią je nazwą "biała perła" ;) W żadnym słowniku nie znajdziemy chyba takiego tłumaczenia słowa "ivory";)
Imagine there is no hate

adrianna79

Cytat: "talula19"
Cytat: "inkageo"Kurcze nie pamiętam, ponad 300 zł, może nawet 350 zł, a wkrótce je przecenili.. Mimo wszystko warto było wydać bo uwielbiam je i będę nosić w lecie, są ze złotym więc nie wyglądają ślubnie-obciachowo

Czyli biało-złote butki będą pasować do perłowej sukni? nie znam się, wiec proszę o wyrozumiałość;)

PS. Mary fajnie, że założyłaś wątek;) Popieram;)

[ Dodano: 10-01-2008, 22:45 ]
Cytat: "adrianna79"ja mialam zlote buty do sukienki w kolorze ivory. buty byly firmy kenneth cole.
http://picasaweb.google.c...718278489023522

Fajne butki;) hmm czy Ty miałaś gołe nożki, czy może takie cieniutkie rajstopy?

dzkieki.... gole nogi -  rajstopom powiedzialam NIE :-)....

talula

Pytam o butki, bo chcę pokazać Wam jedne, najpierw powiedzcie mi, czy będą posowały do Sali...? a po drugie, czy na kwietniowy slub jest sens coś w tym stylu zakładać?, spodziewam się, że jakieś rajstopy/pończochy będę musiała mieć.