Autor Wątek: Wakacje 2019  (Przeczytany 2671 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Wakacje 2019
« dnia: 16 Mar 2019, 11:24:34 »
Jak tam, dziewczęta?

My w czerwcu jedziemy tu:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Znacie ten portal Slowhop?
Fajne propozycje tam mają.

W lipcu tu:

A w sierpniu (bez dzieci!) tu:

I tam tez łódkę mamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

Odp: Wakacje 2019
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Mar 2019, 11:33:22 »
My w tym roku ponownie do Włoch.

Przełom czerwca i początek lipca: najpierw dwa dni w Neapolu, później tydzień na wybrzeżu amalfitańskim i na koniec dwa dni w Rzymie.

Później Mazury i festiwal muzyczny. Pewnie jeszcze w sierpniu jakiś krótki wypad, ale to już raczej w Polsce.

salsa

« Odpowiedź #2 dnia: 16 Mar 2019, 12:33:22 »
My w tym roku chcemy jechać w maju na tydzień do Trójmiasta, pendolino
A  potem w czerwcu (2 połowa)  2 tyg gdzieś. Nie wiem czy autem czy samolotem, czy Włochy czy Chorwacja czy może jakiś last do Grecji jak rok temu
W sierpniu tydzień agroturystyka u mojej babci na lubelskiej wsi, tam jest raj
Może pojadę z dziećmi do rodziców na tydzień, zobaczymy
Wrzesień już nam odpada
Ale chciałabym bardzo jeszcze w październiku gdzieś polecieć na tydzień na jakiegoś lasta

Mój mąż musi wykorzystać w tym roku 45 dni samego zaległego urlopu ...
« Ostatnia zmiana: 16 Mar 2019, 12:34:02 wysłana przez salsa »
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #3 dnia: 16 Mar 2019, 13:07:22 »
golinda, my na razie jestesmy na etapie majowki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

magdalinska

« Odpowiedź #4 dnia: 16 Mar 2019, 14:06:45 »
my w tym roku Bałtyk i nie moge sie doczekac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #5 dnia: 16 Mar 2019, 14:26:46 »
Na majówke nigdy nie wyjeżdżamy. Byczymy się u siebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #6 dnia: 16 Mar 2019, 14:26:47 »
Do Chin Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W lipcu mamy tygodniowe (!) wesele w Tunezji, okazało się że ja mam w tym samy czasie konferencje, więc przylecę tylko na główną imprezę. A hotel już zabukowaliśmy, R. będzie chodził do spa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Poza tym zobaczymy.
« Ostatnia zmiana: 16 Mar 2019, 14:29:01 wysłana przez mayagaramond »
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

goga

« Odpowiedź #7 dnia: 16 Mar 2019, 20:09:37 »
My 29 czerwca na wesele, 1 lipca ba dwa tygodnie do Norwegii, wracamy 12.07 i 14.07 lecimy na Majorkę, potem w domu - nad naszymi jeziorami w okolicy - moze Ddu będzie w Margoninie? I 14.08 na tydzień do Międzygórza
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

goga

« Odpowiedź #8 dnia: 16 Mar 2019, 20:10:41 »
mayagaramond,  to tygodniowe wesele w Tunezji mnie ciekawi? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #9 dnia: 17 Mar 2019, 07:50:04 »
mayagaramond,  to tygodniowe wesele w Tunezji mnie ciekawi? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Koleżanka z Niemiec wychodzi za mąż za Tunezyjczyka i impreza weselna trwa od wtorku do soboty. W sobotę jest główna impreza.
« Ostatnia zmiana: 17 Mar 2019, 07:59:28 wysłana przez mayagaramond »

goga

« Odpowiedź #10 dnia: 17 Mar 2019, 12:44:33 »
Ooooo - to trzeba mieć kondycję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #11 dnia: 17 Mar 2019, 21:24:33 »
My 29 czerwca na wesele, 1 lipca ba dwa tygodnie do Norwegii, wracamy 12.07 i 14.07 lecimy na Majorkę, potem w domu - nad naszymi jeziorami w okolicy - moze Ddu będzie w Margoninie? I 14.08 na tydzień do Międzygórza

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bardzo bym chciała, zwłaszcza , że wujek planuje sprzedaż domku, więc to nasza ostatnia szansa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cumberland

« Odpowiedź #12 dnia: 19 Mar 2019, 09:17:22 »
golinda, my na razie jestesmy na etapie majowki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

haha, ja powoli myślę o feriach 2020  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #13 dnia: 19 Mar 2019, 09:19:05 »
My mamy w tym roku tradycyjną Austrię w lipcu i USA w październiku.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

malutenka

« Odpowiedź #14 dnia: 19 Mar 2019, 14:54:29 »
Praga na Wielkanoc i znowu Nepal we wrześniu.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

rubin04

« Odpowiedź #15 dnia: 16 Cze 2019, 00:09:32 »
My w tym roku Portugalia- lecimy do Faro, bierzemy auto i jedziemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj powrót  mamy z Porto.

I jeszcze jak dzieci na obozie będą  to uciekamy na 4 dni do Lizbony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #16 dnia: 16 Cze 2019, 08:32:17 »
Rubin pięknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

My w sobotę lecimy do Turcji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 10 dorosłych + 6 dzieciaków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj będzie wesolo

ishka82

« Odpowiedź #17 dnia: 18 Cze 2019, 21:42:47 »
zarezerwowane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj już od 30 czerwca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj apartament z 2 sypialniami i częścią dzienną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chyba osram się ze szczęścia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

może któraś była? obstawiam, że Niuśka zaloguje się w stajni w dniu przyjazdu i wyloguje na 5 minut przed wyjazdem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #18 dnia: 18 Cze 2019, 22:11:19 »
rudasekawf, gdzie lecicie? moze bym cos obczaila na sierpien...

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #19 dnia: 18 Cze 2019, 22:33:23 »
My musimy coś zdybać na 27,28.07 - 03,04.08 - ktoś ze strefy wtedy gdzieś jedzie?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

suegro

« Odpowiedź #20 dnia: 18 Cze 2019, 22:39:40 »
My musimy coś zdybać na 27,28.07 - 03,04.08 - ktoś ze strefy wtedy gdzieś jedzie?

Ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i obiecałaś do kotów chodzić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #21 dnia: 18 Cze 2019, 22:40:15 »
suegro, wykluczone Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na pewno nie obiecywałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #22 dnia: 18 Cze 2019, 22:44:34 »
zwierzatko_mojej_mamy, a już wiem, mówiłaś, że tu nie ma pewności Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i że jakieś wino i Kasia w razie czego jest  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A w temacie wątku, też szukamy czegoś na na sierpień, czegoś na Mazurach lub nad morzem.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #23 dnia: 18 Cze 2019, 23:02:58 »
No to co innego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zrzucimy się Kasi na coś francuskiego lub japońskiego i ogarniemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #24 dnia: 18 Cze 2019, 23:05:02 »
zwierzatko_mojej_mamy, to się muszę bardziej zintegrować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj