Autor Wątek: O której Wasze dzieci podstawówkowe chodzą spać?  (Przeczytany 13957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska

Odp: O której Wasze dzieci podstawówkowe chodzą spać?
« Odpowiedź #50 dnia: 08 Sty 2020, 14:58:35 »
u mnie jest idealnie, jak Monek sam sie obudzi pare minut po 6, troche polezy, ma swietny humor, jak go musze budzic, to juz troche gorzej. Wstaja miedzy 6:15 a 6:25, wychodza z domu o 6:50
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Notice: Undefined variable: context in /home/users/strefaslubna/public_html/forum/Sources/LoadAds.php on line 145

salsa

« Odpowiedź #51 dnia: 08 Sty 2020, 15:36:20 »
u mnie nic sie nie zmieniło od ostatniego wpisu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #52 dnia: 23 Mar 2020, 16:21:34 »
o, u mnie się zmieniło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dzieci kładą się o 23, a czasem oszukują i siedzą jeszcze dłużej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale co mi tam? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #53 dnia: 23 Mar 2020, 18:46:36 »
ddu, w sobotę oglądaliśmy Harrego Pottera, wczoraj Hobbita, więc chodzimy bardzo późno spać, ale teraz nikt się tym nie przejmuje.