Wiosna panie, wiosna/lato 2019

Zaczęty przez konwalia, 03 Mar 2019, 20:22:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

W sumie już jesień by się przydała ;)

Całkiem fajne spodnie w lidlu, po 40 zł, gruby materiał, wysoki stan, polecam zamacać.
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo, zakładaj wątek ;)

ja dzisiaj byłam w galeriozie, przeszłam jedno piętro, zadziwiłam się, że wszęzie napisy "koniec wyrpzedaży", jakoś mam wrażenie, że mnie ominął początek, nie weszłam do żadnego sklepu, zatem z pozostałych pięter zrezygnowałam i poszłam do carrefoura po serki i przegryzki ;D  może jesień będzie lepsza zakupowo ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, ja przez całe lato nie kupiłam nawet pol ciucha. Tylko dwie pary butów na jesien i zimę.

Ciuchy mi sie nie mieszcza w szafie i sie gniotą, to nie kupuje :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

inka, zakłądaj wątek!! :)

Cytat: wrobelek0403 w 31 Sie 2019, 21:45:40przez całe lato nie kupiłam nawet pol ciucha. Tylko dwie pary butów na jesien i zimę
Kupiłam kilka, ale tylko w lumpeksach - bbbb dużo za to wyrzuciłam/oddałam/wywiozłam przed przeprowadzką. To, co kupiłam, to były "podmianki" za ciuchy, których się pozbywałam, a jednak powinnam jakimś takowym dysponować  - np. musiałam już podziękować kurtce zimowej, to kupiłam w szmateksie ładną puchówkę z H&M, będzie jak znalazł na zimę. Na ciąg dalszy czystek nastawiam się, gdy będę już porządkowała garderobę, o której marzę od lat.
Na wyprzedażach kupiłam dwie pary sandałów - za trzy inne pary, który poszły już na śmietnik.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /