Wiosna panie, wiosna/lato 2019

Zaczęty przez konwalia, 03 Mar 2019, 20:22:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, jal to nie lubisz??? Ja ich kocham lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 28 Maj 2019, 22:09:42
zwierzatko_mojej_mamy, jal to nie lubisz??? Ja ich kocham lol
no nie lubię, nie wiem czemu - jak mi się coś podoba, to jest to łach z lnu i w ogóle taki zakonny, a te lepsze, to zwykle nie mój styl ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 28 Maj 2019, 22:31:48
no nie lubię, nie wiem czemu - jak mi się coś podoba, to jest to łach z lnu i w ogóle taki zakonny, a te lepsze, to zwykle nie mój styl ;D
No fakt. Tych gniecionych nie kupuje, a w lepsiejjszych chodze do pracy 😁 ale bluzki maja fajne. Mam sporo.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

Tatum dla tych co mają kartę ma teraz 35 procent zniżki.
Wrobelek ładnie  :)


ishka82


wrobelek0403

Dzieki laski :)

Zabralam na szkolenie i jestem mega zadowolona!!!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Świetna kurtka!

Tez bym chciala taką ale nie wiem jak to nosić by mnie nie skracalo, bo ja niska jestem i myślę  że taka krotka kurtka by mi dobrze nie zrobiła.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


magdalinska



niewiemjaka

Fajny :) moglyby byc spodenki tylko

wrobelek0403

Dzieki laski. Kurtka jest zarabista! Cale szkolenie w niej przechodzilam i do kiecek i do spodni.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

golinda, ladne kwiatki 😁😁
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

A właśnie Wróbelek super ta kurtka!
Tez mam chrapke na taką

golinda

30 wyświetleń jeden komentarz. Chyba nie jestem w stylu strefy

dragonfly

Cytat: golinda w 01 Cze 2019, 11:26:16
30 wyświetleń jeden komentarz. Chyba nie jestem w stylu strefy
pani, wszystkie zatkalo z zazdrosci ;)


mobka

Mnie się też marzy skórzana kurtka.
A golindy sukienka... Coś mi nie gra, ale nie wiem co :D

golinda

Ja sie czuję w niej extra. Panowie paczają :)

golinda

Skórzaną kurtke  mam super. A nawet trzy. Czarna, szara i koniakowa

zwierzatko_mojej_mamy

kupiłam sobie spodnie ze spódnicą, to chyba wpływ gry o tron lol ale pamiętam, że kiedyś sama sobie takie uszyłam i nosiłam długo ;) będą na wakacje jak znalazł:
https://www.pullandbear.com/pl/dla-niej/odzie%C5%BC/spodnie/sp%C3%B3dnicospodnie-culotte-c29021p501549512.html?cS=506

i świetnej jakości t-shirt:
https://wearmedicine.com/p/medicine-top-damski-by-justyna-frackiewicz-zolty-13931
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

damka

golinda- kolory sukienki idelanie do Twojej karnacji.  Sukienka idealna na lato. Mnie sie bardzo widzi też bym patrzała :)

rubin04

Cytat: mobka w 01 Cze 2019, 16:37:26Coś mi nie gra, ale nie wiem co
też sie zastanawiam..
taka mało Golindowa.. Trochę jak na rower albo  wyjscie po warzywa na targ. No chyba że na ten cel kupiona :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login