Jak ubrane były Wasze świadkowe?

Zaczęty przez ze_nitka, 09 Sty 2008, 19:12:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Cytat: "elvelve"perfekcyjną panne młodą" w bajecznej sukni

no to możesz zaszaleć :)
nie bojąc sie że przyćmisz młodą :)

moja koleżanka, bardzo ładna dziewczyna, świadkowała nie aż tak ładnej młodej
no i starsznie sie "napociła" aby nie popełnic gafy i nie wygladać lepiej od młodej
suma sumarum namówiła młodą na bardziej efektowną i powiedzmy modną sukienkę :)

mika

Moja świadkowa była ubrana w złoto czarną sukienkę do kolan - sukienke razem wybierałyśmy - pasowała kolorystycznie do mojej  :mrgreen: , a jej buty to była wersja moich tylko jej na szpilce a moje na niskim obcasie :mrgreen:

a wyglądała tak:
http://picasaweb.google.pl/mika19830/Lub15092007/photo?authkey=rHNzpZdl_WE#5117548371235369522

inkageo

Ja przyznam się, że bardziej podobają mi się gładkie sukienki bez maziajów i kwiecia,  na taką okazję wydają mi się stosowniejsze. Przyjaciółka, która była moją świadkową zna mnie jak mało kto, więc wiedziała co mi się spodoba, zresztą zawsze fajnie się ubiera i nie obawiałam się o jej wygląd ;) Za to razem byłyśmy rano u tej samej naszej "sprawdzonej" fryzjerki i ta wyczesała jej takiego barana, że nawet mój ciotkowaty hełm się z nim nie równał i biedna myła głowę po powrocie do domu.. Ja już nie zdążyłam.. Świadek też był bardzo przejęty swoim image, nawet kazał się przypudrować pani wizażystce i zapaprać zacięcie maszynką do golenia ;)
Imagine there is no hate

ze_nitka

Moja suknią ślubną będzie Lorna, czego w takim razie powinna unikać moja świadkowa by nie przyćmić mnie swoim wyglądem?
Wczoraj byłam z nią gdy przymierzała sukienkę i Pani sprzedawczyni w achach i ochach stwierdziła: "Będzie Pani piękniejsza niż Panna Młoda!" Cóż... taktu to ona za grosz nie miała ;)
No, ale tak to się człowiek przejmuje cudzym wyglądem jak sam się swoim zachwycać nie umie ;)

mika

ze_nitka, moim zdaniem powinna unikać nadmiaru koronki na sukience ;-)  , widziałam ostatnio takie sukienki w nook w arkadii i w kdt które mają taki pas z koronki w okolicy talii bardzo ładnie się to prezentuje i do lorny w sam raz - bo koronki niewiele a jakieś nawiązanie jest - były różne kolory a nawet widziałam w nook taką z kokardką pod biustem - długość do kolan

Kasia

Cytat: "ze_nitka"Będzie Pani piękniejsza niż Panna Młoda!

padłam i nie moge wstać  :mrgreen:

elve

ze_nitka, niezłe
Gdzie szukać sukienki wieczorowej, w Krakowie?

tachogti

My bedziemy miec dwie swiadkowe plci zenskiej, ale chybya nie uda mi sie ich namowic na podobne sukienki bo jedna jest nieduza acz kragla blondynka o ciemnej karnacji a druga szczupla blondynka o mlecznej skorze, jedna kocha roz a druga czern, mnie by czern w sumie pasowala ale znow moja mama sie nie zgodzi bo pogrzebowo ehhh....  tak przy okazji widziala ktoras Bam's unholy union? ;) podrzucam druga polowe ostatniej czesci bo tam mi sie swiadkowe podobaly :P :

http://youtube.com/watch?v=S07Ivu0jA70&feature=related
http://youtube.com/watch?v=WRr5pEzrG6k

ostrzegam, ze film nie jest dla zagorzalych tradycjonalistek  :-D

Ja na slub mojej przyjaciolki mam biala sukieneczke do kolan z kobaltowymi szeleczkami i w kobaltowe kwiatydo tego bialy zakiecik i buty i kobaltowa torebke - ale Goska kategorycznie zakazala mi sie ubierac pogrzebowo  :-P
mam nadzieje, ze przed oltarzem nie zlejemy sie w jedna wielka biala plame  :mrgreen:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

ze_nitka

Kasia, ja na to Pani powiedziałam: "Niech Pani uważa co mówi bo to ja jestem Panną Młodą". Ale babka chyba nie skojarzyła że coś nie tak mogła powiedzieć bo brneła dalej.

mika9983, wyślę tam świadkową.

[ Dodano: 10-01-2008, 10:19 ]
elvelve, koleżanka odwiedza sklepy typu Hexeline. Może Ty też coś tam znajdziesz.

zwierzatko_mojej_mamy

ze_nitka,  moja siora juz sobie kupila sukienke wlasnie hexeline ;) na allegro jest kilka fajnych nowych i uzytych hexelinow, za bardziej rozsadna cene ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ze_nitka

zwierzatko_mojej_mamy, a jaką kupiła Twoja siotra? Może te samą co moja świadkowa mierzyła?

zwierzatko_mojej_mamy

ze_nitka,  taka zloto-szara (jesli istnieje taki kolor :)) w koronkowym czarnym pasem w pasie i na dole ;) mam w domku gdzies jej zdjecie w niej to wkleje wieczorkiem
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ze_nitka

To nie taka sama, koleżanka przymierzała, taka długą zieloną pod biustem miala koronke i od tej koronki odchodziły takie szyfonowe pasy na ramiona i z tylu wisialy do ziemi.

adrianna79

wdlug mnie najwieszky blad jaki swiatkowa moze popelnic to ubrac BIALA SUKIENKE/KOBMPLET na slub. BIALY JEST ZAREZERWOWANY TYLKO I WYLACZNIE DLA PANNY MLODEJ! WYGLADA TAK JAKBY SWIADKKOWA CHCIALA KONKUROWAC Z PANNA MLODA! TAK SAMO NIEWYBACZALNE JEST ZEBY MATKA PANNY MLODEJ UBRALA BIALA SUKNIE. Przynajmniej to jest najwiekszy "grzech" w USA ale jestem i pewna ze sama Siog, ktora jest "obyta" w modzie by potwierdzicla co ja napisala. Tachogti, prosze nie ubieraj bialej sukienki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 10-01-2008, 06:46 ]
moja swiadkowa chciala tez biala sukienke i musialam jej wyperswadowac ze ten kolor jest niestowosny, chyba ze to bedzie jej slub ... :-)

nionczka

Moja miala dluga szmaragdowa suknie, dekolt (duzy :-)) w V, zawiazywany na szyi, odkryte plecy, srebrne sandaly, koczek à la baletnica. Piekna byla!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

adrianna79, ale ona ma duze granatowe kwiaty :D zreszta pokaze sie w niej Gosce i zobaczymy co powie :) jabym sie cala na bialo ubrala to by kicha byla  mysle  :-P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

adrianna79

dzieki tachogti,... troche mnie uspokoilas!!!! :-)!!!! sorki ze sie wtracam, ale o malo nie padlam jak moja swiadkowa zaczela przymierzac biale skukienki... to jest wielke "no, no"... !!!!!

ze_nitka

adrianna79, czy to ta świadkowa która na zdjęciu jest z lewej strony i ma sukienkę ecrue która nota bene jest trochę podobna do suknie ślubnej Agadir Cymbeline?

[ Dodano: 10-01-2008, 15:03 ]
A koleżanka wie że zakazane kolory to biały, ecrue i czarny i kurewskie fasony ;)

didi_loczek

Cytat: "tachogti"tak przy okazji widziala ktoras Bam's unholy union?
nie opuscilam ani jednego odcinka  :mrgreen:

wrobelek0403

fajny watek  :)  ja jestem taka niedobra, ze chcialabym uzgodnic z moimi druhnami, co załoza. Tylko sie zastanawiam jak to zrobic, bo jedna w wawie, druga w lublinie, a ja w poznaniu  :mrgreen:  

Ponizej kilka zdjec sukienek, które wpadły mi w oko :) niestety w amerykańskim katalogu i na amer stronkach, wiec pewnie przyjdzie je szyc.

http://picasaweb.google.pl/wrobelek0403/SuknieDruhny
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mimi_2008

Wow, czyli nie tylko ja mialam z tym problem!
jako swiadkowa (a swiadkowalam 3 razy wiec traktuje to jako standard)
staralam sie dobrze wygladac zeby nie zepsuc mlodym zdjęc, nie wygladac za dobrze (moglam za to poszalec z dekoltami bo mi ksiadz juz nic nie mogl zrobic :) no i pasowac do calosci ....
Wiec jednak elegancko, dlugie kiecki i koki.

Hmmm... a dlaczego macie tyle "swiadkowych" ... a nie jedna?

ze_nitka

mimi_2008, moglabys wrzucic jakies swoje fotki z tego swiadkowania?

adrianna79

Cytat: "ze_nitka"adrianna79, czy to ta świadkowa która na zdjęciu jest z lewej strony i ma sukienkę ecrue która nota bene jest trochę podobna do suknie ślubnej Agadir Cymbeline?

[ Dodano: 10-01-2008, 15:03 ]
A koleżanka wie że zakazane kolory to biały, ecrue i czarny i kurewskie fasony ;)

zdjecie jest zlej jakosci. jej sukienka byla koloru zlota; chodzilo mi o druchne w zielonej sukience. ... o co chodzi z tym kurewskim fasonem? hmm...

ze_nitka

Cytat: "adrianna79"o co chodzi z tym kurewskim fasonem?
Chodzi o to żeby sukienka nie byłą wyzywające, nie za krótka, nie za bardzo odkryta.

magdalinska

moze teraz sie naraze, ale powiem tak: jakbym miala byc wcisnieta w rozowa kiecke, razem z kilkoma innymi pannami, dreptac za panna mloda i nosic jej welon czy tren, to sorki, ale chyba podziekowalabym za takie swiadkowanie....
naszymi swiadkami byl moj brat i siostra mojego meza i do glowy mi nie przyszlo zeby wybierac jej sukienke. Ubrala sie jak sama chciala, w to, co jej sie podobalo, i czy mialaby sukienke dluga czy krotka, rozowa, czerwona czy czarna, to mi to lotto, jej sprawa