Witam i ja

Zaczęty przez marcheewka, 09 Sty 2008, 08:00:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

spragnienie

to jest gospodarstwo agroturystyczne przed Oławą
http://www.winnagora.pl/

http://www.winnagora.pl/index.php?page=wedding

chyba katie.zet z forum gazetowego i tego miala tam wesele  :) ale ogólnie cieszy się dobra sławą

panikarola

bardzo przyjemne na zdjeciach :)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

spragnienie

Mnie się również podoba, ale terminów brak...
A czy Ty możesz polecić jakiś fajny lokal we Wrocławiu ? Czy masz jakieś zdanie o Qubusie, albo byłaś tam na jakimś weselu?

panikarola

o Qubusie tylko slyszalam. przyjaciele rodziny tam byli i mowili, ze bylo fajnie tylko ciasno. ale wtedy tam bylo troche wiecej wcisniete gosci nad limit.

na pewno tam jest super kuchnia, kolezanka mi mowila, ktora tam kiedys pracowala (ale nie w kuchni). ale mowila tez, ze te 4* to moze byc problem, bo je sie czuje :) ze rzadko sie ludzie z takiego tradycyjnie zmieszanego wesela, tzn. troche mlodych wyksztalconych, troche mlodych srednio wyksztalconych, troche ciotek ze wsi, troche wujkow z miasta, troche znajomych stad i stamtad odnajduje w atmosferze, przynajmniej na poczatku. toalety sa dosc daleko i podobno na poczatku goscie sie dosc krepuja tam chodzic, bo trzeba przejsc obok recepcjonistek. zalezy jakich bedziesz miala gosci, moja kolezanka mowila, ze trzeba sie postarac utrafic goscmi w klimat i bedzie git. chaotycznie mowie, ale wlasnie wychodze  :-D mam nadzieje ze wiesz co mam na mysli.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

spragnienie

Wiem, wiem  :)  myślę, że jeśli o to chodzi o klimat to będzie ok, wesele nie będzie pomieszane w tym sensie o jakim mówisz, a kilka osób stanowiących wyjątek jest tak sympatycznych i towarzyskich, że nie widzę problemu w ich odnalezienu się na imprezce.
Wesele w połowie stanowić będą młodzi, w sumie wszyscy po studiach (albo usilnie je kończący   :mrgreen: ), wesołe towarzystwo, mam nadzieję, że rozkręcą imprezkę..
Ze wzgl na ilość miejsca w qubusie (jego bierzemy najbardziej pod uwagę) myślę, że w grę wchodzi dj (zajmuje chyba mniej..ekhem.. miejsca na parkiecie i przy stole - to jest podejście skrajnie pragmatyczne, ale nie chcę ciąć liczby gości, żeby zmieścić 5-6 osób z zespołu..) Myślę, że optimum na tej sali to 55osób, u mnie będzie jednak min.60-62  :roll:

marcheewka

#30
Byliśmy w hotelu Rezydent, ul. Różyckiego.
Bardzo ładne sale. Bardzo nam sie podobało, niestety osobna sala do tanczenia, wiec odpadło.
Szkoda. Jest fajna sala gdzie można rozsunąć wszystkie okna i ma sie takie jakby wesele w ogrodzie ( tylko daszek i słupki od okien). Nie drogo, szkoda, że nie można tańczyć w salach jadalnych - tak ustalił hotel ( ze wzgędu na hałas)

Casablanka - już sie wypowiadałam
Impreza - też


spragnienie

Hmm na Rezydenta bym się nie zdecydowala też z innych względów... chodzi o opinię tego przybytku (podobno rozkoszy  ;-) )

panikarola

no i coz, to wlasnie dobrze wrozy, ze welese bedzie rozkoszne :) calkiem fajny klimat moze z tego powstac :)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

kate.zet1

Cześć dziewczynki, zgadza się - miałam wesele w Winnej Górze i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze bardzo fajna lokalizacja - w środku lasu, cisza, pięknie :) Po drugie przepyszne jedzenie ( a na tym bardzo mi zależało, spedzało mi to sen z powiek :-? ) ale było znakomite i baaardzo dużo. Po trzecie miałam możliwość przenocowania tam ok 25 osób. Wiec wszystkim polecam, tylko szkoda, ze juz miejsc nie ma z tego co pisze Spragnienie  :-(

spragnienie

Cytat: "kate.zet1"Cześć dziewczynki, zgadza się - miałam wesele w Winnej Górze i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze bardzo fajna lokalizacja - w środku lasu, cisza, pięknie :) Po drugie przepyszne jedzenie ( a na tym bardzo mi zależało, spedzało mi to sen z powiek :-? ) ale było znakomite i baaardzo dużo. Po trzecie miałam możliwość przenocowania tam ok 25 osób. Wiec wszystkim polecam, tylko szkoda, ze juz miejsc nie ma z tego co pisze Spragnienie  :-(

No juz mnie nie dobijaj opisem  ;-)

hmm, odnalazlam feeling.good robiaca wesele w qubusie
ale chyba za czesto jej nie ma tutaj?
jeszcze mi to casablankowe patio chodzi po głowie - ze wzgl na ilość miejsca, ale chyba nie zaryzykuję ze względu na pogodę w Polsce...

panikarola

w casablance na patio rubin tez robi.

wyslij feeling good maila albo pw.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

spragnienie

wyslalam PW - poczekamy, zobaczymy

co do patio to był wolny ostatni weekend sierpnia, ALE wtedy pogoda to już ryzyko (chłodne wieczory), no i te minusy, które opisałam stronę wcześniej...

osiołkowi w żłoby dano... ekhem..

feeling.good

jestem, juz jestem.
Ostatnio bardzo zaniedbalam forum, ale czasu zupelnie nie mam. Zbliza sie sesja, pracy coraz wiecej i same klopoty:)
Mam nadzieje, ze uda mi sie nadrobic zaleglosci i bywac czesciej.

Spragnienie - odpisalam zanim przeczytalam:) Widze, ze warunki te same nam zaproponowano. To dobrze, bo juz nie raz slyszalam o wielu miejscach, ze roznym osobom, rozne warunki podawali.
Dobrze "miec" kogos, kto tez planuje wesele w Qubusie.

Pozdrawiam wszystkie dziewczynki:)

spragnienie

feeling.good
dzięki za wyczerpującą odpowiedz na privie  :)  stawiam piwko
ja już podjęłam decyzję - qubus
reszta rodziny tez za tą opcją

jeszcze tylko mi pozostało zadzwonić do casablanki i odwołać rezerwację sierpniową na patio :-P

rubin04

spragnienie, hej, z tego co ja wiem to restauracja NIE jest otwarta w trakcie wesela - ja mam wesele w Patio i cały dól jest zamknięty podczas wesela tylko dla nas, więc nawet gdyby cos to można wejśc do środka, a na dzień przed weselem jakby zapowiedzieli mi burzę z piorunami i oberwanie chury to moge zamienić patio na salę na dole (bez problemu choc jak piszesz - waska trochę ) lub na salę na górze jesli będzie wolna - tez bez problemu.

Dywaniku nie zauwazyłam czy przetarty, ale dla mnie jakoś ważniejsze jest dobre jedzenie i miły klimat. Zawsze marzyłam o weselu "ogrodowym" a najgorszym co mogłam sobie wyobrazić to wielka sala z terrakotą (czy jak tam się te kafle na podłodze nazywaja ;-) ), plus plastikowe krzesełka, i jakieś wielkie lampy (najgorzej jarzeniówki) nad nami..

A patio daje i większa swobodę, taki przyjęciowy, taki luźny klimat, a wieczorne lampiony zrobia swoje :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marcheewka

ładnie wygląda to patio latem.
Tam przy ogrodzie jest jakaś sala? Mnie tam nic takiego nie pokazano, tylko taką salkę z antresolą.
Już nic nie rozumiem, pani w Casablance najpierw mówiła, że mają salę na górze i patio z restauracja, a jak przyszlismy, to powiedziała, że jest tylko jedna.
Ja już sama nie wiem, co oni tam mają i co ja oglądałam!

panikarola

rubin, super to wyglada. i to stare zadaszenie tez ladne bylo brdzo, czemu zmieniali?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

rubin04

Ten cały dół przylega do tego patio. Tak jak masz niżej na zdjeciu. Nie jest to jakby jedna wielka sala tylko takie dwie mozna powiedziec "przejściowe, no i prawda -  trochę może i waskie ale to tylko wariant awaryjny jakby co.

Na górze jest sala duża z tą antresolą.

Mi babcia obiecała wymodlić pogodę więc śpię spokojnie.

[ Dodano: 17-01-2008, 12:13 ]
panikarola, a te markizy zmienili na takie przezroczyste, ładniej się komponuje :-)
Zdjecie masz poniżej, no i fontanna też jest fajna :) Szkoda tylko ze nie da się zrobic by alkochol z niej tryskał ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

rubin04, piękne i to patio i ta sala

rubin04

mika9983, dzięki. Najpiekniej patio wygląda wieczorem - jak wóce po pracy do domu to wkleję zdjecie - bo w domu mam.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

rubin04, super czekamy :mrgreen:

moonlight

Witam!
Może faktycznie warto się przyjrzeć pensjonatowi JP II, na Ostrowie Tumskim... Bardzo stylowe miejsce z klimatem, niewielkie wesela urządzają i słyszałam, że z doskonałym skutkiem... Spróbuję dowiedzieć się czegoś więcej - koleżanka tam pracuje za barem (od niedawna, ale może coś powie więcej). ?Tak czy inaczej zobaczyć zawsze można...
W Rezydencie się bawiłam na weselu... Jedzenie ok., ale ta osobna sala na tańce - dla mnie nie do przyjęcia...
Pozdrawiam

[ Dodano: 17-01-2008, 13:49 ]
Tutaj jeszcze link do JPII
http://www.pensjonat-jp2.pl/
Pozdrawiam

abkasia

My mielismy wesele W Gospodzie Wrocławskiej( restauracje Krawczyk) i bylo w porzadku.. wogle knajpa bardzo ladna taka z klimatem- duzo swiec i ciemne drewno:) :mrgreen:

rubin04

abkasia, W Gospodzie robie obiad po obronie doktoratu :)

[ Dodano: 17-01-2008, 20:19 ]
Zgodnie z zapowiedzią moja Casablanka wieczorowa porą na jakims weselu:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wioluś

Ślicznie wyglada Casablanca.
My szukamy też po za Wrocławiem.
Znajomi mieli w Zajeździe na Polance :http ://www.zajazdnapolance.pl/
Plusy były takie- fajna sala,sprawna obsługa i spokój -sala na pustkowiu ;-)
Minusy - dojazd