Witam i ja

Zaczęty przez marcheewka, 09 Sty 2008, 08:00:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marcheewka

Czytam forum od dawna - czyli od czasów zaręczyn ( czerwiec 2006) ale teraz dopiero ( od sylwestra) jako pełnoprawna przyszła panna młoda.
Planujemy ślub kościelny na przełom sierpnia i września - zależy kiedy znajdziemy lokal.

Poszukujemy lokalu na ok. 50 osób we Wrocławiu - zna ktoś fajny??

Casablanka i Wodnik odpadają - nie ma miejsc.

help

rubin04

Hej,, bede w piątek w św. katarzynie tam podobono jest jakas karczma fajna. Będe tam wiec dam znac co i jak :-)

Ja od razu nastawiłam się na ogród w Casablance wiec nie dużo pomogę z lokalami ale tu spis jaki kiedys mi podeslała jedna z dziewczyn (mkamila na gazecie), moze coś pomoże:

1. CASABLANCA - tam sa dwie mozliwosci albo wesele na sali na gorze
(z tym ze nie wiem czy na 80 osob nie bedzie tam za ciasno) moi
znajomi robia na 60 i boja sie ze bedzie scisk, albo w patio czyli
na ogrodzie i tam juz duzo osob sie zmiesci. Jest to dobre
rozwiazanie gdyz maja markizy wiec nie grozny ewentualny deszcz no
chyba ze jest zimno... Jest tez sala na dole ale malutka wiec nie
wchodzi w gre. decyzje co do miejsca czy na sali czy na ogrodzie
trezba tam podjac na miesiac przed slubem. Mozna sobie zarezerwowac
termin na jakis czas a potem podpisujesz umowe i zaliczka. Menu
ksztaltuje sie na ten rok od 125 do 245 od osoby ale w przyszlym
roku bedzie troche drozej wiadomo. menu mam moge Ci przslac jak
chcesz bo mam.

2. Villa Caprice ( www.caprice.wroclaw.pl ) to jest przepiekne
miejsce tez z ogrodem i wsam raz na 80 osob. tam tez chcialam ale
na przyszly rok w czerwcu zostal wolny termin tylko na 6 wiec mi
odpadlo bo nie chcialam zmieniac daty. Ale tam jest cudnie. Menu na
ten rok od 150 do 200 tez moge Ci przesłać. To miejsce polecam.
Nie ma wstepnej rezerwacji tam niestety tylko odrazu umowa i 15%
zaliczki. Ale polecam gdybys chciala zmienic termin bo Twoj tez juz
jest zajety. A i apartament dla nowożeńcow gratis

3. Stara garbarnia ( www.staragarbarnia.pl) miejsce piekne ale
robia od 100 osob wiec nawet nie chcieli ze mna gadac. Ale jest tez
pieknie z ogrodem.

3. Finezja ( www.finezja.wroclaw.pl) tez od 100 osob wiec mnie
pozdrowili mozesz wiec nie dzwonic bo nie beda nawet z Toba gadac
jak nie masz setki.

4. Zajazd pod kasztanami ( www.podkasztanami.com) Jesli chcesz
ogrod to mega wypasiste jets to mijesce - bardzo urokliwe (
oczywiscie nie teraz ze wzgledu na zime....) Tam sa dwie opcje tzn.
tance sa na dworze pod tą altana - zobaczysz na stronie- a
siedzenie albo w sali albo na dworze. Bardzo mi sie podobalo ale
odpadlo ze wzgledu ze balam sie podogy zeby ryzykowac na dworze
impreze. Ale miejsce cudne i mozna odrazu sesje zrobic jest tyle
zieleni.

5. Hotel Bugatti ( www.hotelbugatti.pl) - tez z ogrodem, troche
drogie menu od 180 do 250 na przysly juz rok bo mam oferte od nich -
tez moge Ci przesłać. Ale jest slicznie tyle ze osobno sie siedzi
osobno tanczy wiec dla mnie to odpadlo. Z tego co wiem to sala do
tanczenia za mala no 80 osob ale sobie zobacz. ja tak napisalam
odrzucilam wszytskie sale gdzie osobno sie siedzi i osobno
tanczy.Apartament gratis.

6. Pałacyk na pawłowicach (www.restauracja-dabrowa.pl) duzo zieleni
i sa dwie mozliwosc albo robic w tej restauracji ktora mi akurat
nie przypadla do gustu albo w sali palacowej za ktora trzeba ekstra
zaplacic chyba 3 tys, wiec tez dla nas odpadlo.

7. hotel Wodnik ( www.wodnik-hotel.pl) tam mega duzo zieleni.
Jednak problem dla nas to tez dwie osobne sale do tanczenia i
siedzenia wiec odpuscilam ich akurat.

8.restauracja Impreza (www.impreza.wroc.pl) tam jeszcze nie
dojechalam tylko gadalam z nimi i slyszalam o nich dobre opinie ale
tam brak ogrodu.

9. Hotel Jasek ( www.hoteljasek.com.pl) brak ogrodu dla mnie odpadl
bo sa tam 3 sale i we wszystkich trzech moze byc wesele wiec nie
wrozy to niczego dobrego procz kolejek ddo kibelka i przypalonego
jedzenia. zrezygnowalismy z ich oferty.

10.Wieniawa (www.restauracjawieniawa.pl) brak ogrodu, dwie sale,
nawet fajnie ale nie powalająco....

11. Dobre czasy dla nas odpadly bo dwie sale ale ludzie sobie
chwala.

12.Mozesz sobie tez zobaczyc zamek na wodzie w wojnowicach. Dla nas
odpadl bo nie chcemy z noclegami dla wszystkich.

13. No i wkoncu nasz hotel Jester ( www.hotel-jester.com) tam
dobudowali nowa sale bankietowa i my wlasnie na niej n=bedziemy
mieli. Menu na ten rok ceny od 120 do 190 zl. na przyszły rok
trzeba doliczyć 15%. Z tyłu maja mały ogrod wiec jest przytulnie.
Hotel malutki i nowy wiec czysciutko. Apartamaent gratis a pokoje
dla gosci taniej niz noramlnie. Moja orkiestra mi troche pomagala
mowiac gdzie fajnie a gdzie nie z doswiadczenia i ten hotel bardzo
zachwalali. a czerwcu tego roku robia tam wesele nasi znajomi wiec
bede wiedziala na co zwrocic uwagę.

Pozdrowienia!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

to ja jeszcze drzuce:

Art Hotel - rozne sale na rozna ilosc osob, super profesjonalna obsluga - maja tam pania Magde, ktora jest doradca slubnym doskonalym ;), ceny przystepne, jeszcze nie spotkalam osoby ktora by nie byla zadowoloa z ogranizwanego tam wesela.

hotel Gem - mozna zorganozowac do niego przejazd statcezkiem z kosciola, jesli slub w centrum, ach jak mi sie cos takiego marzylo!

w w dobrych czasach mieli wesele moi znajomi, bardzo piekna ta sala jest, cudne zdjecia powychodzily, jest tez patio, chociaz to srodek miasta. profesjonalna pani menagerka. tylko mi osobiscie jedzenie tam nie bardzo smakowalo.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

marcheewka

Dziękuję!
Niestety - kilka z nich odpada ze względu na zbyt duże sale i niestety zajęte terminy.

Czy ktoś zna restaurację Orle Gniazdo??

http://www.slubmarzen.eu/dane/Restauracje/wr-orle-gniazdo0905.jpg

nionczka

Marchewka, postaw piwko Rubinowi. Tak sie napracowala, to chyba majac nadzieje na piwko.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marcheewka

piwko postawione!
Dzięki wielkie!!

Byliśmy w tym orlim gnieżdzie - lokalik miły, dwie sale, ceglane ściany, okrągłe sklepienia. Ładnie, ale trochę za dużo lotniczych gadzetów - obrazki, zdjęcia, śmigła i manekiny w strojach lotniczych.

ale co kto lubi...

mika

marcheewka, witamy witamy


panikarola

ja znam. a co chcesz wiedziec?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

marcheewka

Już nic. Byliśmy dzisiaj w Galicji bo mają wolne terminy, ale sala jest za mała, choć bardzo ładna. Łajne też menu i nie tak drogo od 120 zł do 180 chyba.

A jutro jedziemy oglądać Casablankę jednak.
Na 50 osob sala na pietrze czy przy ogrodzie??

rubin04

marcheewka,  ja mam w ogrodzie na około 80 osób. Menu od 125 - 275 zł. Jak chcesz to mogę Ci podesłac menu w tych cenach bo mam wszystkie opcje. (Ta za 275 zł to juz z wódka i winem).
Jak już będzie po wizycie w Casablance to napisz jak wrażenia :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marcheewka

No i jestem po kolejnych odwiedzinach.
Byliśmy w Casablance. Hmmm... nie podobało mi się. Niestety. Mała sala, antresola, kręte schody, w ogóle pamiętam tylko schody tu, schody tam.
W ogóle to pokazano nam salę na piętrze, choć miała być jakaś z ogrodem, jest jakaś? czy tylko sam ogród zadaszony?

Byliśmy też w Imprezie na Morelowskiego, a raczej pod nią i patrzyliśmy przez szybę ( zamknięte) niestety, sala choć niby na 70 osób jest mała.

W ogóle te wszystkie sale są jakieś małe. Gdy ustawi się stoły, nie ma miejsca do tanców.

Jak wy to robicie, ze wam się mieści.
Planujemy 50 osób, no i miejsce dla muzykowi tanczących a w tych salach określanych na 70 ledwie 40 sie zmieści.
No chyba ze na stojąco, to i 100!

Byliśmy też w Podkowie i Epoce na Wojszyckiej - też małe, na max 40 osób.

AAA i pokusiliśmy się odwiedzić restaurację Pokusa w Siechnicach!

Boże - ja sie prawie poryczałam, a potem śmialismy się z tego lokalu. Plackarnia! A na zdjęciach tak pięknie wygląda.
Restauracja Dąbrowa na Pawłowickiej też okazała sie mała i dzielone pomieszczenia.

Spodobała się nam sala w  Pałacu Akademii Rolniczej.

Czy któraś miała tam wesele? Wiecie coś? Podobno jedzenie organizuje restauracja Dąbrowa?

panikarola

Cytat: "marcheewka"Restauracja Dąbrowa na Pawłowickiej też okazała sie mała i dzielone pomieszczenia.

Spodobała się nam sala w Pałacu Akademii Rolniczej.

Czy któraś miała tam wesele? Wiecie coś? Podobno jedzenie organizuje restauracja Dąbrowa?

obejrzyj w galerii zdjecia adrianny i moje. zobaczysz jak to na zywo wyglada. adrianna miala stoly w podkowe, ja mialam okragle, obie bylysmy zadowolone (sorry adrianna ze mowie za Ciebie :)).  tak, tam Dabrowa organizuje jedzenie, ale za te wynajem tej sali trzeba zaplacic osobno (tzn za jedzenie osobno i za sale osobno). w takim starym stylu jest tez sala w Dobrych czasach. obejrzyj tez sale renesansowa w Art Hotelu.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mary jane

witam was  dziewczyny!!!! ja z moim N. dopiero zaczynamy planować... nie mamy jeszcze ustalonej konkretnej daty ślubu. nie mniej jednak zaczęłam nieśmiało tu zaglądać. i jestem przerażona!!! nie miałam pojęcia, że załatiwnie sali, grajków itp trzeba "zaklepywać" duuuuuuuuuuużżżżżżżżoooooooo wcześniej. podpowiedzcie szczerze czy to prawda, że na pięką i markową ( czytaj: najwyższej jakości) suknię trzeba czekać kilka miesięcy???

marcheewka

Wiem, że za salę w pałacu sie płaci osobno, trudno można przeżyć. Tylko ze tam jest wolne tylko 4 października. Wolelibyśmy latem, październik może już być chłodny...

Dobre Czasy chcemy wkrótce odwiedzić, ale czytałam gdzies, że tam są podobno dwie sale - osobna do jedzenia i tańczenia, a my chcemy jedną.

Podoba nam się hotel Jasek, sala restauracyjna. Wie ktoś coś o niej??

Byliśmy też w Orbicie na Wejherowskiej. Mała sala restauracyjna, ale na przeciwko będzie drugie duże wesele i tak trochę nie bardzo chyba....

Kyrcze, trudno wybrać.

Byliśmy na targach ślubnych i oglądaliśmy fotografów, spodobał nam się ten

http://www.fotografiagilewicz.pl/galeria.html

Zna ktoś go??
Ewentualnie Ibiza studio?

panikarola

Ibiza robila u Adrianny, mozezsz obejrzec zdjecia w galerii. zdjecia ladne, ale adriannie sie wspolpraca nie ukladala, odsylam tez do jej watku. o gilewiczu nic nie slyszalam.

w dobrych czasach owszem, sa dwie sale, ale w Pawlowicach tez, a nawet trzy - z jednej mozna nie korzystac, jesli jest malo gosci, tzn. ok 50-60.

takie wnetrza stylowe niestety nie sa duze. obejrzyj jeszcze Art. Hotel. tam tez sa dwie sale, ale polaczone takimi rozsuwanymi drzwiami. tzn. tam jest wiecej tych sal, ja akurat mowie o tej renesansowej, ma piekny debowy parkiet.

w Jasku bylismy tez, zdecydowanie bardziej nam odpowiadal styl palacowo-"stylowy", ale slyszalam, ze ludzie tam bardzo zadowoleni byli i z jedzenia, i ogolnie z organizacji. zalezy co kto lubi. i hotel tam maja na miejscu, calkiem niedrogi podobno. poczekaj, a moze mi sie myli z Jester? no, w kazdym razie ja mowie o tym jak sie na Kowale jedzie, niedaleko Korony.

zobacz tez Dwor na koncu swiata w Zorawinie, tam gdzie foszek ma wesele. bardzo ladne te wnetrza, nie dojechalismy tam wprawdzie, bo ostatecznie wtedy jeszcze remontowali czy cos, ale na zdjeciach podobalo nam sie i bralismy jak najbardziej pod uwage.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

marcheewka

Dzieki. W Art Hotelu nie ma wolnych terminów.

Jasek nie jest przy wylocie na Warszawę, tylko na Poznań ( Trzebnicę) więc to nie ten.

Wnętrza pałacowe ładne, ale zobowiazują... my chcemy raczej skromne wesele z dj - em.

No i wolimy letnie miesiące, a o terminy trudno... Pałac na Pawlowickiej na październik...

[ Dodano: 14-01-2008, 09:20 ]
Dwór Na końcu świata też nie ma terminów...
Chcemy tego roku latem, wiec wybór ograniczony....
Chcemy salę z noclegien, najlepiej hotel z salą - wybor jeszcze bardziej ograniczony
Chcemy jedną salę do jedzenia i tańców - prawie niemożliwe z dostępnych :)

panikarola

Cytat: "marcheewka"Wnętrza pałacowe ładne, ale zobowiazują... my chcemy raczej skromne wesele z dj - em.

cos ty, niekoniecznie, wlasnie ze wzgledu na to, ze pomieszczenia w starym stylu sa takie dosc male dobrze sie sprawdzaja na mala ilosc gosci i skromne wesela. dj i taki palac (lub inna sala w starym stylu) - to sie wcale nie wyklucza :)

a zobacz tez w takim razie jeszcze ten hotel kolo Korony, wychodzi na to ze nazywa sie Jester, ludzie sa zazwyczaj bardzo zadowoleni z tych pomieszczen. i z jedzenia. tylko nie wiem na ile on jest osob, jest chyba sala mniejsza i wieksza.

i jeszcze mi przychodzi do glowy Pensjonat Jana Pawla II na Ostrowie Tumskim, niedaleko katedry. ladna restauracja. ludzie sie zrazaja przez nazwe (ze od pensjonatu im. JP to tylko krok do kotleta a la JP), ale jakos omijaja tego Jana Pawla na zaproszeniach, a z wesela sa zadowoleni.

jest jeszcze hotel bugatti, ale on mi sie wydal za drogi. moze rubin Ci jeszcze cos podpowie.

jesli nie znajdziecie na lato terminu - to te jesienne tez nie sa zle, szczegolnie jesli wesele za miastem lub prawie za miastem, w Pawlowicach jest taki piekny park, piekne zdjecia ci tam wyjda. i zobacz kiedy wypada pelnia, w okolicach pelni jest zawsze (podobno) pogodniej. moja kolezanka miala 23. pazdziernika i miala przecudne zdjecia i sliczna pogode.

[ Dodano: 14-01-2008, 09:35 ]
Cytat: "marcheewka"Chcemy tego roku latem, wiec wybór ograniczony....
Chcemy salę z noclegien, najlepiej hotel z salą - wybor jeszcze bardziej ograniczony
Chcemy jedną salę do jedzenia i tańców - prawie niemożliwe z dostępnych

no! ciezko. ale sposrod tych ktore ogladalas ktoras sala w ogole wchodzie w gre? rozumiem, ze z tych trzech nie mozna zrezygnowac z drugiego warunku, ale z dwoma pozostalymi juz cos mozesz zrobic.
no i szukac dalej  :-D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

marcheewka

Niestety ten Jester kolo korony też nie ma miejsc :-(

Jeszcze moze taki hotel Rezydent na Rożyckiego - dzisiaj jedziemy ogladać

Orbita na Wejherowskiej - ale będzie drugie wesele w sali obok, wiec ja nie chcę ( narzeczonemu to obojętne !??!)

Jasek - wylot na Poznań - mała sala restauracyjna ( bardzo przyjemna)

No i Pałac w Pawłowicach. Obawiam się, że w październiku będzie chłodno i ciemno i nawet nikt do tego parku nie wylezie!

[ Dodano: 14-01-2008, 12:58 ]
Bugatti nie ma miejsc na sobotę, tylko piątki. Podobnie Stara Garbarnia. No ale my chcemy sobotę.


Dziewczyny, czy lipiec to taki zły miesiac? Wszyscy mi mowią, że nie ma" r" więc nieodpowiedni.
My z narzeczonym nie boimy sie braku R, bo  mamy je w swoich nazwiskach :)

mobka

Cytat: "marcheewka"czy lipiec to taki zły miesiac?

Marcheewka ja mam slub w kwietniu, zobacz w kalendarzu ile dziewczyn ma ślub w maju - a to ponoć najgorszy miesiąc na śluby ;) Ja sama tez mialam mieć w maju. Co to za znaczenia, ma R czy nie ma. Poza tym ślub kościelny?? Jeśli tak to pamiętaj - wiara w zabobony to grzech przeciw pierwszemu przykazaniu, jak to ksiądz u mnie na naukach mówił ;)

marcheewka

Właśnie tak mówimy - ślub kościelny i zabobony
literka r
gdyby jeszcze statystyka rozwodow wskazywała na brak literki r :)

panikarola

Cytat: "mobka"Ja sama tez mialam mieć w maju. Co to za znaczenia, m

no jak to, dziewczyny, tyle czasu na forum i nie wiecie  :shock: toz to wstyd i degrengolada :shock:  kwiecien moze byc, bo to Aprrrrril w roznych jezykach krajow zagrrrrrranicznych zawierrrrajacy rrrr

maj odpada absolutnie, poswiecony maryi dziewicy, panience niepokalanie poczetej i nie uchodzi tego miesiaca sprawowac nocy poslubnej. ot co.

lipiec to nie mam zielonego pojecia jakie jest uzasadnienie :D ale podejrzewam, ze chodzi li i jedynie o wzgledy praktyzczne, w czasach bez lodowki glupio i nieekonomicznie bylo organizowac weselicho w najgoretszym miesiacu w roku, bo im sie lody roztapialy :)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zwierzatko_mojej_mamy

panikarola,  oo to ja nie bede grzeszyc wcale bo noc poslubna bede miala juz 1go czeRRRRwca :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

spragnienie

Cytat: "marcheewka"No i jestem po kolejnych odwiedzinach.
Byliśmy w Casablance. Hmmm... nie podobało mi się. Niestety. Mała sala, antresola, kręte schody, w ogóle pamiętam tylko schody tu, schody tam.
W ogóle to pokazano nam salę na piętrze, choć miała być jakaś z ogrodem, jest jakaś? czy tylko sam ogród zadaszony?


witaj  :)
a tak naprawdę to witajcie  :mrgreen:  bo to moj 1 post

moze sie podziele kilkoma swoimi wrazeniami po obleceniu paru lokali we Wrocławiu:

- Casablanca : SALA NA GÓRZE odpada - te schody, krete przejscia.. okropna wykladzina po drodze, no i ta mala salka z antresola, choć wg.menadżerki sala na 70os... parkiet zdarty na maxa itd :/  no, ale nie oszukujmy się każdy kto mieszka we Wro, wie chyba, ze casablanca zyje swoim blaskiem sprzed paru dobrych lat  :roll:  plusy: bar na gorze zamkniety dla gosci spoza wesela
PATIO: o wiele lepiej, można się zauroczyć  ALE  :lol:  ryzyko deszczu, ta wstretna, poprzecierana, szarobura wykladzina w drodze na patio (czy tylko ja jestem taka przewrażliwiona?), fakt, ze restauracja jest otwarta w trakcie wesela, a jedyny kibelek obslugujacy i wesele i restaurację (sztuk 1 dla kobiet i 1 dla mezczyzn) dostepny po przejsciu calej restauracji (a ta jest dłuuuższa niż szersza  :) ) jest dla mnie sporym minusem.. PLUSY: dobre jedzenie, dość dużo miejsca na patio (urzadzaja wesela od 60 do 120os.), mozna stworzyc naprawde fajny klimat - coś innego niz w knajpie, wesela od 135zł/os, brak korkowego i oplaty za sale/patio
z minusów to jeszcze chyba brak miejsc do spania (w hotelach zwykle 1 apartament jest gratis )
Są jeszcze terminy (nawet na sierpień  ;-) na patio )

Impreza jesli chcesz organizowac na 50 os, to wydaje mi się ze jest ok (bylam tam kiedyś i stoliki byly na ok 50 os., ustawione w podkowę), jedzenie smaczne, pytanie co z salką na górze - ale mysle ze zamknieta dla gosci spoza wesela (?!), minusy: ulica Karmelkowa :/ , kwestia dojazdu i przenocowania gości,ale jesli mieszkasz blisko to moze warto rozważyć?


Karczma Tumska mam na myśli tą salę na 2 piętrze - no wlaśnie: na 2 pietrze mega krete schody, cześciowo betonowe  :-?  (u mnie to dyskwalifikacja - 1os. z najbliższej rodziny napewno by nie weszla nawet na 1 piętro), kibelka nie ma na tym pietrze co sala  :-? , menu 180 zł/os , a do tego  jest korkowe, albo wódka od nich za 25 zł/butelka (Wyborowa lub Sobieski), sala ok (przyjmują przyjecia do max 65 os. i wydaje mi się to rozsądne), niestety krzesła są jakby biurowe  :roll:  niezbyt to pasuje nawet do samej sali,
plusy: blisko Ostrowa (zdjecia wieczorem  :) ) i schronisko mlodzieżowe - tanie noclegi
Są terminy na wrzesień  ;-)  i pażdziernik


Qubus- Maria Magdalena hotel 4 gwiazdkowy, restauracja na parterze  :) brak korkowego, ale za obsługę po 24 płaci się extra (200zł h), bo normalnie restauracja pracuje do północy  :roll:  menu od 140 zł , za salę nie płaci się osobno, 1 apartament  gratis, po roku uroczysta kolacja dla młodych w prezencie  :) , sala ładna, ale dość mała - w sumie goście siedzą przy 3 stołach (nie wiem czy to minus, w sumie modne sa też okragłe stoliki  :)  więc jeszcze większe rozparcelowanie gości), niestety noclegi są dość drogie (no, ale w końcu  ****) , acha sala na max 70 os. , ale boje sie ze troche mala CZY KTOŚ SIĘ TAM BAWIŁ NA WESELU?? PROSZE O OPINIE  :)  plusy: wesele w centrum, mozna cyknac pare fotek noca na rynku, nie ma problemu z dojazdem, nie ma korkowego, no i chyba gwarancja, ze wiochy nie bedzie  :mrgreen:
Są terminy na wrzesień i październik  ;-)

Art Hotel chyba kicha z tym tańczeniem w holu  :-?  menu 185 zł/osoba
Napewno jest ładnie, no i to centrum, ale ja raczej się na to nie piszę  :roll:

Winna Góra jest super, ale terminów brak - chyba jest coś na listopad  :roll: , trzeba organizować autokar i.t.d., ale w sumie jest tam tak fajnie, że chyba warto  :)

Merkury-Panorama korkowe 15 czy 25 zł/osoba, noclegi ok 133 euro za pokój 2os., apartament dla nowożeńców gratis, menu od 135 zł chyba

Dobra wena mi się skończyła  :-P  , ale mam nadzieję, że coś się komuś przyda skoro już się naprodukowałam  przez pól godziny :mrgreen:
Co do innych lokali też się ogólnie zgadzam z tym co napisano powyżej
WNIOSKI:
1. nie ma co panikować, sale są - ja szukam teraz i chcę przełom sierpnia/września i co? praktycznie wszedzie są treminy ! nie ma co się nakręcać 2 lata przed  :)  
2. na 50 os. coś znajdziesz: szukaj tam, gdzie mówią że sala jest na 80  ;-)
3. nie ma co brać, na łapu-capu - nie wiem kto nakręca tą atmosferę (hmm, tzn. domyślam się i pozdrawiam wszystkich czytających to menagerów  ;-)  ), ale nie warto ulegać ogólnej panice hehe, żeby brać od razu co jest, bo przepadnie i.t.d.

Powodzenia i daj znać ku czemu się skłaniasz  :)

Mnie się podobał jeszcze zalinkowany wyżej zajazd pod kasztanami  :-D

No i ponawiam pytanie o Qubusa  :roll:

panikarola

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"panikarola, oo to ja nie bede grzeszyc wcale bo noc poslubna bede miala juz 1go czeRRRRwca


uffff, zwierzatko, ale masz szczescie, bo by bylo!!!

[ Dodano: 14-01-2008, 22:19 ]
spragnienie, a masz linka do tej winnej gory? albo jakies fotki? gdzie to jest w ogole?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.