WC - miska, zestaw podtynkowy - co macie, co polecacie, co warto a co odpuścić

Zaczęty przez mobka, 17 Sty 2019, 21:08:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marlen_ka

Ja mam stelaz geberitu  przycisk biały. I ja w przeciwieństwie do większości teraz nie bralabym miski rimless. Wkurzam mnie, mam wrażenie że woda jakoś bardziej chlapie. Najchętniej ponownie wymienionym.
Miskę i deskę mam Kolo. I kupując deskę wzięłam tą   które można wypiąć i umyć.  Spoko to jest

zwierzatko_mojej_mamy

marlen_ka, co Ci się chlapie?? poza kibel????
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marlen_ka

zwierzatko_mojej_mamy,  nie, chlapie na deskę jak się splukuje,od spodu. Mam wrażenie, że deska od spodu jest ciągle brudna.

wrobelek0403

Hmmm. Ja nie zauwazylam. Natomiast rzeczywiscie, sila splukiwania jest duzo wieksza niz wczesniej.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: mobka w 17 Sty 2019, 22:22:39
W sumie jak planuje białe płytki, to może i biały byłby lepszy. Tak mnie naszło jak Zwierzątko wkleila.

ja mam białe płytki i biały przycisk ale nie plastik tylko wyglada to jak biały lacobel , w ciemniej łazience mam taki sam czarny  ( oba TECE)
kibelki mamy dwa:  Hatria (tu Aleks zepsuł deske samoopalającą) a drugi Duravit (tu deski nie udało mu sie zepsuć :P )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

cumberland

mobka, my mamy Koło Ego, stelaż geberit, przycisk srebrny
Ego podobało mi się wizualnie, ale drugi raz bym nie wzięła, mieszkamy 5 lat a deska samoopadajaca zepsuła się po 3, dodatkowo deska pękła, nowa 350 zł 😲, bo Ego ma specyficzne mocowania i zero zamiennikow