Znudził mi się lacobel

Zaczęty przez golinda, 16 Sty 2019, 17:52:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

a w ogóle to najbardziej podoba mi się to:

wrobelek0403

golinda, ja jakos nie mam koncepcji. Chyba dalabym biale gladkie male kafle. Ta cegla super, ale ona jest niepraktyczna do mycia.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

To maroko kompletbie mi nie pasuje do tych projektów, myślę że za 3 lata będą robili remonty 😉

cumberland

Cytat: golinda w 17 Sty 2019, 15:52:25
a w ogóle to najbardziej podoba mi się to:

No też coś w tym stylu znalazłam właśnie i miałam Ci wklejac

golinda

To jest pewnie łupek. Jak to czyścić? No i brązowe? ;)

Bialych plytek nie chcę dawac bo blat bedzie bialy kwarcytowy. W przyszlosci :)

inkageo

A ja bym zostawiła lacobel, serio. On pasuje do Waszego domu i nie jest brzydki, a kuchnia się zmieni, więc nudy nie będzie.
Imagine there is no hate

golinda

chciałabym w ten sposób, ale płytki jakie chcę będą za 3 miesiące, więc na razie lacobel musi zostać :)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

inkageo

Ale tu są jasne blaty, jest szarość na frontach, nie ma brązowych korpusów. Zrób wizualizację żeby się upewnić czy jest ok, zanim rozwalisz lacobel.
Imagine there is no hate

golinda

inkageo, ale blaty docelowo będą białe, korpusy też. podłoga jest szara i ściany


inkageo

To może połóż te kafelki dopiero przy wymianie korpusów i blatu?
Imagine there is no hate

golinda

Cytat: inkageo w 21 Sty 2019, 17:59:48
To może połóż te kafelki dopiero przy wymianie korpusów i blatu?

Na razie zostaje lacobel, bo płytek i tak nie ma. On mi nie przeszkadza tak jak fronty. Jest dla mnie neutralny.