Wyprzedaż zima 2018

Zaczęty przez golinda, 28 Gru 2018, 20:21:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Cytat: wrobelek0403 w 02 Sty 2019, 14:56:04
mayagaramond, ale nie da sie tego jakos podwyzszyc centralnie??? Ja bym umarla lol

Nie mam pojęcia, nie wiem, czy to nie jest ta sama klima/ temperatura dla całego biurowca.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mobka

To sprawdź, bo by to aż dziwne było. Zazwyczaj są strefy wydzielone. A kozaki fajne.
Broszka też piękna!

A i wcześniejszy Mai płaszcz... No cóż... Cudny :D

konwalia

#27
Mobka u nas jest sterowanie centralne i to jest o dupę rozbić,  u nas na odwrót  jest dla mnie za ciepło, z tym że to nie jest typowy system klimatyzacji, tylko jakiś niby nowoczesny lol
W związku z tym okna są bez klamek ;D

callja

Cytat: konwalia w 02 Sty 2019, 22:16:17to nie jest typowy system klimatyzacji, tylko jakiś niby nowoczesny lol
W związku z tym okna są bez klamek ;D
Tak mamy w nowym skrzydle uczelni ;) Studenci szczękają zębami i "nic się nie da zrobić" - dobrze, że pracuję w innym budynku lol lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

callja, jestem przekonana, ze "niedasie" jest tylko w glowach administracji.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: wrobelek0403 w 03 Sty 2019, 08:50:48"niedasie" jest tylko w glowach administracji
Za to zakorzenione na mur... Nie pomagały nawet oficjalne pisma :crazy:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mayagaramond

,,Moje" kozaki są jeszcze bardziej przecenione...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda


mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

callja

Kurde, czyżby wracały spiczaste noski?? Od lat zalegają mi w szafie skórzane kozaki z mega ekstremalnie długimi nosami (prezent) - nigdy ich na sobie nie miałam, bo nie chciałam się wygłupić w stylu faszyn baj Raszyn lol lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

golinda

No ja nie lubie ale chyba teraz wszystko jest modne :)

callja

Cytat: golinda w 03 Sty 2019, 20:27:41teraz wszystko jest modne
Kozaki bardziej czubiate niż przykład poniżej - też??
https://szafa.pl/c7917908-buty-z-czubem.html
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /


callja

I tu się zgina dziób pingwina lol lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

niewiemjaka


inkageo

Kloszard ma nowy płaszcz, pewnie się Wam nie spodoba, jest luźny, kimonowy krój, ale czuję się w nim bardzo dobrze i na 90% go zostawię.
Imagine there is no hate

szelma

Nazwa bardzo odpowiednia :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Bo jak go bardziej przecenią, to mogę oddać i zamówić jeszcze raz taniej  :rotfl:
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Fason fajny i to zapiecie. Tylko dlugosc dziwna. Na pewno nie do tych butow.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

A właśnie długość dobra, zamówiłam też taki przed kolano, ja w zimie chodzę w zasadzie tylko w spodniach, głównie w dżinsach, no i te wypchane po x godzinach kolana sterczące pod linią płaszcza nie dodają mi uroku :D
Imagine there is no hate

wrobelek0403

To moze do oficerek albo kozakow na obcasie? Bo masz nogi przeciete na trzy kawalki.

Co to za marka w ogole?

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Nie noszę oficerek, jest mi za gorąco, jeszcze sztyblety noszę. I w tym płaszczu wyglądam na długą i smukłą, raczej kaczkowatością się nie martwię.. Hmmm..

Zara, ma całkiem niezły skład, materiał ładnie wygląda:
https://www.zara.com/pl/pl/p%C5%82aszcz-o-kimonowym-kroju-zapinany-na-guziki-p08328824.html?v1=8347024&v2=1167259
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo, i Tobie, i modelce robi powtornie rozbudowaną klatę i wąską dupkę ;) jeśli tak chcesz, to zostaw ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

A ja się czuję w nim taka wąska w ramionach, przez to, że szwy ma właśnie dopiero na rękach, no popatrz ;) Drugi miał standardowy marynarkowy krój i w nim miałam bary jak Pudzian :D
Imagine there is no hate