Wyprzedaż zima 2018

Zaczęty przez golinda, 28 Gru 2018, 20:21:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

niewiemjaka

fajna,
ja wczoraj poszłam po sitko do cerfura i wyszłam z kostiumem za 20 zł :D
(ale spoko w intimisimi wydałam kilkanascie razy tyle lol)

kolory sa jasne, błękit, turkus, R mowi że starobabowy wzór :D

mayagaramond

#104
niewiemjaka niech pokaze swoje gacie ;)

Kupiłam dwie pary spodni, jedne szare, z wełny na podszewce. Nie mam zdjęcia, a drugie czerwone :) Chciałabym jeszcze marynarkę do nich, ale w Dubaju jej już nie ma, musiałabym z UK zamawiać.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


mayagaramond

#106
dragonfly tak! I właśnie kombinuje, jak zamówić marynarkę. I jeszcze te buty bym chciała, ale to z Hiszpanii:

https://www.uterque.com/m/es/calzado/botas-y-botines/botin-track-tacón-hebillas-c1863503p8460793.html?colorId=040
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

Cytat: mayagaramond w 25 Sty 2019, 18:29:32
dragonfly tak! I właśnie kombinuje, jak zamówić marynarkę. I jeszcze te buty bym chciała, ale to z Hiszpanii:

https://www.uterque.com/m/es/calzado/botas-y-botines/botin-track-tacón-hebillas-c1863503p8460793.html?colorId=040
Buty się nie otwierają, ale przejrzałam ta stronę - ale świetne rzeczy maja!


niewiemjaka

Buty fajne, podejrzewam, ze zwierzowej też sie moga spodobać ;)


inkageo

Też mi się podobają :)
Imagine there is no hate

marax

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

CGuests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Nabytek na wyprzedaży e tatuum

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

#116
Jak pani doktor zarabiająca miliony :D

golinda

albo tak stanęłaś, albo Ci te stójka skraca szyję

marax

stanęłam tak że ramiona idą do góry

inkageo

Imagine there is no hate

callja

marax, kiecka super i ładnie Ci w niej!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mayagaramond

marax pani doktor, jakie nogi!!

Pokaże wam jeszcze te spodnie i bluzkę, które kupiłam w Polsce.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Tu bluzke lepiej widać,
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

maya, piękny kolor bluzki!

tak patrzę na Ciebie i się zastanawiam - próbowałaś kręcić kiedyś włosy lokówką stożkową? wydaje mi się, że byłoby Ci dobrze. i Twoje włosy są chyba podatne na kręcenie, z tego co widzę.

mayagaramond

#124
golinda próbowałam, ale mnie to rano przerasta. Jest mi dobrze, bo jak jestem w fryzjera, to zawsze prosze o loki. One się też za długo nie utrzymaja. Tu mam zdjęcie po fryzjerze

Dlatego myślałam, żeby kupić to nowe cudo od Dysona, Air Wrap, ale to prawie 1000€ i boje sie ze i tak  nie bede uzywac. 
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"