Autor Wątek: Dla starajacych sie :-)  (Przeczytany 55376 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Odp: Dla starajacych sie :-)
« Odpowiedź #75 dnia: 28 Lip 2008, 19:55:11 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ishka82 zaraz normalnie pójdę śledzić te 28 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Hiszpanka na moje oko straciła moc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Zacznij zacznij, dodamy się do przyjaciółek na 28dni i tam też będziemy plotkować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ja jutro kupuję termometr i pojutrze chyba zacznę mierzyć temperaturkę. A może trzeba od pierwszego dnia cyklu zacząć?  ???
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #76 dnia: 28 Lip 2008, 19:56:45 »
A może trzeba od pierwszego dnia cyklu zacząć?  ???

ishka, w zasadzie tak, ale moze warto zaczac nawet w polowie cyklu zeby troche "potrenowac"

bozena.dp

« Odpowiedź #77 dnia: 28 Lip 2008, 19:59:07 »
sputnik_sweetheart, ishka będzie dobrze i już niedługo wszystkie trzy ogłosimy cudowną wiadomość - 2 kreski na teście ciążowym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 28 Lip 2008, 19:59:07 »

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #78 dnia: 28 Lip 2008, 20:35:19 »
bozena.dptak jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #79 dnia: 28 Lip 2008, 20:37:38 »
sputnik_sweetheart, ishka będzie dobrze i już niedługo wszystkie trzy ogłosimy cudowną wiadomość - 2 kreski na teście ciążowym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I tego się 3majmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Polewam  :drunk: starającym się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 28 Lip 2008, 20:37:38 »

bozena.dp

« Odpowiedź #80 dnia: 28 Lip 2008, 20:45:42 »
ishka82 i ja polewam  :drunk:

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #81 dnia: 28 Lip 2008, 20:49:03 »
ja polałam bezgłośnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #82 dnia: 28 Lip 2008, 21:07:09 »
No i będziemy się pijane starać  :love: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Chociaż ja mam niestety do piątku uniemożliwione starania, mąż w robocie :'(

rilla

« Odpowiedź #83 dnia: 28 Lip 2008, 21:07:14 »
ja nie planuje:) po prostu chciałabym... to tak jak myśli się w którym miesiącu chciałoby się mieć ślub... ja chciałam we wrzesniu a miałam w maju:)

siog

« Odpowiedź #84 dnia: 30 Lip 2008, 21:44:08 »
dopisuje do listy starajacych sie:) nie stresuje sie, na razie troche na zywiol i szczerze troche sie boje  :-\

nionczka

« Odpowiedź #85 dnia: 30 Lip 2008, 23:20:39 »
dopisuje do listy starajacych sie:) nie stresuje sie, na razie troche na zywiol i szczerze troche sie boje  :-\

Witamy, witamy! i trzymamy kciuki za owocne starania  :baby:

vobi

• Gość
« Odpowiedź #86 dnia: 30 Lip 2008, 23:24:54 »
siog, nie zapomnij o wlasciwiej technice! Poki co nie zdecydowano czy lepsza opcja to codziennie, czy co 2 dzien, ale ... dziewczyny ostro praktykuja, zobaczymy ktora opcja okaze sie bardziej... plodna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

« Odpowiedź #87 dnia: 31 Lip 2008, 11:15:41 »
siog, nie zapomnij o wlasciwiej technice! Poki co nie zdecydowano czy lepsza opcja to codziennie, czy co 2 dzien, ale ... dziewczyny ostro praktykuja, zobaczymy ktora opcja okaze sie bardziej... plodna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wiem,wiem juz naczytalam sie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
najbardziej smieszy mnie moj maz:) chyba gdyby mogl rodzic to juz by latal z brzuchem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj on bardziej przezywa niz ja, tylko wypatruje sygnalow czy juz jestem czy nie!
Bylam u lekarza dwa tydzien temu i pobrano mi krew na wszystkie badania, wiec wyniki za tydzien. Zobaczymy:)

Agaaa

« Odpowiedź #88 dnia: 31 Lip 2008, 11:36:33 »

ale to tak przez caly miesiac czy w dni "najwiekszej szansy"? Bo to sie zmeczyc troche mozna:)

Dopisuje sie przy okazji do listy starających:)

vobi

• Gość
« Odpowiedź #89 dnia: 31 Lip 2008, 11:41:41 »
Agaaa, a tam zmeczyc...  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 31 Lip 2008, 11:41:41 »

Agaaa

« Odpowiedź #90 dnia: 31 Lip 2008, 11:44:06 »
byleby "uroku" nie straciło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #91 dnia: 31 Lip 2008, 11:46:57 »
aaa, tu sie zgodze i  :drunk: stawiam - jedno za urok staran, a drugie za ich skutecznosc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Agaaa

« Odpowiedź #92 dnia: 31 Lip 2008, 11:49:45 »
 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dzieki vobi..
mam dzisiaj 10dc wiec chyba przedstawienie czas zaczac!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #93 dnia: 31 Lip 2008, 19:16:16 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dzieki vobi..
mam dzisiaj 10dc wiec chyba przedstawienie czas zaczac!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
To powodzenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I witamy wśród starających się :flowers:

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #94 dnia: 31 Lip 2008, 22:02:15 »

ale to tak przez caly miesiac czy w dni "najwiekszej szansy"? Bo to sie zmeczyc troche mozna:)
ja sie już nie wypowiadam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

btw chociaż mialam nadzieję, to jednak nie jestem

nionczka

« Odpowiedź #95 dnia: 31 Lip 2008, 23:09:43 »

Jak sportowcy! Wiekszosc czasu po prostu dla treningu lub/i przyjemnosci a w odpowiednim momencie trzeba sie postarac jednak o medal :-)

Agaaa

« Odpowiedź #96 dnia: 01 Sie 2008, 10:27:51 »
a w odpowiednim momencie trzeba sie postarac jednak o medal :-)

super powiedziane!;)

tak przy okazji olimpiady w Pekinie:)

tak na marginesie - u mnie w rodzinie co rok olimpijski to sie pojawiał bajbus na świecie.
tak od roku 80, pozniej 84, 88, i 92 - same Baby:)

ishka82

« Odpowiedź #97 dnia: 01 Sie 2008, 10:53:12 »
Agaaa, no to masz dużą szansę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #98 dnia: 04 Sie 2008, 13:15:28 »
to i ja się nieśmiało dopisze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 24 Sty 2012, 13:02:01 wysłana przez zosia2007 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bozena.dp

« Odpowiedź #99 dnia: 04 Sie 2008, 20:05:53 »
 :cry: i najprawdopodobniej znowu nic  :'(
@ mam dostać za 2 dni i już mam pierwsze małe objawy - 'brzuch' mnie zaczyna pobolewać  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj