Autor Wątek: Dla starajacych sie :-)  (Przeczytany 55375 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

Dla starajacych sie :-)
« Odpowiedź #50 dnia: 10 Sty 2008, 19:07:49 »
kamu2,  dzidzia super!! i wszystko widać - jak to trzeci miesiąc to wszystko już jest - rączki, nóżki, kciuk ma już pełną ruchliwość - maluch go ssie - wykształca sobie odruch ssania, ma już nawet struny głosowe - płód jest całkowicie uformowany, dlatego tak ważne są te trzy pierwsze miesiące - bo formują się wszystkie narządy . Teraz poczujesz jakie maleństwo jest ruchliwe  :-D  :-D
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
Dla starajacych sie :-)
« Odpowiedź #51 dnia: 11 Sty 2008, 16:38:21 »
kamu2, jasne, że widać całego mikroczłowieka!!!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

Odp: Dla starajacych sie :-)
« Odpowiedź #52 dnia: 28 Lip 2008, 17:10:09 »
Jaki stary watek wygrzebałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Sporo starających się już zaciążona, albo nawet z dzickiem na ręku  brawo
A kto się ciągle stara lub zaczyna starać? Nam jakoś na razie nie wychodzi. Ale wierzę, że w końcu wyjdzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #52 dnia: 28 Lip 2008, 17:10:09 »

rilla

« Odpowiedź #53 dnia: 28 Lip 2008, 17:42:47 »
ja bym już chciała ... wokół tyle koleżanek już z dzieckiem lub jeszcze z brzuszkiem... ale rozsądek każe poczekać jeszcze ponad rok... pewnie zaczniemy w październiku 2009... zaczynamm odliczać eh w tym miesiacu mialam pierwszy raz dziwne uczucie, wlasciwie nie chcialam dostac @ i mialam nadzieje, nie wiem w sumie na co, ale chyba budzi mi sie instynkt...

ishka82

« Odpowiedź #54 dnia: 28 Lip 2008, 18:41:19 »
rilla84, a czemu jeszcze rok chcecie zaczekać?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 28 Lip 2008, 18:41:19 »

rilla

« Odpowiedź #55 dnia: 28 Lip 2008, 19:03:42 »
mamy po 24 lata, slub był teraz w maju... na początku 2009 odbieramy nowe nasze mieszkanie, trzeba je wyremontowac, urzadzic. Wprowadzimy się koło kwietnia pewnie. W sierpniu/wrzesniu 1009 planujemy jakies dluzsze fajne wakacje - bo w tym roku nie mamy wolnego. Wiec wstepnie pazdziernik na probowanie. Chociaz chcialam urodzic dziecko w maju najchetniej:) ale to tylko plany, jak znam zycie to jeszcze o rok sie wszytsko przeciagnie

ishka82

« Odpowiedź #56 dnia: 28 Lip 2008, 19:11:34 »
rilla84, chyba planowanie miesiąca narodzin nie ma większego sensu, jednak rzadko się udaje tak od razu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #57 dnia: 28 Lip 2008, 19:16:37 »
 a ja widzę, że udaje się często i to mnie strasznie przygnębia- jak co rusz jakaś koleżanka mówi, że postanowili i za miesiąc-dwa mówi, że jest w ciąży...a ja tropię jakieś mini mdłości, mini podejrzane bóle cyców czy brzucha, ehh (taki mam dzień dzisiaj po prostu :'( to jojczę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #58 dnia: 28 Lip 2008, 19:18:30 »
sputnik_sweetheart, to masz jakies wyjatkowe kolezanki, poczytaj sobie ten watek i pare innych na ciazowej - wiekszosc dziewczyn jednak starala sie co najmniej kilka miesiecy...

ishka82

« Odpowiedź #59 dnia: 28 Lip 2008, 19:28:25 »
sputnik_sweetheart, nie łam się  przytul przytul przytul
A ile czasu się staracie? Ja mam wrażenie, że jednak nielicznym tak szybciutko się udaje. Kilka m-cy, to jest standard, a nie brakuje i takich, którzy parę lat się starają, więc głowa do góry  :flowers:

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #60 dnia: 28 Lip 2008, 19:30:52 »
vobiprzecież czytam,inaczej bym oszalała...wśrod moich znajomych po prostu tak jest-"hello,czas na dziecko" i za miesiąc oglaszają radosną nowinę...nie ma wśrod nich nikogo, kto starałby się dłużej niż pół roku(sztuk jedna), gdybym nie czytała to przecież załamka.i teściowa, która uważa mnie za egoistkę bo jeszcze nie chcę >Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak pisałam, jojczę bo tak mi kurna smutno dzisiaj po prostu

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #61 dnia: 28 Lip 2008, 19:32:19 »
ishka82dzięki :flowers: kryzys 30-latki chyba mnie dopadł tylko się nie przyznawałam ani przed sobą ani przed otoczeniem

zuzia

« Odpowiedź #62 dnia: 28 Lip 2008, 19:35:40 »
sputnik_sweetheart
 przytul przytul przytul przytul przytul

bozena.dp

« Odpowiedź #63 dnia: 28 Lip 2008, 19:37:39 »
hej, hej
i ja się dopisuje do grupy starających się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niby 'staramy' sie od stycznia, ale w lutym byłam chora, w czerwcu tez i tak jakos to wszysto bylo na zasadzie "jak bedzie to bedzie" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i dopiero w tym miesiacu moza powiedziec, ze sie naprawde staramy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  a jak nic z tego nie wyjdzie to ide kupic termometr i bede temp. mierzyc... bo ja bym juz chciała :baby:

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #64 dnia: 28 Lip 2008, 19:38:37 »
zuzia no dobra 5 przytulań powoduje u mnie usmiech i chęć do dalszej walki, użalanie się nad sobą nie leży w mojej naturze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dzięki :drunk:

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 28 Lip 2008, 19:38:37 »

vobi

• Gość
« Odpowiedź #65 dnia: 28 Lip 2008, 19:40:32 »
wśrod moich znajomych po prostu tak jest-"hello,czas na dziecko" i za miesiąc oglaszają radosną nowinę...nie ma wśrod nich nikogo, kto starałby się dłużej niż pół roku(sztuk jedna),

Kurde, to faktycznie szok  what

Tesciowa olej, ona tutaj jest najmniej wazna a niepotrzebnie sie zestresujesz...

Hehe, te dzieci sa jakies zlosliwe, najczesciej sie "robia" w najmniej oczekiwanym momencie, ja bylam juz na etapie namawiania meza do zrobienia badan, a tu... kinder-niespodzianka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #66 dnia: 28 Lip 2008, 19:40:52 »
  a jak nic z tego nie wyjdzie to ide kupic termometr i bede temp. mierzyc... bo ja bym juz chciała :baby:
może my po prostu przedobrzyliśmy?? bez termometru tylko hmmm po prostu często Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #67 dnia: 28 Lip 2008, 19:42:16 »
może my po prostu przedobrzyliśmy?? bez termometru tylko hmmm po prostu często Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik, ale to jest najlepszy hmm... sposob i tego sie nie da hmm... przedobrzyc  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #68 dnia: 28 Lip 2008, 19:43:27 »
vobidzieki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no tak jest akurat wśród moich znajomych a jak tak jest to przyjmujesz to za normę- laska, która zażywala tabsy 8 lat bez przerwy- za pierwszym "rzutem" ciąża- zbaraniałam

ale dlaczego Ty dzisiaj jesteś za eutanazją???

ishka82

« Odpowiedź #69 dnia: 28 Lip 2008, 19:44:29 »
sputnik_sweetheart przytul Jakaś wyjątkowa ta Twoja znajoma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A ile czasu się staracie. A ze staraniami, to podobno można przedobrzyć, ja tam do końca nie wiem, ale jak jest za często to też podobno niedobrze ???
« Ostatnia zmiana: 28 Lip 2008, 19:47:26 wysłana przez ishka82 »

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #70 dnia: 28 Lip 2008, 19:46:17 »
ishka82 zaraz normalnie pójdę śledzić te 28 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Hiszpanka na moje oko straciła moc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #71 dnia: 28 Lip 2008, 19:46:39 »
vobidzieki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no tak jest akurat wśród moich znajomych a jak tak jest to przyjmujesz to za normę- laska, która zażywala tabsy 8 lat bez przerwy- za pierwszym "rzutem" ciąża- zbaraniałam

sputnik, aaa... to moze wszystko tlumaczyc, a starala sie od razu po odstawieniu tabletek? Z tego co wiem, to zaraz po odstawieniu szansa zajscia w ciaze jest baaardzo wysoka, ale i ryzyko powiklan jest spore.

ale dlaczego Ty dzisiaj jesteś za eutanazją???
a, bo mnie sasiedzi wkurzaja.... a ze to glownie staruszki, to chwilowo popieram eutanazje  :-X Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #72 dnia: 28 Lip 2008, 19:49:38 »
vobiaaa staaruszki, to czytałam, czuję klimat problemu :flowers:
dzięki wam moj chwilowy dół zniknął, zresztą wiem, że będzie dobrze, no bo dlaczego ma być źle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :drunk:

bozena.dp

« Odpowiedź #73 dnia: 28 Lip 2008, 19:52:39 »
  a jak nic z tego nie wyjdzie to ide kupic termometr i bede temp. mierzyc... bo ja bym juz chciała :baby:

my do tej pory też bez termometru i w założeniu mieliśmy czeste 'zbliżenia' Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  ale zazwyczaj na 'założeniach' sie kończyło  :-[
za to w tym miesiącu w końcu wzięłam się za męża i...  :love:  nie codziennie, ale tak średnio co drugi dzień Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zobaczymy czy to coś da Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 28 Lip 2008, 19:54:22 wysłana przez bozena.dp »

vobi

• Gość
« Odpowiedź #74 dnia: 28 Lip 2008, 19:54:41 »
zresztą wiem, że będzie dobrze, no bo dlaczego ma być źle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :drunk:

no ba!  :drunk: na ... przyjemne i skuteczne starania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj