Dla starajacych sie :-)

Zaczęty przez nionczka, 07 Sty 2008, 15:39:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

aniak1211, tak sobie popatrzylam na Twój suwaczek i pomyslalam, że tez bylabym już w 19 tygodniu...

marax

golinda jak salatka zabijesz mnie czy nie??

brawurka

golinda,  twarda z Ciebie dziołcha!!!dasz rade, wiem, ze sie myśli... nie sposob tego uniknąć.a  jak długo chcecie czekać ze staraniami?

golinda

maraxela, sałatka zajebista! nawet mi smakowała bardzo, mimo że to nei mój smak - ten seler naciowy to jest tam strzał w 10 - idealne zakończenie smaku
idę do koleżanki dzisiaj ją robić (mąż mój wyjechał)

brawurka132, lekarz kazał pół roku

brawurka

to długo!mi kazal 3 miesiece i u mnie zakonczylo sie zabiegiem.

aniak1211

Cytat: "golinda"aniak1211, tak sobie popatrzylam na Twój suwaczek i pomyslalam, że tez bylabym już w 19 tygodniu...

Jeszcze troche i Ty sobie zrobisz taki suwaczek,zobaczysz jak szybko sie bedzie przesowal :-D

Trzymam kciuki i powodzenia dla wszystkich starajacych sie :!:  :!:  :!:

kamu2

Moja koleżanka poroniła 2 razy i za każdym razem też lekarz mówił że ok 3 mies przerwy.
Teraz mają ślicznego synka który ma już półtora roczku

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

talula

Widze, że nasze forum zmienia profil..Powodzenia Kobietki;)

nionczka

Cytat: "kamu2"Moja koleżanka poroniła 2 razy i za każdym razem też lekarz mówił że ok 3 mies przerwy.

A mojee kolezance i szwagierce po poronieniu i skrobance kazali czekac 6 miesiecy. Jedna posluchala, druga nie. A jeszcze jedna powiedziala mi, ze jej powiedzial lekarz, ze to jest bardziej kwestia psychologiczna niz medyczna.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

i my po powrocie sie staramy!!! kw. foliowy lykam od 4 mies, juz czesc badan mam tylko musze jeszcze raz zrobic CMv bo sie okazalo, ze jak ostatni raz robilam to wlasnie sobie przechorowywalam to paskudztwo, i jeszcze hormony tarczycy...i ginek jeszcze rtaz i heja :mrgreen:  :mrgreen:

bozena.dp

i ja też dopisuje się do tego klubu starających się  :)

w sumie już od ślubu nie zabezpieczamy się w żaden sposób ani nie uważaliśmy, ale do tej pory tak jakoś trafialiśmy w dni niepłodne  :-P
teraz mąż ma pracę i postanowiliśmy spróbować - na razie "na luzie", ale mniej więcej wiem kiedy mam dni płodne i wzięłam sprawy w swoje ręce, hehe, no i zobaczymy za 2 tygodnie czy coś już z tego będzie czy nie  :-P

kurcze, jak słyszę, że teraz prawie każda dziewczyna traci pierwszą ciążę to stwierdziłam, że nie ma na co czekać, tym bardziej, że jestem coraz starsza a nie coraz młodsza, a poza tym nie każdemu od razu się udaje...

kamu2

Trzeba być dobrej myśli przede wszystkim i nie stresować się na zapas.
Zamieszczam zdjęcie z mojego dzisiejszego usg.Mało co widać,ale zamieszczę

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

golinda

kamu2, może ja mam coś ze wzrokiem, ale ja tu widzę zarys dziecka, choć to chyba (na pewno!) w 3 miesiącu niemożliwe!

Kasia

golinda, widać baby jak nic :)
ja omamów % jeszcze nie mam i dzieciaka widzę :)


kamu2, super fotka

kamu2

tak widać zarysy,to zdjęcie jest bardzo nie wyraźne ale u lekarki na komputerze było widać rewelacyjnie.Tu niestety bardzo kiepskiej jakości zdjęcie.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

sonatina

Oczywiście, że widać:)
Moja dzidzia pewnie jest podobnej wielkośći ( 11 tydz), choć czasem myślę, że jest już nieźle duża bo brzuchol mi juz nieźle urósł :) Bliźniaki lekarz wykluczył :)

aniak1211

kamu2, super!!!

Ja tez 13 tyg.mialam USG i bylo juz widac dzidzie a nawet widzialm jak otwiera usta :-D

mika

kamu2, ale piękne babe i wszystko widać o jeny ja też chcem!!!!

ishka82

kamu2, piękna dzidzia, czemu mówisz, że nic nie widać jak widać ;-) Super są te fotki z USG :-D Szkoda, że jak my siedziałyśmy w brzuchach naszych mam, to nikomu się o takich zdjęciach nie śniło.

marax

kamu chyba jeszcze noze\k nie ma:) ale ja tam widze juz mala syrenke ktorej niedlugo nozki beda kopac cie w brzuch:)

[ Dodano: 10-01-2008, 10:46 ]
wyobrazcie sobie po prawej stronie jest glowa pozniej ida zawiazki raczek a po lewej sa zawiazki nozek -chyba :):) mam egzamin dopiero za 3 tyg wiec jeszcze ma prawo nie wiedziec :)

Kasia

maraxela, ja tam nie wiem co tam jest naprawdę

ale ja conajmniej jedną nogę i jedna rekę widzę  :-P

Monika

a ja nie widzę zdjęcia :( nie wiem czemu :(

maroonbug

Cytat: "Kasia"maraxela, ja tam nie wiem co tam jest naprawdę

ale ja conajmniej jedną nogę i jedna rekę widzę  :-P

ja widze dziecie w calosci. ma glowe po prawej ( z nosem w pelni widocznym), reke w gorze i noge w gorze. chyba ze to te zawiazki nog i rak  :->
fajny maluch, ciekawe o czym sobie mysli. Pamietacie ten film I kto to mowi :lol: ?

kamu2

Są i nóżki i rączki zdjęcie jest tak jak by z profilu.Nóżki są uniesione lekko w górę.
Mamy jedno zdjęcie takie z bliska główki jak ssie kciuka,aż nam sie wierzyć nie chciało,ale lekarka potwierdziła że to normalne.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

goga

kamu2,  dzidzia super!! i wszystko widać - jak to trzeci miesiąc to wszystko już jest - rączki, nóżki, kciuk ma już pełną ruchliwość - maluch go ssie - wykształca sobie odruch ssania, ma już nawet struny głosowe - płód jest całkowicie uformowany, dlatego tak ważne są te trzy pierwsze miesiące - bo formują się wszystkie narządy . Teraz poczujesz jakie maleństwo jest ruchliwe  :-D  :-D
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)