Dla starajacych sie :-)

Zaczęty przez nionczka, 07 Sty 2008, 15:39:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Cytat: zosia2007 w 04 Sie 2008, 13:15:28
to i ja się nieśmiało dopisze :)

w sumie jakoś tak szczególnie się nie stresujemy tylko doszliśmy do wniosku, że pójdziemy w zywioł, a jak się nie powiedzie to wtedy będziemy się "testować" i "temperaturować" :)


Witam wśród starających się i życzę, żeby nie doszło do testowania i temperaturowania :)

abkasia

Cytat: bozena.dp w 04 Sie 2008, 20:05:53
:cry: i najprawdopodobniej znowu nic  :'(
@ mam dostać za 2 dni i już mam pierwsze małe objawy - 'brzuch' mnie zaczyna pobolewać  :(

przytul przytul przytul
ale objawy na @ sa dokladnie takie jak na  :baby: a brzuszek boli tak samo a nawet bardziej..
trzymam kciukasy:)

nionczka

Ja kiedy zaszlam w ciaze mialam przed spodziewana miesiaczka wszystkie jej objawy :-) Jedyna roznica to to, ze sie nie pojawila.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Agaaa

nionczka w ogole nic? zadnego krwiawienia, palmienia itd?

czytałam kiedys ze pojawiaja sie czasami "mylące" plamienia zwiazane z zagnieżdzaniem sie zarodka..mialas cos takiego?

nionczka

Cytat: Agaaa w 05 Sie 2008, 11:57:06
nionczka w ogole nic? zadnego krwiawienia, palmienia itd?

czytałam kiedys ze pojawiaja sie czasami "mylące" plamienia zwiazane z zagnieżdzaniem sie zarodka..mialas cos takiego?


Nic a nic.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

Cytat: ishka82 w 04 Sie 2008, 21:12:49
A myślałaś o mierzeniu temperatury, kupieniu testów owulacyjnych? Ile czasu się staracie?

chyba kupie testy owulacyjne, bo z mierzeniem temp. w tym miesiacu bedzie ciezko, bo wyjezdzamy na urlop
trudno powiedziec od kiedy się staramy  :confused:  powiem tak - od samego początku (=po ślubie) nie zabezpieczaliśmy się w żaden sposób... a jak do tej pory nic  :(

bozena.dp

dziewczyny dziękuje wszystkim za słowa otuchy, ale niestety moje objawy zbliżającego się @ nie były mylące, właśnie dziś dostałam @  :sadwalk:

abkasia

bozena.dpa bylas u lekarza?? moze powinniscie sie przebadac... jakies podstawowe badania, monitoring cyklu?? no i badanie plywakow..
nie martw sie pocieszam jak umiem... wiem co przezywasz..
a moze na tym urlopie cos zmajstrujecie?? :ok:

sputnik_sweetheart

bozena.dp dokładnie, urlop :) :) :) będzie dobrze! :yes:

Agaaa

bozena.dp urlop czasami czyni cuda ;) powodzenia!
moj , ktory zarazem byl podrozą poslubną nie przyniosl zniestety efektow >:(


zuzia

no to ja nam wszystkim coś wkleję:

fasolka1980

Zuzia, ależ słodkie! Czyje to?

sweedee

zuzia, poważna konkurencja dla Hiszpanki  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

zuzia

#113
Cytat: fasolka1980 w 06 Sie 2008, 13:26:52
Zuzia, ależ słodkie! Czyje to?
popatrz w oczy - może zgadniesz :)

vobi

Cytat: Agaaa w 06 Sie 2008, 13:16:15
moj , ktory zarazem byl podrozą poslubną nie przyniosl zniestety efektow

Dziewczyny, ale nie przesadzajcie, to nie jest jakis wyscig a Wy nie macie chyba 50-tki na karku  :be:
I tak sie  :baby: zrobi dopiero jak mu sie bedzie chcialo... i to pewnie w najmniej oczekiwanym momencie  ;D

zwierzatko_mojej_mamy

vobi jak w najmniej oczekiwanym to pewnie za miesiac bede w ciazy, bo ostatnio mam jakis ogromny odrzut :D dzieciory do lat 5ciu jak najbardziej chetnie, ale te starsze to mnie o mdlosci przyprawiaja w marketach, na ulicach i podworkach ;D polowa z nich jest absolutnie dla mnie nie do przyjecia pod wzgledem zachowania... tragiczne potwory... a jakos mi sie nie chce wierzyc, ze za 5 lat bede na tyle marda, zeby sobie z takim wariatem poradzic i nie miec sraczki co noc co tez z niego wyrosnie..  :be:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

To Angeliny i Pita, nie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

Cytat: nionczka w 06 Sie 2008, 13:55:30
To Angeliny i Pita, nie?

Tak  :yes: Są słodkie  :)

zosia2007

jakie cudne :) ale pewnie fotoshop zadziałał :D

justynaaaa2

zosia2007 podejrzewasz, że takie ładne dzieci nie mają prawa istnieć  :hmm: :hihi:

zosia2007

justynaaaa2 nie, nie oczywiście, że istnieją tylko tak mi się wydaje, że wszystkie zdjęcia gwiazd i ich pociech są trochę przyrysowane :)

Agaaa

Cytat: vobi w 06 Sie 2008, 13:35:11
Dziewczyny, ale nie przesadzajcie, to nie jest jakis wyscig a Wy nie macie chyba 50-tki na karku
ale 30-tke juz prawie tak :)

vobi

Agaaa, jak Ci to poprawi nastroj, to powiem ze ja mam prawie 33. Ha!

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

A propos zaciazania w najmniej oczekiwanym momencie - wlasnie rozmawialam z kobieta, ktora o ciazy dowiedziala sie ... na stole operacyjnym (znaczy po przebudzeniu z narkozy), miala miec wycinanego miesniaka macicy, lekarze "otwarli" ja i ... niespodzianka  what Niespodzianka tym wieksza, ze przez pol roku byla sztucznie wprowadzana w menopauze (hormonami - jezu, wyobrazacie sobie 30-to letnia babke z uderzeniami goraca itd.   :confused:) i generalnie lekarze twierdzili ze nigdy nie bedzie mogla miec dzieci i zastanawiali sie nad usunieciem macicy  >:( 

a teraz ma takiego malego urwisa-niespodzianke  :yeah: