Autor Wątek: Dla starajacych sie :-)  (Przeczytany 55374 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Odp: Dla starajacych sie :-)
« Odpowiedź #100 dnia: 04 Sie 2008, 21:12:49 »
bozena.dp  przytul przytul przytul Ja też już czuję objawy @, więc też pewnie się nie udało...ale zobaczysz, w końcu i my będziemy się chwalić 2 kreskami na teście :roza:
A myślałaś o mierzeniu temperatury, kupieniu testów owulacyjnych? Ile czasu się staracie?
« Ostatnia zmiana: 04 Sie 2008, 21:15:30 wysłana przez ishka82 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #101 dnia: 04 Sie 2008, 21:14:35 »
to i ja się nieśmiało dopisze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

w sumie jakoś tak szczególnie się nie stresujemy tylko doszliśmy do wniosku, że pójdziemy w zywioł, a jak się nie powiedzie to wtedy będziemy się "testować" i "temperaturować" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Witam wśród starających się i życzę, żeby nie doszło do testowania i temperaturowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #102 dnia: 04 Sie 2008, 21:32:12 »
:cry: i najprawdopodobniej znowu nic  :'(
@ mam dostać za 2 dni i już mam pierwsze małe objawy - 'brzuch' mnie zaczyna pobolewać  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

przytul przytul przytul
ale objawy na @ sa dokladnie takie jak na  :baby: a brzuszek boli tak samo a nawet bardziej..
trzymam kciukasy:)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #102 dnia: 04 Sie 2008, 21:32:12 »

nionczka

« Odpowiedź #103 dnia: 05 Sie 2008, 09:15:58 »
Ja kiedy zaszlam w ciaze mialam przed spodziewana miesiaczka wszystkie jej objawy :-) Jedyna roznica to to, ze sie nie pojawila.

Agaaa

« Odpowiedź #104 dnia: 05 Sie 2008, 11:57:06 »
nionczka w ogole nic? zadnego krwiawienia, palmienia itd?

czytałam kiedys ze pojawiaja sie czasami "mylące" plamienia zwiazane z zagnieżdzaniem sie zarodka..mialas cos takiego?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 05 Sie 2008, 11:57:06 »

nionczka

« Odpowiedź #105 dnia: 05 Sie 2008, 12:20:52 »
nionczka w ogole nic? zadnego krwiawienia, palmienia itd?

czytałam kiedys ze pojawiaja sie czasami "mylące" plamienia zwiazane z zagnieżdzaniem sie zarodka..mialas cos takiego?

Nic a nic.

bozena.dp

« Odpowiedź #106 dnia: 05 Sie 2008, 17:11:06 »
A myślałaś o mierzeniu temperatury, kupieniu testów owulacyjnych? Ile czasu się staracie?

chyba kupie testy owulacyjne, bo z mierzeniem temp. w tym miesiacu bedzie ciezko, bo wyjezdzamy na urlop
trudno powiedziec od kiedy się staramy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  powiem tak - od samego początku (=po ślubie) nie zabezpieczaliśmy się w żaden sposób... a jak do tej pory nic  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bozena.dp

« Odpowiedź #107 dnia: 05 Sie 2008, 17:12:20 »
dziewczyny dziękuje wszystkim za słowa otuchy, ale niestety moje objawy zbliżającego się @ nie były mylące, właśnie dziś dostałam @  :sadwalk:

abkasia

« Odpowiedź #108 dnia: 05 Sie 2008, 17:17:41 »
bozena.dpa bylas u lekarza?? moze powinniscie sie przebadac... jakies podstawowe badania, monitoring cyklu?? no i badanie plywakow..
nie martw sie pocieszam jak umiem... wiem co przezywasz..
a moze na tym urlopie cos zmajstrujecie?? :ok:

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #109 dnia: 05 Sie 2008, 17:24:47 »
bozena.dp dokładnie, urlop Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj będzie dobrze! :yes:

Agaaa

« Odpowiedź #110 dnia: 06 Sie 2008, 13:16:15 »
bozena.dp urlop czasami czyni cuda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj powodzenia!
moj , ktory zarazem byl podrozą poslubną nie przyniosl zniestety efektow >Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #111 dnia: 06 Sie 2008, 13:23:59 »
no to ja nam wszystkim coś wkleję:

fasolka1980

« Odpowiedź #112 dnia: 06 Sie 2008, 13:26:52 »
Zuzia, ależ słodkie! Czyje to?

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
« Odpowiedź #113 dnia: 06 Sie 2008, 13:32:21 »
zuzia, poważna konkurencja dla Hiszpanki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #114 dnia: 06 Sie 2008, 13:34:00 »
Zuzia, ależ słodkie! Czyje to?
popatrz w oczy - może zgadniesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 06 Sie 2008, 13:37:05 wysłana przez zuzia »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 06 Sie 2008, 13:34:00 »

vobi

• Gość
« Odpowiedź #115 dnia: 06 Sie 2008, 13:35:11 »
moj , ktory zarazem byl podrozą poslubną nie przyniosl zniestety efektow

Dziewczyny, ale nie przesadzajcie, to nie jest jakis wyscig a Wy nie macie chyba 50-tki na karku  :be:
I tak sie  :baby: zrobi dopiero jak mu sie bedzie chcialo... i to pewnie w najmniej oczekiwanym momencie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #116 dnia: 06 Sie 2008, 13:38:32 »
vobi jak w najmniej oczekiwanym to pewnie za miesiac bede w ciazy, bo ostatnio mam jakis ogromny odrzut Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dzieciory do lat 5ciu jak najbardziej chetnie, ale te starsze to mnie o mdlosci przyprawiaja w marketach, na ulicach i podworkach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj polowa z nich jest absolutnie dla mnie nie do przyjecia pod wzgledem zachowania... tragiczne potwory... a jakos mi sie nie chce wierzyc, ze za 5 lat bede na tyle marda, zeby sobie z takim wariatem poradzic i nie miec sraczki co noc co tez z niego wyrosnie..  :be:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

nionczka

« Odpowiedź #117 dnia: 06 Sie 2008, 13:55:30 »
To Angeliny i Pita, nie?

Angie

« Odpowiedź #118 dnia: 06 Sie 2008, 13:57:20 »
To Angeliny i Pita, nie?

Tak  :yes: Są słodkie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #119 dnia: 06 Sie 2008, 14:10:27 »
jakie cudne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale pewnie fotoshop zadziałał Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #120 dnia: 06 Sie 2008, 14:50:42 »
zosia2007 podejrzewasz, że takie ładne dzieci nie mają prawa istnieć  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :hihi:
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

zosia2007

« Odpowiedź #121 dnia: 06 Sie 2008, 15:06:02 »
justynaaaa2 nie, nie oczywiście, że istnieją tylko tak mi się wydaje, że wszystkie zdjęcia gwiazd i ich pociech są trochę przyrysowane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Agaaa

« Odpowiedź #122 dnia: 06 Sie 2008, 16:07:24 »
Dziewczyny, ale nie przesadzajcie, to nie jest jakis wyscig a Wy nie macie chyba 50-tki na karku
ale 30-tke juz prawie tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #123 dnia: 06 Sie 2008, 16:12:02 »
Agaaa, jak Ci to poprawi nastroj, to powiem ze ja mam prawie 33. Ha!

nionczka

« Odpowiedź #124 dnia: 06 Sie 2008, 16:29:04 »
A ja 31 :-) Tylko.