Udało się! Ślub i wesele 29 marca 2008!

Zaczęty przez Lwica, 07 Sty 2008, 14:45:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lwica

Udało się! muszę się  wam pochwalić dziewczyny! W ciągu niespełna trzech dni udało się załatwić najważniejsze sprawy przed ślubem! Niebiosa mi na prawde sprzyjały gdziekolwiek dzwoniłam w moje wybrane miejsce lub do wybranej osoby akurat mieli wolny mój termin.
A więc tak ślub w Legnicy w kościele MBKP na Osiedlu Kopernika. Wesele w sali Magnolie na ul. Nowodworskiej www.magnolie.net.pl  Kamerzysta świetny "Zbysław" (t4 lata temu filmował ślub mojej siostry). Orkiestra GrupaSwing (pięknie grają i tanio hehhehe). Zaproszenia wybrane na Allegro (polecam nick martalat). Zostały jeszcze drobiazgi. ufff ulżyło mi! pozdrawiam wszystkie panny młode  :)
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

mika

Dorotka1981, bardzo serdecznie gratuluje a sukienka wybrana??? gratuluje bobasa - chłopiec czy dziewczynka? jak będzie miało na imie??

Lwica

mika9983, sukienke bedę wypożyczać bo moja koleżanka prowadzi Salon Sukien Ślubnych razem z wypożyczalnią. A nie wiemy jeszcze jaka płeć dzidzi bo to dopiero 3 miesiąc. Ale obydwoje marzymy o córci  ;-)
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

mika

Dorotka1981, jeszcze raz gratuluje i życzę zdrowej córci :mrgreen:
dopisz planowaną datę urodzin do kalendarza w strefie ciążowej - dziewczyny się ucieszą że mamy kolejną ciężarówkę :mrgreen:

a już suknie wypatrzyłaś?? muszę też powiedzieć że sala pięknie się prezentuje, naprawdę jest elegancka i te ozdoby takie nie przesadzone... tylko te plastikowe butelki na stołach wrrr

Lwica

Wiesz te butelki to akurat już zależy od młodych jak poproszą o dzbanki to będą mieli. A jak ktoś nie przywiązuje uwagi do estetyki to stawia butelkę  :-/  a suknię zależy czy przytyje mocno i czy brzucha bede miała. Jak na razie nie widac nic żebym była wciąży  ;-) ale to sie wkótce zmieni!
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

mika

no to super że tych butelek może nie być... na pewno będzie super :mrgreen:

didi_loczek

Dorotka1981, gratuluje, zalatwilas wszystko tak szybciutko!!

ja tez bede brala slub w Legnicy, u mojego P. i wszyszkie rzeczy jak na razie zalatwialam przez
net albo przez telefon

brakuje nam jeszcze kamerzysty,mozesz mi dac namiar na Waszego??

Lwica

didi_loczek, spoko jakby co mam kilka namiarów. A do niego mam telefon facet do pogadania i załtwienia można robić po swojemu nie wtrąca się i nie drogi bierze tylko 870 zl tu masz telefon 0602 885 037 firma Zbysław.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

didi_loczek

Dorotka1981, dzieki za namiar :)
w zamian stawiam piwko, ale do wypicia dopiero jak malenstwo pojawi sie na swiecie  :lol:

Majeczka

Gratuluje stanowczosci :) wszystko napewno najlepiej sie pouklada pozdrawiam Maja
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

Majeczka, Spróbowałam i sie udało do odważnych świat należy  ;-) ale szczęście też mi dopisało!
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

foszek

Dorotka1981, moglabys mi rowniez podeslac kilka namiarow na kamerzyste ?? moze i ja w koncu cos znajde :-D

Lwica

foszek, interesuje cie Legnica?? czyteż mam kilka z wrocławia linków ale nie wiem co i jak bo to tylko szukając znalazłam.

[ Dodano: 07-01-2008, 17:17 ]
foszek, tu jest link na kótrym większość znalazłam http://www.slubmarzen.eu/oferty_foto_dolnosl.htm
i jeszcze www.apisvideo.pl
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Kasia

no gratuluję

jesteś żywym przykładem że jak szczęście sprzyja to nie trzeba roku przygotowań :)

Lwica

Kasia, dziękuję! A właśnie sie tego obawiałam najbardziej załatwienia a potem długiego oczekiwania. Wystarczy że już nie możemy sie doczekać naszej upragnionej dzidzi. I odliczamy dni aż będziemy w trójkę  :)
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

emcia

Gratuluję dzidzi i tempa przygotowań :)

aniak1211

Dorotka1981, Gratuluje tempa!!!
Moj kuzyn planuje na koniec czerwca slub i wszystko ma ale orkiestry nie moze znalesc,wszystkie sa juz zajete a Tobie tak gladko poszlo  :-D

Co do dzidzi to rowniez gratuluje!!!
Ja tez sie nie moge swojej doczekac :)

A dzisiaj kupilam kilka super ciuszkow ciazowych na przecenie w H&M,w jednej fajnie juz widac brzuszek :mrgreen:
Nie moglam obojetnie przejsc obok dzieciecego dzialu,przepiekne ciuszki dla dzidziulkow,ale jeszcze sie powstrzymuje.

Lwica

http://www.sklepweselny.pl/ znalazłam przez przypadek dużo tam fajnych tanich ozdób i rzeczy szczególnie jeśli chodzi o strojenie auta albo przypinki dla gości.

[ Dodano: 09-01-2008, 14:46 ]
http://www.anma-jaslo.pl/ i kolejny link hehehe może komuś sie przyda  ;-)

[ Dodano: 10-01-2008, 14:06 ]
didi_loczek, jeśli czytasz to masz jakiegoś fotografa z Legnicy?? kurcze mój nie moze akurat 29. A nie chce iść na sztywną sesje do zakładu fotograficznego!
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!