Autor Wątek: POZNAŃ w listopadzie  (Przeczytany 405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jestynka

POZNAŃ w listopadzie
« dnia: 02 Lis 2018, 08:53:35 »
Hej

Czy warto jechać na 11 listopada do Poznania ? czy jest fajny klimat  tego dnia? zawsze mnie ciągnęło i może czas zrealizowac....

Co jeszcze warto w zobaczyć? czy jest jakaś fajna alternatywa pzy brzydkiej pogodzie?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

Odp: POZNAŃ w listopadzie
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lis 2018, 09:47:10 »
jestynka, oczywiscie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

11.11 w Poznaniu jest Swieto Sw Marcina, patrona miasta. Jest parada przez centrum, imprezy, jarmark, gry miejskie, rogale w kazdym kącie, a wieczorem koncerty i fajerwerki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jesli tylko pogoda dopisuje, zarabista sprawa.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

wrobelek0403

« Odpowiedź #2 dnia: 02 Lis 2018, 09:48:36 »
Tylko ostrzegam, ludzi multum.

jestynka

« Odpowiedź #3 dnia: 02 Lis 2018, 09:50:07 »
Wiem że to jest ale chciałam usłyszeć od tubylców ze to fajna impreza.a bardzo duży sped jest czy idzie wytrzymać?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #4 dnia: 02 Lis 2018, 09:50:53 »
A już widzę i to jest moja największa obawa. Wiesz o której są fajerwerki?

jestynka

« Odpowiedź #5 dnia: 02 Lis 2018, 09:51:50 »
Czy ludzie mieszczą się na rynku?

jestynka

« Odpowiedź #6 dnia: 02 Lis 2018, 09:52:59 »
A na termy maltanskie warto iść ?

wrobelek0403

« Odpowiedź #7 dnia: 02 Lis 2018, 09:56:10 »
jestynka, jest duzo ludzi, ale mysle ze to fajna impreza. Nie trzeba stac pol dnia pod scena, mozna brac udzial w innych atrakcjach w Zamku. Niestety juz widze ze w tym roku nie bedzie fejerwerkow tylko pokaz laserow - o 21.30.

Poza tym warto wejsc do ktorejs z poznanskich restauracji na ges z pyzami i modra kapusta. To tskie typowe danie listopadowe w Poznaniu.

Cala impreze organizuje Centrum Kultury Zamek. Mysle ze mozesz spokojnie zadzwonic i dowiedziec sie o szczegoly. Tu program:

wrobelek0403

« Odpowiedź #8 dnia: 02 Lis 2018, 09:57:32 »
jestynka, to nie jest na Rynku, tylko na glownej ulicy Sw Marcin i pod Uniwersyetem. Tam jest duzo miejsca, blisko sa parki i cala ta masa ma sie gdzie pomiescic.

wrobelek0403

« Odpowiedź #9 dnia: 02 Lis 2018, 09:58:57 »
Termy sa fajne, zwlaszcza dla dzieci, tylko imo dosc drogie. Byc moze bilet rodzinny rozwiazuje problem.

Ja tam chodze czasem na sauny, w czesci rozrywkowej bylam raz. No typowe duze centrum wodne.

jestynka

« Odpowiedź #10 dnia: 02 Lis 2018, 09:59:04 »
Bardzo Dziękuje za informację Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Moja intuicja od kilku lat mówi że warto ale pierwszym krokiem było pozbycie się dzieci wozkowych.

wrobelek0403

« Odpowiedź #11 dnia: 02 Lis 2018, 10:00:05 »
Ulica jest zamykana dla ruchu, wiec nie ma problemu z autami. Polecam korzystac z tramwajow tego dnia.

jestynka

« Odpowiedź #12 dnia: 02 Lis 2018, 10:01:31 »
Nie odmienia sie nazwy ul. Sw Marcin? Na stronie zamku nie odmieniaja

wrobelek0403

« Odpowiedź #13 dnia: 02 Lis 2018, 10:02:59 »
jestynka, tradycyjnie sie nie odmienia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mika

« Odpowiedź #14 dnia: 04 Lis 2018, 21:37:23 »
Ostrzegam że w tym roku w Poznaniu jest bieg niepodległości, na razie zgłosiło się 30 tys biegaczy, będzie nalot Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

wrobelek0403

« Odpowiedź #15 dnia: 04 Lis 2018, 22:11:33 »
mika, aaaaaaa tzn ja wiem ze jest, ale myslalam ze to taki lokalny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Sprawdzilam. Limit jest 25 tys. A trasa nie przecina sie z terenem Imienin ul. Sw Marcin. No ale dodatkowe masy w Poznaniu niestety.

mika

« Odpowiedź #16 dnia: 04 Lis 2018, 22:16:20 »
wrobelek0403, chyba limit znieśli, pierwszy limit był 12 tys., Na FB piszą że już 30 tys jest zapisanych.

wrobelek0403

« Odpowiedź #17 dnia: 04 Lis 2018, 22:24:37 »
mika, na stronie maratonu caly czas pisze ze 25 tys. Ale ok. Nie wcinam sie. W tej sytuacji kupie se rogale na osiedlu i posiedze w domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mika

« Odpowiedź #18 dnia: 04 Lis 2018, 22:27:58 »
wrobelek0403, a to ja na stronę nie wchodziłam po tym jak się zapisałam , obserwuje na FB, wsawaija info na bieżąco, wycofałam się jak znieśli limit 12 tys.

wrobelek0403

« Odpowiedź #19 dnia: 04 Lis 2018, 22:29:09 »
mika, a dlaczego?

mika

« Odpowiedź #20 dnia: 04 Lis 2018, 22:38:44 »
wrobelek0403, bo ja nie lubię tak ogromnych imprez biegowych. Nie mój klimat.