Autor Wątek: bielizna - watek zakupowy  (Przeczytany 822 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

bielizna - watek zakupowy
« dnia: 18 Paź 2018, 21:49:24 »
wrzucę, bo przyszły i sa piękne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szczególnie drugi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: bielizna - watek zakupowy
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Paź 2018, 21:50:31 »
i podpytam - macie jakieś fajne bieliźniane rzeczy do spania, ale nie takie, że od razu moda erotyczna i nie piżamy z hipopotamem w świątecznej czapce mikołaja? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj coś pośrodku? :>

callja

« Odpowiedź #2 dnia: 18 Paź 2018, 22:35:27 »
Ostatnio sypiam w koszulce z Reserved - szary melanż z sympatyczny kameleonem na froncie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Lubię, bo bawełna mięciutka w dotyku i mięsista jednocześnie.

Ostatnio koszulki kupowałam w SinSay, nic nadzwyczajnego, ale nosiły się dobrze, milutka dzianinka.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3 dnia: 18 Paź 2018, 22:37:25 »
callja, no coś "bardziej" niż koszulka z kameleonem właśnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale nie cyce na wierzchu i powiewające peniuary Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #4 dnia: 18 Paź 2018, 22:41:18 »
zwierzatko_mojej_mamy, Oysho, Etam

marax

« Odpowiedź #5 dnia: 18 Paź 2018, 22:56:24 »
i podpytam - macie jakieś fajne bieliźniane rzeczy do spania, ale nie takie, że od razu moda erotyczna i nie piżamy z hipopotamem w świątecznej czapce mikołaja? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj coś pośrodku? :>
Nie zdradzaj naszego pajaca ladkowego 🤣🤣

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #6 dnia: 18 Paź 2018, 22:57:06 »
marax, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pokochałaś? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #7 dnia: 18 Paź 2018, 23:01:35 »
A co powiecie na barchanową koszulinę z Kłapouchym na froncie?? Kraciasta, pod szyję, z kołnierzem nawet, długi rękaw z mankiecikiem... Dostałam w prezencie, trzymam jako ciekawostkę przyrodniczą - nie znam bardziej aseksualnej i infantylizującej jednocześnie nocnej odzieży Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ładne fasony potrafiło mieć Italian Fashion, taka klasyka, bez szaleństw, z ładnej bawełny.

marax

« Odpowiedź #8 dnia: 18 Paź 2018, 23:02:27 »
marax, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pokochałaś? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Zawsze myślałam ze śpią tak tylko dzieci 😂😂😂

callja

« Odpowiedź #9 dnia: 18 Paź 2018, 23:03:57 »
marax, zwizualizuj sobie mnie w Kłapouchym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A potem podumaj, że w tym anturażu kiedyś mnie studenci zobaczyli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #10 dnia: 18 Paź 2018, 23:07:19 »
callja, marax odnosi się do mnie, śpiącej w tym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #11 dnia: 18 Paź 2018, 23:11:18 »
Ten kaptur ci nie grzeje ? Mężowi się podoba 🤣🤣🤣

callja

« Odpowiedź #12 dnia: 18 Paź 2018, 23:15:28 »
No co?? bardzo klimatyczne netoperky Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #13 dnia: 18 Paź 2018, 23:21:06 »
ale, podsumowuję poszukiwania zalandowe

lato:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - tę zaraz se zamówię

na zimę:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - też od razu zamówię

no i oczywiście musiałam znaleźć coś, co zbija mnie z tropu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - oczywiście od razu zamówię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aha, moje wybory są uwarunkowane tym, że nie cierpię koszul nocnych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #14 dnia: 18 Paź 2018, 23:21:40 »
Ten kaptur ci nie grzeje ? Mężowi się podoba 🤣🤣🤣
a nie wiem, chyba nie zakładam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no pacz pani Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj muszę poznać małżonka szanownego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #15 dnia: 18 Paź 2018, 23:32:53 »
Ale fajne staniki! Drugi szczególnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja śpię w kraciastych koszulach bawełnianych z HM, one wcale nie są nocne.. Takie luźne, za pupę, z kolekcji na dzień Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

callja

« Odpowiedź #16 dnia: 19 Paź 2018, 00:49:12 »
nie cierpię koszul nocnych
A ja piżam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Na co dzień wyłącznie koszule nocne (najlepiej takie bez doszywanych rękawów, krojone po całości, coby mnie szwy nie gniotły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ), piżamy zakładam tylko na wyjazdach, bo nie lubię tak zwanym, ekhm, tyłem szorować bezpośrednio po nie swoim prześcieradle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Coś w typie... stylu zawieszania papieru toaletowego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Piżamkokombinezonik mam jeden, z Lidla Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie przeczę, na upały/wakacyjne wyjazdy fajna opcja
« Ostatnia zmiana: 19 Paź 2018, 00:52:00 wysłana przez callja »

mayagaramond

« Odpowiedź #17 dnia: 19 Paź 2018, 06:05:19 »
zwierzatko_mojej_mamy kupiłam sobie jedwabne piżamy w Intimissimi, z szortami, długimi spodniami i koszulami. Fajnie się w tym śpi.

« Ostatnia zmiana: 19 Paź 2018, 06:08:05 wysłana przez mayagaramond »
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

« Odpowiedź #18 dnia: 19 Paź 2018, 08:26:59 »
ta mi się podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja lubie jednak jak kawałek rękawa jest, na zimę lubię w ogóle z długim rękawem. Też szukam czegoś fajnego ale ostatnio kupuję tylko lidlowe pizamy tego typu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 19 Paź 2018, 08:29:08 wysłana przez Kasia »
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #19 dnia: 19 Paź 2018, 08:29:59 »
ja tez spie w lidlowych

malutenka

« Odpowiedź #20 dnia: 19 Paź 2018, 09:54:50 »
Ja śpię w piżamie z Harrym Potterem z primarku, więc nie pomogę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

golinda

« Odpowiedź #21 dnia: 19 Paź 2018, 11:45:02 »

w Etam są super. ja mam ładną koszulkę do spania, długi rękaw z możliwością podpięcia na krótszy. sięga do połowy uda. cienka, delikatna, śpię w niej cały rok.
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #22 dnia: 19 Paź 2018, 11:46:49 »
śpicie w spodenkach/spodniach? pod spodem jeszcze majtki? bo jeśli nie, to pierzecie to codziennie?
ja śpię bez majtek. tak jest najzdrowiej.

golinda

« Odpowiedź #23 dnia: 19 Paź 2018, 11:47:57 »
te Twoje staniki są takie pancerzowe, czy tylko na tej bezcycowej modelce tak wyglądają?

golinda

« Odpowiedź #24 dnia: 19 Paź 2018, 11:52:38 »
takie też coś mam, ale śpię w tym tylko jak jest naprawdę gorąco: