Autobus dla gosci

Zaczęty przez martos82, 06 Sty 2008, 20:01:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

martos82

Macie moze pojecie ile kosztuje wynajecie autobusu do zawiezienia i przywiezienia gosci z wesela? Ile w cenie jest "odwozek"? Oczywiscie najbardziej interesuja mnie ceny z Wroclawia i okolic, ale chetnie tez poznam z innych rejonow.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Też drążę ostatnio ten temat - google wyrzuca strony różnych firm i tam kilometr poniżej 100km kosztuje ok. 3 - 3,5zł.
Ja potrzebuję autobus na transport gości na trasie Złoty Stok - > Kłodzko - > Złoty Stok.
Dokładnie ma to wyglądać tak:
16:15 autobus zbiera gości ze Złotego Stoku i jedzie z nimi do kościoła (w Złotym Stoku), czeka godzinę w czasie ślubu i zawozi ich do Kłodzka. Wraca do Złotego Stoku i o 23:00 przyjeżdża do Kłodzka i odwozi gości do Złotego Stoku. Łączna ilość kilometrów do pokonania - ok.90 plus godzina postoju w czasie uroczystości. Koszt wstępny ok. 300-350 zł.
Będę sprawdzać jeszcze przewoźników z Kłodzka w tym PKS. Ale raczej taniej nie będzie.

martos82

Mobka a do mnie na razie odezwal sie jeden przewoznik ( a wyslalam chyba z 7 maili ) z cena 900zl, za zawiezienie gosci na wesele i trzykrotne odwiezienie do domu ( w sumie 4 * 15-20km ). Mozesz mi podac strony, na ktorych znalazlas takie ceny?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Cytat: "martos82"w sumie 4 * 15-20km
Zle liczysz_ to jest ok 20 km w jedna strone a wiec autokar musi przebyc podczas jednej jazdy 40 km :-D

kamelia04.08.2007

wy wynajmowalismy, ja wprawdzie nie mieszkam w twojej okolicy. U nas rozliczenie było od przejechanych kilometrów. Odwózki nie było, bo goście spanie mieli na miejscu, a pozostali byli miejscowi i prawie miejscowi.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

mobka

Cytat: "foszek"Zle liczysz_ to jest ok 20 km w jedna strone a wiec autokar musi przebyc podczas jednej jazdy 40 km

To raz, a dwa, że kierowca też coś musi w tym czasie robić - albo czekać w autobusie (wtedy płaci się tzw. postojowe), albo wrócić sobie do domu. Ale pewnie raczej to pierwsze. 140*3,50=490zł mniej więcej za same przejechane kilometry. A postojowe to wg. znalezionych przeze mnie cen to ok. 30zł/h. A trochę raczej będzie musiał postać - ślub zapewne ok. 15:00 a koniec wesela nad ranem :roll:

foszek

Cytat: "mobka". A trochę raczej będzie musiał postać - ślub zapewne ok. 15:00 a koniec wesela nad ranem
Oni to robia inaczej: jada do domku i wracaja o umowionej godziny. Ale masz racje z tym postojowym. Jezeli autobus dowozi ludzi do Kosciola i na nich czeka, to caly czas sie liczy. No chyba ze chcesz miec autobus na caly wieczor/noc

mobka

Cytat: "foszek"jada do domku i wracaja o umowionej godziny

To też zależy skąd ten przewoźnik był, bo jak z Wrocławia a wesele w Legnicy, to mu się nie opłaca wracać.

foszek

Cytat: "mobka"To też zależy skąd ten przewoźnik był, bo jak z Wrocławia a wesele w Legnicy, to mu się nie opłaca wracać.
Racja, z tym ze chyba taniej jest w legnicy, niz we Wroclawiu, ale moge sie mylic.

aniak1211

A nie lepszy bedzie bus na odwozenie gosci???
Nie kazdy chce wracac o jednej porze a tak 2-3 kursy o roznych porach i moze wyjsc taniej,moge sie mylic.

Tydzien temu bylam na weselu i mielismy busa na odwozke do noclegu,my w najlepsze zabawa a tu nas wolaja ze mamy jechac bo wiecej nie bedzie nikt jechal :roll:

martos82

Cytat: "aniak1211"A nie lepszy bedzie bus na odwozenie gosci???
Nie kazdy chce wracac o jednej porze a tak 2-3 kursy o roznych porach i moze wyjsc taniej,moge sie mylic.

Tydzien temu bylam na weselu i mielismy busa na odwozke do noclegu,my w najlepsze zabawa a tu nas wolaja ze mamy jechac bo wiecej nie bedzie nikt jechal :roll:

Pewnie, ze nie kazdy chce wracac o tej samej porze i lepiej zorganizowac odwiezienei gosci o kilku godzinach, ale autobus i tak bedzie potzrebny do przewiezienia gosci z kosciola na sale, bo busik nie bedzie kursowal kilk arazy :mrgreen:

Dziewczyny pewnie ze zle licze te kilometry :mrgreen:  :oops:
O oplacie postojowej nie wiedzialam - dzieki za informacje.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login