Prezent walentynkowy co zamierzacie kupic

Zaczęty przez marax, 06 Sty 2008, 14:14:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Moze to jeszcze wczesnie ale zamierzam otworzyc w galeriach handlowych takie stoiska walentynkowe no i musze kupic jakis towar -wasze sugestie bylyby dla mnie bardzo cenne.Co chcialysyscie dostac,co dostalyscie juz wczesniej co zamierzacie kupic.To ma byc stoisko z takimi pamiatkami- ala misie ramki walentynkowe kartki pocztowe.Za kazda podpowiedz bede bardzo wdzieczna

golinda

seksowne majteczki w pudełeczku serduszku
słodkie serduszko w serduszkowej puszce

ale wolałabym dostać coś przygotowanego tylko dla mnie, więc tu Ci nie pomogę :-)

wrobelek0403

hmm, chyba jestem nieadekwatnym odbiorcą, bo od wielu lat nie obchodze walentynek.

My mamy swoje walentynki codziennie :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

My tez nie obchodzimy. Ale wiem napewno, ze nie chcialabym zadnego prezentu w typowo walentynkowym stylu :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

ja mojemu kupilam juz MM'sy w serduszkowym opakowaniu (kupilam bo zobaczylam na polce - tutaj sezon na walentynki sie juz rozkreca), ale to tak....
generalnie pewnie go gdzies zabiore ale raczej dzien wczesniej (K. 13 ma urodziny) bo w wawie nie warto isc do restauracji w walentynki. W ub. roku wprowadzono 2 godzinny limit pobytu (na calosc - wybranie dania, przygotowanie i zjedzenie) wiec wole isc w inny dzien.

A co do zakupow - moim zdaniem wszystko serduszkowe bedzie mialo branie. Tak po prostu jest. Szczegolnie malolaty sie na to skusza :)

nionczka

Cytat: "zuzia"W ub. roku wprowadzono 2 godzinny limit pobytu (na calosc - wybranie dania, przygotowanie i zjedzenie) wiec wole isc w inny dzien.

Ze coooooo????? :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamu2

My jakoś tych walentynek też specjalnie nie obchodzimy,prezentów też raczej sobie nie robimy z tej okazji.
Ale tak jak dziewczyny tu piszą wszystko z serduszkami ma branie.Może jakies fikuśne pidżamki,bokserki z jakimiś śmiesznymi nadrukami(takie typowo walentynkowe) wiem że moje koleżanki często takie prezenty kupują.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

panikarola

ja dostalam 6 serie Sex&the City i teraz chce dostac 5. przed tym prezentem nigdy nie popieralam Walentynek :mrgreen:
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zuzia

Cytat: "nionczka"Ze coooooo?????        
dokladnie to.
Rezerwujesz stolik, ale tylko na godziny. Wydzwonilam w ub. roku kilka restauracji i wszystkie tak mialy.
Poszlismy do greckiej. Po zamowieniu dania, zanim nam je przyniesli (bylo duzo ludzi wiec troche czekalismy), zjedlismy i jak chcialam zamowic deser/drinka to urocza kelnderka poinformowala nas "ale wiedza panstwo, ze na tym stoliku konczy sie limit czasowy?"
w tym roku nie popelnie tego bledu i nie ide nigdzie chyba, ze na drinka.

Ludziom sie w glowie miesza i chca zarobic ile sie da w ten jeden dzien a tymczasem odstraszaja klientow. W zadnym cywilizowanym kraju sie z tym nie spotkalam.

nionczka

Cytat: "zuzia"Ludziom sie w glowie miesza i chca zarobic ile sie da w ten jeden dzien a tymczasem odstraszaja klientow. W zadnym cywilizowanym kraju sie z tym nie spotkalam.

Ja tez nie, ani w zadnym cywilizowanym kraju ani w Hiszpanii  :mrgreen:
Wstyd! Powinno sie takie miejsca bojkotowac! Niech sie naucza jak trzeba postepowac z klientem. Rozumiem, ze maja swoej godziny otwarcia i pracy i ze czasem trzeba klientowi zasugerowac,z e czas minal, ale to przechodzi ludzkie i nieludzkie pojecie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

nioniczka ty mieszkasz w hiszpiani?? a znasz moze w barcelonie jakis namiar na tanszy nocleg-moj maz sie uparl na ta barcelone i chce leciec w ktorys z weekendow

nionczka

Cytujnioniczka ty mieszkasz w hiszpiani?? a znasz moze w barcelonie jakis namiar na tanszy nocleg-moj maz sie uparl na ta barcelone i chce leciec w ktorys z weekendow

Tanszych noclegów nie znam. Zreszta co to znaczy tanszy? Dla mnie 50€ za dwojke. Bo ja mieszkalam w Barcelonie i turystycznie rzadko bywam.

W Barcelonie hotele nie sa najlepsze (wiadomo przy takim popycie) a jak juz sie znajdzie cos super kosztuje majatek. Niemniej jednak znajomi czasem mowia, ze byli w jakims fajnym hotelu po niezlej cenie.

Chetnie Ci pomoge w znalezieniu, ale powiedz za ile chcecie noclegi? Czy interesuje Was schronisko czy romantyczny wypad we dwojke?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

Cytat: "nionczka"zuzia napisał/a:
W ub. roku wprowadzono 2 godzinny limit pobytu (na calosc - wybranie dania, przygotowanie i zjedzenie) wiec wole isc w inny dzien.


Ze coooooo?????        

:shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:
ja tez nie pomoge, bo my nie obchodzimy, jakbym miala cos dostac, to chyba nic z tekich serduszkowych pierdułek.....  ale pewnie to najbardziej schodzi ;)

siog

Cytat: "zuzia"
Cytat: "nionczka"Ze coooooo?????        
dokladnie to.
Rezerwujesz stolik, ale tylko na godziny. Wydzwonilam w ub. roku kilka restauracji i wszystkie tak mialy.
Poszlismy do greckiej. Po zamowieniu dania, zanim nam je przyniesli (bylo duzo ludzi wiec troche czekalismy), zjedlismy i jak chcialam zamowic deser/drinka to urocza kelnderka poinformowala nas "ale wiedza panstwo, ze na tym stoliku konczy sie limit czasowy?"
w tym roku nie popelnie tego bledu i nie ide nigdzie chyba, ze na drinka.

Ludziom sie w glowie miesza i chca zarobic ile sie da w ten jeden dzien a tymczasem odstraszaja klientow. W zadnym cywilizowanym kraju sie z tym nie spotkalam.


ale szok!!! :shock:  :shock:  w zyciu czegos takiego nie spotkalam... odbilo im?

walentynek jakos szczegolnie nie obhodzimy ale dajemy sobie kartki. chociaz dobra  ciemna czekolada nawet w ksztalcie serca bym nie pogardzila

didi_loczek

My Walentynek nie obchodzimy, jakos tak....
ale faktycznie, jak pisza dziewczyny: im bardziej czerwono i sercowo tym sie lepiej sprzeda
chociaz osobiscie wolalabym dostac jakas bizuterie

amoitalia

Maraxela, to będzie naprawdę fajny weekend, na pewno. Byłam w Barcelonie kilka razy i bardzo lubię. :)

Co do noclegów, ja zawsze rezerwuję przez portal hostelbookers.com i jestem zadowolona.
Poniżej kilka przykładowych ofert (od razu mówię, że żadnego z tych hoteli nie znam, więc nie mogę osobiście polecić).
http://www.hostelbookers.com/booking/index.cfm?hostel=10805&fuseaction=hosteldetails
http://www.hostelbookers.com/booking/index.cfm?hostel=19811&fuseaction=hosteldetails
http://www.hostelbookers.com/booking/index.cfm?hostel=4194&fuseaction=hosteldetails

Najlepiej jest wyświetlić sobie wszystkie oferty z danego miasta i przeglądać, ze szczególnym uwzględnieniem opinii użytkowników.
Powodzenia!:)

wrobelek0403

Cytat: "amoitalia"

Co do noclegów, ja zawsze rezerwuję przez portal hostelbooker.com i jestem zadowolona.
Poniżej kilka przykładowych ofert (od razu mówię, że żadnego z tych hoteli nie znam, więc nie mogę osobiście polecić).
http://www.hostelbookers.com/

Marax, ja przez ten portal znalazłam pensjonat: pesion dos reinos. Płaciliśmy 60 euro za dwójke z łazienka za noc. Tyle ze to był lipiec, teraz pewnie jest taniej. Czysciutko, posciel i reczniki. Cicho, ale niedaleko do centrum (5oom jest stacja metra). Pensjonat miesci sie w kamienicy i w sumie to przerobione mieszkanie.
Polecam :)tu go znalazłam: http://www.searchforhotels.com/barcelona/hostal-dos-reinos/

[ Dodano: 11-01-2008, 19:23 ]
wreszcie znalazłam http://www.hostelbarcelona.com/ to tam znalazłam swój pension, b. dobra strona.

dzieki za piwko :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login