Autor Wątek: Jesień zima 18/19 brrr to już  (Przeczytany 3448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Odp: Jesień zima 18/19 brrr to już
« Odpowiedź #50 dnia: 28 Wrz 2018, 20:10:51 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mierzylam taki w Re Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Czuje sie w nim.bosko, cala jestem schowana i nie musze wciagac brzucha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #51 dnia: 28 Wrz 2018, 20:13:27 »
marax, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #52 dnia: 28 Wrz 2018, 20:57:15 »
wrobelek0403, no dobrze, miej luźno, ale nie bierz krótkiego walca z liceum, ani hangaru Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na stronie h&m jest 448 fasonów w dziale płaszczy i kurtek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj aż specjalnie odświeżałam, bo nie wierzyłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  na pewno coś się w sklepach znajdzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #53 dnia: 28 Wrz 2018, 21:08:45 »
zwierzatko_mojej_mamy, bylam w hm, wszystko jest takie sztywne i szorstkie. Nie podobaja mi sie te pseudoboucle, z klapami nie chce, lubie miec cieplo wokol szyi, a w szlafrokowych - wierz mi, wygladam jak wlasna babka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale przejde sie do mango.

wrobelek0403

« Odpowiedź #54 dnia: 28 Wrz 2018, 21:09:48 »
Za to kupilam dwie pary zajebistych jeansow i te portki:

salsa

« Odpowiedź #55 dnia: 28 Wrz 2018, 22:58:04 »
Wróbel ha ha ha też czasem zmierzę sobie taki wór, nie mam pojęcia komu w tym jest dobrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja się wkurzyłam, bo w re co próbuję coś w promocji wrzucić do koszyka, to mi pisze, że wyprzedane.

Ja kupowałam rano i już wtedy sporo rozmiarów nie było, ale dziwnym trafem wybierałam głównie rzeczy dostępne wyłącznie on line
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #56 dnia: 28 Wrz 2018, 22:59:12 »
Za to kupilam dwie pary zajebistych jeansow i te portki:

bardzo fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #57 dnia: 28 Wrz 2018, 23:09:16 »
salsa, dzieki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jeansow nie pokazuje. Zwykle rurki, ale swietnie leza u gory, z czym mam zawsze problem, wiec od razu wzielam dwie pary - ciemne i jasniejsze.

szelma

« Odpowiedź #58 dnia: 29 Wrz 2018, 08:44:25 »
Moje teraz dwa płaszcze z Pan Tu Nie Stał są takie paltowo-worowate, ale nie jak Buka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No i nie są nudną czernią plaszczową, która okrywa 99% jesienią i zimą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja muszę znaleźć szare rurki - moje poprzednie przetarły się do cna miesiąc temu i strasznie za nimi tęsknie.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

« Odpowiedź #59 dnia: 29 Wrz 2018, 08:52:40 »
szelma, ale materiałowe czy jeansy? bo jeansy widziałam własnie w promod.

ja miałam wczesniej piekną fuksje, ale wytarł mi sie ten płaszczyk kompletnie i zle juz wyglada. Teraz kupiłabym jakis zółty, ale w zółtym wygladam jak trup Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mysle o butelkowej zieleni, kobalcie albo turkusie, ale nigdzie na razie nic nie znalazłam takiego krotszego.
« Ostatnia zmiana: 29 Wrz 2018, 08:55:52 wysłana przez wrobelek0403 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #60 dnia: 29 Wrz 2018, 09:02:38 »
podobaja mi sie te dwa:

ale takie długie mam dwa, chciałam cos tuz za tyłek.

szelma

« Odpowiedź #61 dnia: 29 Wrz 2018, 09:09:00 »
wrobelek0403, jeansy. Muszę do G Stara się przejść. Jeansów w ubraniowych sieciówkach nie kupuję - przejechałam się dwa razy na jakości i jestem wierna markom typowo jeansowym.

wrobelek0403

« Odpowiedź #62 dnia: 29 Wrz 2018, 10:09:20 »
szelma, a to w jeansowych nie widzialam.

szelma

« Odpowiedź #63 dnia: 29 Wrz 2018, 14:26:54 »
Poprzednie kupiłam zupełnym trafem, wiec boje się, ze takich fajnych już nie znajdę...

konwalia

« Odpowiedź #64 dnia: 29 Wrz 2018, 14:46:10 »
G star bywają w tk maxx
A ja nie widzę linii push up w zarze buuu, muszę szukać innych jeansow.
Polecacie jakieś modelujące? Średni stan i rurki

mobka

« Odpowiedź #65 dnia: 29 Wrz 2018, 14:52:59 »
Konwalia, a czym się te modelujące charakteryzują? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #66 dnia: 29 Wrz 2018, 15:11:37 »
Te z zary co miałam były tak uszyte,  że podnosiły tyłek. One sa dość cienkie, ze strechem. Już mam trochę wytarte.  Jak kupowałam rok temu, to Daga mówi do mnie "nie oddawaj,  bo tyłek nie jest taki rozklapnięty" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Widzę że hm ma jakieś, jest -20%, to może zamówię.  Tylko nie wiem czy 27/30 Czy 27/28
« Ostatnia zmiana: 29 Wrz 2018, 15:14:20 wysłana przez konwalia »

konwalia

« Odpowiedź #67 dnia: 29 Wrz 2018, 15:12:48 »
Wróbel mi się ten płaszcz sam w sobie podoba, natomiast warunek konieczny do niego to z 8cm słupek  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #68 dnia: 29 Wrz 2018, 19:53:26 »
konwalia, jakies push up są w promodzie. Ale dla mnie były za obcisłe, czułam sie jak zabandazowana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #69 dnia: 29 Wrz 2018, 20:06:27 »
Konwalia ty poważnie w 27 wchodzisz? Wow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja kupuje 27/30 w HM Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #70 dnia: 29 Wrz 2018, 20:16:59 »
27/30 w HM

ja 27/32

hmm
"Frankly my dear, I don't give a damn."

konwalia

« Odpowiedź #71 dnia: 29 Wrz 2018, 21:43:10 »
W takie ze strachem tak, choć wiadomo zależy od modelu.

rubin04

« Odpowiedź #72 dnia: 30 Wrz 2018, 00:32:25 »
A ja mialam chwile bo Mila byla na urodzinach  i nie oplacalo mi sie wracac do domu  i kupilam sobie kiecke:

Dupa mi nie zmarznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #73 dnia: 30 Wrz 2018, 00:34:21 »
I taka:

Ale na mnie nie jest taka krótka i nie bralam takie wora..

Także  zaszalalam zakupowo.

A chcialam jakis płaszczyk przejściowy,  jakis trencz czarny, klasyczny.
Pomozcie cos znalezc.

marax

« Odpowiedź #74 dnia: 30 Wrz 2018, 07:50:11 »
Ta z mohito fajna