Jesień zima 18/19 brrr to już

Zaczęty przez konwalia, 26 Wrz 2018, 18:49:57

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Justynna

Ja lubię swetry. Tylko mam z nimi kłopot. Nie mam gdzie ich nosić. W domu jest za ciepło na swetry, do pracy nie pasują..

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, ale czy ja zawsze musze te cycki podkreslac?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

niewiemjaka, o wlasnie. Na zywo jest taki niebieski nietypowy i dosc intensywny.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

A zdjecie wieczorem w domu i komorka. Wiec kolory slabe.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 14 Gru 2018, 23:08:12
zwierzatko_mojej_mamy, ale czy ja zawsze musze te cycki podkreslac?
ale ja napisałam, że ich wcale nie chowa ;D nadal są podkreślone jak diabli :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 14 Gru 2018, 23:11:54
ale ja napisałam, że ich wcale nie chowa ;D nadal są podkreślone jak diabli :D
A to zle zrozumialam :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

No modelka na zdjeciu cycki ma male. Ja nigdy nie bede wygladac w swetrach jak ona. A nosic lubie :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Justynna dlaczego nie pasują?!

Pierwszy z brzegu:

https://goo.gl/images/SxSWZA
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Swetry forever! ;)

Wróbel, zostaw sobie ten do casualowych stylizacji, bo trochę za bardzo wisi.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


mobka

Muszę swój założyć i zdjęcie wrzucić. Ja tam go bardzo lubię :D
I mi w swetrach za gorąco, więc też nie miewam. Szczególnie, że ja na gole cialo nie noszę, bo muszę mieć koszulkę w spodnie wsadzona.

wrobelek0403

mayagaramond, takie.cienkie i dopasaowane sweterki tez sobie chce kupic do koszul.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Mam jakaś niezliczona ilość swetrów :D A ten islandzki nosze normalnie do pracy z koszulka w długim rękawem pod spodem.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Ja zamierzam teraz nabyć kilka z massimo. Wróbel, ja lubię takie swetry, ale nie mam po tej focie przekonania.

wrobelek0403

konwalia, wpadnij, ocenisz na zywo :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

tez lubie swetry, w pracy ustawiłam sobie u siebie nizsza temp niz reszta i nie jest mi za goraco

zwierzatko_mojej_mamy

Justynna, a gdzie Ty pracujesz?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Justynna

zwierzatko_mojej_mamy, w pracy mam "kontakt z klientem" i nie mogę pozwolić sobie na luźny strój ;)

zwierzatko_mojej_mamy

Justynna, to irytujące - zostają ci koszule i w serek :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Justynna

zwierzatko_mojej_mamy, jeszcze zostaje mi możliwość zmiany pracy ;) Oczami wyobraźni widzę siebie w bibliotece w milusim sweterku :D

golinda

ja nawet zima pod kurtka nosze tshirt z krótkim rekawem. ostatnio zalozylam sweter. bo byl nowy i ladny. dostalam od mamy. w polowie dnia marzylam by go zdjąć

mayagaramond

Cytat: Justynna w 15 Gru 2018, 12:49:04
zwierzatko_mojej_mamy, jeszcze zostaje mi możliwość zmiany pracy ;) Oczami wyobraźni widzę siebie w bibliotece w milusim sweterku :D

- dlaczego odeszła pani z poprzedniej pracy?
- nie mogłam nosić swetrów

Zobacz:

https://goo.gl/images/NhETCx

https://goo.gl/images/YD3S1u
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

niewiemjaka

Cytat: mayagaramond w 15 Gru 2018, 14:49:54dlaczego odeszła pani z poprzedniej pracy?
- nie mogłam nosić swetrów
lol lol