Autor Wątek: Jesień zima 18/19 brrr to już  (Przeczytany 8289 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Odp: Jesień zima 18/19 brrr to już
« Odpowiedź #150 dnia: 03 Paź 2018, 10:30:15 »
Fajny! Brałabym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

« Odpowiedź #151 dnia: 03 Paź 2018, 10:41:33 »
przyszedł mój żółty płaszczyk. niestety mocno za duży. tak czułam, żeby 34 lepiej wziąć... dawno nie kupowałam w Orsayu... tabelę rozmiaru mają z dupy.
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #152 dnia: 03 Paź 2018, 13:31:48 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Taki tobół ale ja takie lubię, wygodnie mi w nich. Zdjęcie na modelce znalazłam w innym kolorze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Zastanawiam się nad tym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mówisz masz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #153 dnia: 03 Paź 2018, 13:43:37 »
Chociaż widxeze to nie taki sam

malutenka

« Odpowiedź #154 dnia: 03 Paź 2018, 16:00:03 »
Chociaż widxeze to nie taki sam
Ten jest z dresu chyba.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

mayagaramond

« Odpowiedź #155 dnia: 11 Paź 2018, 20:15:43 »
Nie wiem czy na jesień, ale podoba mi się ten tshirt:

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

« Odpowiedź #156 dnia: 11 Paź 2018, 21:00:47 »
ten płaszcz jest super:

mierzyłam go

ale to jest wersja na hiszpańską zimę a nie polską niestety...

dragonfly

« Odpowiedź #157 dnia: 11 Paź 2018, 22:22:41 »
ten płaszcz jest super:

mierzyłam go

ale to jest wersja na hiszpańską zimę a nie polską niestety...
Ojej!!! Piękny i w tylu kolorach!!!!

golinda

« Odpowiedź #158 dnia: 11 Paź 2018, 22:26:49 »
szary widzialam. i cudnie leżał

rubin04

« Odpowiedź #159 dnia: 11 Paź 2018, 22:37:52 »
tylko za długi jak na takie jka ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #160 dnia: 11 Paź 2018, 22:48:50 »
Ja widzialam ten zolty. Piekny kolor!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #161 dnia: 11 Paź 2018, 23:17:48 »
tylko za długi jak na takie jka ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jak Ty pieprzysz, to nie mogę - za kolana jest?  po kostki??? (a i takie na konusach dają radę, trzeba umieć  to nosić) -  przeciez jest uniwersalny i w świetnej długości

brałabym czerwony , szkoda, że nie zrobili butelkowej zieleni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bardzo fajnie rozwiązany kołnierz, nie wiszące wory, ani nie klapy po pachy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

natomiast za drogi jak na 1. nieużyteczność zimą, 2. khem, to promod ;P aczkolwiek 78% wełny trochę go broni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

rubin04

« Odpowiedź #162 dnia: 11 Paź 2018, 23:56:34 »
no ale ja jak mam za kolano to jak pokurcz trochę..

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #163 dnia: 12 Paź 2018, 00:05:39 »
rubin04, ale mierzyłaś? masz za kolano?

wrobelek0403

« Odpowiedź #164 dnia: 12 Paź 2018, 05:43:45 »
zwierzatko_mojej_mamy, promod ma porzadne te ciuchy. Ja czasem kupuje i nosze potem dlugo. Plaszcze z arytona sa po 1200-2000. 500 to niezla cena.

Kasia

« Odpowiedź #165 dnia: 12 Paź 2018, 09:14:11 »
wczoraj widziałam na człowieku szelmowy płaszcz z Ą, Ó itd. świetnie się prezentował Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i od razu rzucał się w oczy, dość rozpoznawalny w tej masie innych podobnych do siebie  płaszczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #166 dnia: 12 Paź 2018, 09:23:19 »
ja oddaje płaszcz z H&m
łady, miekki i wszystko super, ale za duzo go w pasie, czuje sie w nim grubaśnie. szkoda, bo bardzo ładny
wziełam 36 i mysle,ze nawet 34 by sprawy nie załatwił, bo to taki fason

w promodzie w srode odebrałam sweterek i bluzkę do pracy - trafiony zakup Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj widziałam płaszcze, ale najbardziej podobał mi się wiązany, mierzyłam, lezy dobrze i rozważam zakup Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 12 Paź 2018, 09:23:34 wysłana przez salsa »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #167 dnia: 12 Paź 2018, 10:35:37 »
tak, wróbelek ma racje. te płaszcze wyglądały drogo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #168 dnia: 12 Paź 2018, 10:41:58 »
ja na razie nic nie kupiłam poza dwoma parami dżinsów w H&M (wszystkie które mam tak przetarły się na dupie, że nie nadają się do noszenia) i jedną bluzą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, ale jutro są targi vintage na dolnych młynów i tam zamierzam coś sobie wygrzebać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #169 dnia: 18 Paź 2018, 01:35:59 »
co myślicie? potrzebuje trochę basiców, no kilka stąd jest głosem serca, nie rozumu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :

w cholerę drogie i wygląda na cienkie, ale pitolą o 100% wełny i jakościowej ocieplinie izolującej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tak, wiem, człowiek - solar ;P ale co ja poradzę, że od nich mam ciuchy sprzed 8 lat i nadal wyglądają jak nowe.. to ma sens Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #170 dnia: 18 Paź 2018, 06:18:16 »
Procz pierwszego swetra, wszystko fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Welna nic nie znaczy. Garnitury welniane potrafia miec tak cienki splot ze nosi sie je latem. To juz ta ocieplina predzej.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #171 dnia: 18 Paź 2018, 08:40:47 »
wrobelek0403, naturalnie to pierwszy skradl me serce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #172 dnia: 18 Paź 2018, 08:49:45 »
Wg mnie ten pierwszy jest zwierzowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj reszta ok, ale taka smutna
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

inkageo

« Odpowiedź #173 dnia: 18 Paź 2018, 10:02:12 »
Ten pierwszy to wygląda jakby już był Twój Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Gdyby ktoś zapytał czyj to sweter, to bym wiedziała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

To beżowe na zamek nie, bluzka koszulowa poliestrowa nie, płaszcz wełniany super, torebka w kratkę też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #174 dnia: 18 Paź 2018, 10:07:09 »
kratkę raczej na bank wezmę, bo takie ceny toreb to ja lubię, a szara nie ma paska przez ramię ;/