Autor Wątek: Jesień zima 18/19 brrr to już  (Przeczytany 9286 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Odp: Jesień zima 18/19 brrr to już
« Odpowiedź #100 dnia: 30 Wrz 2018, 19:40:52 »
z Tatuum
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #101 dnia: 30 Wrz 2018, 19:58:43 »
Golinda a te szpilki co mas zto skad?
I te szare niby kozaki?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #102 dnia: 30 Wrz 2018, 20:13:39 »
szpilki szare są z Prima Mody. Szare kozaki Tatuum

rubin04

« Odpowiedź #103 dnia: 30 Wrz 2018, 20:39:00 »
Dzięki
 Super.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #104 dnia: 30 Wrz 2018, 20:41:39 »
ma ktoś w ogóle buty z tatuum? jakoś nie wierzę firmom ubraniowym w buty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

golinda

« Odpowiedź #105 dnia: 30 Wrz 2018, 21:24:00 »
bardzo porządne są. i wygodne

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #106 dnia: 30 Wrz 2018, 21:33:36 »
golinda, no dobra, pójdę zmierzyć, ale pewnie i tak nie wbiję łydy

golinda

« Odpowiedź #107 dnia: 30 Wrz 2018, 21:40:23 »
luźne są dość

jusia

« Odpowiedź #108 dnia: 30 Wrz 2018, 21:45:38 »
W Tauuumie buty? A to ciekawe, muszę zobaczyć. Lubię Tatuum, ale pierwsze ceny mają za wysokie.No i to łódzka firma, to mam sentyment
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

inkageo

« Odpowiedź #109 dnia: 01 Paź 2018, 00:40:13 »
Dopiero dotarłam do kompa..
Oba płaszcze fajne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kozaki wysokie bez sensu, u mnie leżą i nie noszę, bo w pomieszczeniach ogrzewanych jest za gorąco, a do kościoła nie chodzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Spódniczka jak siedzisz jest za krótka, więc dobrze, że nie było rabatu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

salsa

« Odpowiedź #110 dnia: 01 Paź 2018, 10:13:32 »
ten płaszcz w mango, ktory ja mierzyłam był swietny i włansie miekki, nie lubie sztywnych płaszczy.
poki co zamowiłam sobie ten z H&M, najwyzej oddam

Golinda fajne te szare kozaki )pierwsze - to tatum ?
zołta spódnica do mnie nei przemawia, bardzo fajny płaszcz - były inne kolory ?

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #111 dnia: 01 Paź 2018, 10:19:03 »
nie nosicie zimą kozaków na obcasie? ja tak, mimo ze do pracy jeżdżę autem to jednak poza pracą tez mam różne wyjścia, nie tylko autem docieram pod same drzwi
załoze płaszcz (np na sukienkę) do wyjścia i co do tego ? przecież w styczniu nie założę czółenek ani sportowych butów, długie kozaki są idealne

wrobelek0403

« Odpowiedź #112 dnia: 01 Paź 2018, 10:40:09 »
Ja nosze. Czasem na parking jest kawalek.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

inkageo

« Odpowiedź #113 dnia: 01 Paź 2018, 10:41:05 »
Ja nie noszę, leżą i się kurzą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Chodzę w botkach, sztybletach, wysokie kozaki może raz w sezonie zakładam i żałuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak już to oficerki częściej, ale na obcasie to serio raz na sezon Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #114 dnia: 01 Paź 2018, 10:46:40 »
ja jestem non stop na obcasach, cały dzien w zasadzie, płaskie buty zakładam na trening
wiosną-latem jesienia mam czółenka a zimą kozaku
mam tez sztyblety, mam oficerki ale to rzadziej zakładam, głownie jak planuje długi spacer i do spodni jednak
jednak sztyblety  do spódnicy to zdecydowanie nie wyglądają dobrze, wole kozaki na obcasie, botki ewentualnie ale to jak jade autem, jak idę gdzieś to przecież zimno i po nogach wieje

inkageo

« Odpowiedź #115 dnia: 01 Paź 2018, 10:48:47 »
Ja spódnic nie noszę, do sukienek w biurze zakładam normalne buty, mam tu zbyt ciepło żeby siedzieć w kozakach.

inkageo

« Odpowiedź #116 dnia: 01 Paź 2018, 10:51:08 »
Mam w szafie 4-5 par szpilek i butów na klockach, a nie widzę sensu balansowania na bruku gdy lecę z auta w kozakach na obcasie, które zaraz i tak zdejmę, bo będzie mi gorąco, a do szafki się nie zmieszczą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #117 dnia: 01 Paź 2018, 10:57:54 »
ja sobie zawsze buty zmieniam w pracy zimą, to dla mnie oczywiste, nie latam cały dzien w kozakach, no ale po pracy dzien toczy sie dalej i nie bede zimną latac w czółenkach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

faktem jest ze ja lubie spódnice, sukienki, duzo tego noszę.

no i mam wygodne wysokości obcasów , te 10 cm i wiecej to nie do pracy (no dobra, wiosną-latem i takie noszę) ale to szpilki, jak jest grubszy obcas to moze byc i 10 cm i nie balansuje tylko idę normalnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rozumiem , ze oficerki zamiast kozaków na obcasie, ale nie rozumiem wiosenno-letnich butów w styczniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #118 dnia: 01 Paź 2018, 11:09:09 »
Eeee no chyba nikt na dworze nie lata w czółenkach w styczniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja chodzę szybko, nie mam czasu, a dookoła mam kocie łby, nierówny bruk, bywa ślisko, niosę teczkę z dokumentami i laptopem, napchaną torebkę, koszyk z obiadem, francja elegancja to nie jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak jestem w szpilkach to muszę balansować z tym ładunkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A po pracy jadę prosto do domu, nigdzie już nie biegam po 18, bo jestem głodna. A jak do lidla czy coś załatwić to w sportowych najchętniej, przebieram się w domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #119 dnia: 01 Paź 2018, 11:10:44 »
Nie chcę też żeby buty mnie ograniczały i wyznaczały dokąd dojdę w 5 minut, a dokąd nie pójdę wcale Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W płaskich oficerkach czy sztybletach świat stoi otworem i nie jest to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #120 dnia: 01 Paź 2018, 11:14:19 »
szczęśliwy człowieku, ja mam wrażenie ze po pracy zaczynam drugi etat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale faktycznie rzadko nie jestem na obcasach - mam duzą torbę, swoje rzeczy, rzeczy dzieci, rzeczy z przedszkola, zakupy drobne, jakies papiery czasem, obiad nierzadko też - plus dwójkę dzieci, biegajacych dookoła. Ale chyba jestem przyzwyczajona, daje radę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj .

salsa

« Odpowiedź #121 dnia: 01 Paź 2018, 11:15:53 »
ja tez ciagle w biegu, lece w rozne miejsca,nie ma opcji, ze gdzieś nie dotrę.

wrobelek0403

« Odpowiedź #122 dnia: 01 Paź 2018, 11:17:36 »
Ja czesciej w oficerkach niz na obcasie.

Od paru dni rozchadzam nowe szpilki i o ile po budynku jest luz, to jak wyjde po bulke, to stopy bola. Odzwyczailam sie zupelnie.

doda

« Odpowiedź #123 dnia: 01 Paź 2018, 11:24:35 »
Ja tez sie mecze na obcasach. Czasem zakładam ale czuje ze sie poświęcam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mowię o szpilkach

Kozaki nosze cała zimę codziennie.

salsa

« Odpowiedź #124 dnia: 01 Paź 2018, 11:25:15 »
te golindowe szare mi sie podobają, nosiłabym - zaraz ich poszukam