Autor Wątek: ciekawe apki ;)  (Przeczytany 616 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

ciekawe apki ;)
« dnia: 22 Sie 2018, 00:08:10 »
stwierdziłam, że czas wykorzystać na maksa możliwości naszych telefonów w celach różnych, między innymi automatyzacji itp Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

własnie testuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

3 dni darmowe, potem 35 pln miesięcznie, trochę drogo, ale kto wie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj edit - jednak można z góry na rok i wychodzi 12pln Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

polega to na wrzuceniu do apki swojej szafy - apka codziennie przygotuje zestaw (kilka) w zależności od aktualnej pogody zapowiadanej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no genialne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zobaczymy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na razie wrzuciłam 10% szafy i w sumie zestawy już ciekawe są Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj minusem jest brak akcesoriów, ale ponoć rozwijają się dynamicznie, kto wie, co będzie niebawem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

macie coś fajnego?
« Ostatnia zmiana: 22 Sie 2018, 12:23:10 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: ciekawe apki ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sie 2018, 12:24:28 »
pobawiłam się tym już, ale chyba wykasuję, zanim mi pobierze cokolwiek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie macie nic ciekawego?

ana testuję też sleep cycle
ale na razie za krótko, żeby orzec, czy działa dobrze

inkageo

« Odpowiedź #2 dnia: 22 Sie 2018, 12:56:40 »

Ja się odchamiam raz dziennie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 22 Sie 2018, 12:57:23 wysłana przez inkageo »
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

jusia

« Odpowiedź #3 dnia: 22 Sie 2018, 13:03:10 »
Ostatnio wpisuję tam wszystko co zjem. I mam czarno na białym, że jem za dużo   
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

szelma

« Odpowiedź #4 dnia: 26 Sie 2018, 16:51:37 »
Stocard - skanuje się wszystkie karty lojalnościowe i nie trzeba ich nosić. Odchudziłam sobie portfel o ponad połowę.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ewdomaga

« Odpowiedź #5 dnia: 26 Sie 2018, 21:59:34 »
stocard super ale nie wszedzie skanuja karte z telefonu. juz mi sie tak zdarzylo w Biedronce i Delikatesach Centrum, ze kasjerka wpisywala numer karty recznie bo skaner im z komorki nie czyta.

szelma

« Odpowiedź #6 dnia: 27 Sie 2018, 07:46:12 »
Nonto co? Najwyżej wpiszą z palca - najwazniejsze, ze nie musze kart w portfelu nosić.

fasolka1980

« Odpowiedź #7 dnia: 28 Sie 2018, 09:07:01 »
Stocard - skanuje się wszystkie karty lojalnościowe i nie trzeba ich nosić. Odchudziłam sobie portfel o ponad połowę.

dzięks, mam zamiar tak zrobić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #8 dnia: 28 Sie 2018, 14:26:23 »
U nas prawie w każdym sklepie karty dają. Dzieki stocard mam je wszystkie a jednej apce zamiast w dodatkowej saszetce (wczesniej miałam w specjalnym portfelu na karty ale i on zrobił się za mały).
Nie nosze żadnych kart za wyjątkiem tych jeszcze nie zgranych i karty skarbonki z Auchan którą trzeba miec fizycznie przy sobie (głupota straszna).
« Ostatnia zmiana: 28 Sie 2018, 14:26:48 wysłana przez Kasia »
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj