Jak wyglądają/ły relacje z N. podczas przygotowań do ślubu

Zaczęty przez mary, 05 Sty 2008, 19:35:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mary

vobi, jakie kłótnie? Prawię Kasi komplementy przecież ;)

golinda

Cytat: "Kasia"mary_popins napisał/a:
znak zodiaku - waga


ja też  
waga  

znam dwie super fajne męskie wagi
jedna to mój brat :-)

Kasia

mary_popins, ja tam odebrałm to jako komplement wyłącznie :)

Cytat: "golinda"dwie super fajne męskie wagi

damskie wagi też są fajne, chociaż nieraz męczące :)

golinda

ja jestem Baran i mój teść też i bardzo dobrze się rozumiemy - nawet zgodnie ostatnio stwierdziliśmy, że barany to strasznie uparte znaki :-)

Kasia

mój N jest Baranem  :mrgreen:

o bosz...........

ciężki typ ;) naprawdę ciężki  :-P

riannka

Cytat: "golinda"ja jestem Baran i mój teść też i bardzo dobrze się rozumiemy - nawet zgodnie ostatnio stwierdziliśmy, że barany to strasznie uparte znaki  

he he
ja i mój mąż jesteśmy baranami i po każdej dyskusji w której mamy odmienne zdanie na koniec pada stwierdzenie że to przez znak zodiaku jesteśmy tacy uparci  ;-)

maroonbug

Cytat: "mary_popins"Kocham go a i tak boję się nieodwracalności małżeństwa. Mam nadzieję, że to normal  

zupelnie normalne, bo nielatwo w dzisiejszych czasach sie na malzenstwo zdecydowac bez cienia niepokoju, kiedy kazdy ceni sobie niezaleznosc. Poza tym, przykra sprawa, lecz prawdziwa, malzenstwo nie jest nieodwracalne. Owszem nie jest latwo sie rozstac po slubie, ale jak trzeba to da sie to zrobic. Poki co, nalezy sie cieszyc :-D

[ Dodano: 08-01-2008, 09:19 ]
Cytat: "golinda"ja jestem Baran
ja tez Baran i mnie samej ciezko ze soba wytrzymac. gorsze od Baranow (bardziej uparte i jeszcze w dodatku skryte) sa Skorpiony. moja przyjaciolka jest Skorpionem i nieraz juz doprowadzala mnie do szalu:)

Kasia

Cytat: "maroonbug"sa Skorpiony

a tak
ale akurat nie mam skorpionów wśród znajomych
bo jakoś tak się składa że z wielona poznanymi skorpionami nie utrzymuję kontaktów

nionczka

Cytat: "Kasia"nie mam skorpionów wśród znajomych

Ja tez nie. Glownie obracam sie wsrod wag, blizniat, wodników, ryb i koziorozców.

Ja: Bliznieta
Maz: Waga
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: "maroonbug"golinda napisał/a:
ja jestem Baran

ja tez Baran i mnie samej ciezko ze soba wytrzymac. gorsze od Baranow (bardziej uparte i jeszcze w dodatku skryte) sa Skorpiony. moja przyjaciolka jest Skorpionem i nieraz juz doprowadzala mnie do szalu:)

rzeczywiście podobno Skorpiony są straszne, ale znam tylko jednego i to niezbyt dobrze - pokręcony z lekka :-)

ale Barany mają też dobre strony, których brak mnie u niektórych wkurza

Kasia

ja znam kilku skorpionów ale  ..............
no własnie nie przepadam za nimi i nie zaliczam ich nawet do swoich znajomych
bo nawet z nimi nie rozmawiam

emcia

Jeśli ja mam z kimś "na pieńku", to potem dowiaduję się że jest Koziorożcem... zawsze sie sprawdza. Ja sama  - Ryby

ishka82

Cytat: "maroonbug"a tez Baran i mnie samej ciezko ze soba wytrzymac. gorsze od Baranow (bardziej uparte i jeszcze w dodatku skryte) sa Skorpiony. moja przyjaciolka jest Skorpionem i nieraz juz doprowadzala mnie do szalu:)
Cytat: "Kasia"ale akurat nie mam skorpionów wśród znajomych
bo jakoś tak się składa że z wielona poznanymi skorpionami nie utrzymuję kontaktów
Cytat: "golinda"rzeczywiście podobno Skorpiony są straszne, ale znam tylko jednego i to niezbyt dobrze - pokręcony z lekka
Cytat: "Kasia"ja znam kilku skorpionów ale ..............
no własnie nie przepadam za nimi i nie zaliczam ich nawet do swoich znajomych
bo nawet z nimi nie rozmawiam
Chyba się obrażę :evil:  Ja jestem skorpionem, a mój mąż baranem  :mrgreen:  Co powiecie o takim połączeniu :?:

vobi

Hehe, moj maz jest skorpionem - latwy nie jest, ale znam trudniejsze we wspolzyciu charaktery, choc nawet nie wiem spod jakich sa znakow - prawde mowiac nie za bardzo przejmuje sie znakami zodiaku. Chocby dlatego, ze kiedy czytam charakterystyke swojego znaku, tj. wagi, to najczesciej smieje sie do lez - polowa nie zgadza sie zupelnie (wrecz jestem przeciwienstwem osoby ktora opisuja).

maroonbug

Cytat: "golinda"ale Barany mają też dobre strony, których brak mnie u niektórych wkurza
punktualnosc na przyklad. ja i inee znajome Barany sa bardzo punktualne, za to mam wrazenie ze reszta ludzkosci sie spoznia i ja zawsze czekam....

[ Dodano: 08-01-2008, 14:44 ]
Cytat: "ishka82"Ja jestem skorpionem, a mój mąż baranem  Co powiecie o takim połączeniu  
ja bym sie bala:)

zwierzatko_mojej_mamy

maroonbug,  baran punktualny ? :D:D:D to chyba musze zmienic to w sobie :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

maroonbug

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"maroonbug,  baran punktualny ? :D:D:D to chyba musze zmienic to w sobie :D

juz tu gdzies padlo, ze wyjatek potwierdza regule:)

Monika

to ja powtórzę za zwierzątkiem baran punktualny?! Ja jestem ostatnią osobą którą o tą skądinąd bardzo pozytywną cechę można posądzić...

Kasia

Cytat: "maroonbug"inee znajome Barany sa bardzo punktualne

mój N też jest do przesady punktualny :)
i nawet mnie jej nauczył :)
powiedzmy że z dobrym skutkiem :)

powiedzmy bo spanie lubie bardziej od niespóźniania się :)

kamu2

O jej dziewczyny ale tu rzeczy wypisujecie na temat skorpionów.Ja jestem takim skorpionem.Ale myślę że to nie zawsze prawda,ja nie jestem uparta,ani zawzięta.Skryta też nie.Raczej zawsze byłam towarzyska i staram się pomagać innym jak tylko mogę.Chociaż znajomych sobie dobieram bardzo ostrożnie(to tez cecha skorpiona)
Bardziej uparty jest mój mąż Baran.
Chociaż z Baranami się zawsze dogaduje.Większość moich bliskich znajomych to barany.
Moji rodzice są ryby a całkowite przeciwieństwa pod kazdym względem.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

ishka82

kamu2, witaj w klubie :) Ja skorpionica, mąż baran :mrgreen: Horoskopy nie wróżą nam dobrze, ale kto by się czymś takim przejmował. Jesteśmy ze sobą 7 lat i jakoś nie zauważyłam, żebyśmy do siebie nie pasowali ;-)

mary

hej, moje drogie- to nie jest temat o znakach zodiaku. Przywołuję Was do porządku!  :-P

siog

ja jestem fajnym Baranem:) ale z punktualnoscia mam straszne problemy, chociaz coraz lepiej:) wszystkie Barany jakie znam nigdy nie sa punktualni:)
taki troche "dziecinny" znak z.

[ Dodano: 08-01-2008, 19:38 ]
Cytat: "maroonbug"
Cytat: "mary_popins"Kocham go a i tak boję się nieodwracalności małżeństwa. Mam nadzieję, że to normal  

zupelnie normalne, bo nielatwo w dzisiejszych czasach sie na malzenstwo zdecydowac bez cienia niepokoju, kiedy kazdy ceni sobie niezaleznosc. Poza tym, przykra sprawa, lecz prawdziwa, malzenstwo nie jest nieodwracalne. Owszem nie jest latwo sie rozstac po slubie, ale jak trzeba to da sie to zrobic. Poki co, nalezy sie cieszyc :-D


pod tym sie podpisuje!

Kasia

Cytat: "mary_popins"to nie jest temat o znakach zodiaku

trzeba zwierzaka poprosić aby wydzieliła temat o zodiaku :)

wrobelek0403

Cytat: "mary_popins"hej, moje drogie- to nie jest temat o znakach zodiaku. Przywołuję Was do porządku!  :-P

mary, własnie miałam to samo napisac :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login