Ile wódki i napojów na osobę??? PILNE!!!

Zaczęty przez papaja, 12 Sie 2007, 16:15:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ania14209

To tak realnie ile na osobę liczyć jeśli chodzi o napoje - 2-3 litry, czy więcej? Wesele jest w lutym, ale i tak niezaleznie od pory roku ludzie dużo piją napoi oczywiście.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

znow_wedrujemy

na pewno nie więcej!!
ale fajnie - ślub w walentynki! :)

Ania14209

Fajnie, fajnie - na pewno mój luby nie zapomni o wszelkich rocznicach!!!  jupi
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

supersluby.pl

hahaha no tego możesz być pewna.
U mnie na weselu wyszło bo 0,5 litra na głowę. Ale i tak spodziewaliśmy się, że wyjdzie więcej :)
www.SuperSluby.pl Wejdź i sprawdź co jesteśmy w stanie Ci zaoferować!

effik

U nas 0,5 na głowę chyba policzymy. Ja mam inny problem: jak liczyć wina? :)

mati

effik, przy winach, to musisz się orientować, czy będzie owo wino miało jakieś wzięcie.
Bo standardowo, to dużo tego nie idzie, ale jak towarzystwo nie pije wódki, to winka jednak wtedy trochę trzeba...
Ja na ok 120 - 130 osób wezmę 20 butelek: 5 czerwonych i 5 białych półwytrawnych i po 5 półsłodkich.
Mam nadzieję, że starczy :)
A jak zostanie, to się przecież nic nie stanie :D

effik

Cytat: mati w 25 Kwi 2009, 21:03:58
effik, przy winach, to musisz się orientować, czy będzie owo wino miało jakieś wzięcie.
Bo standardowo, to dużo tego nie idzie, ale jak towarzystwo nie pije wódki, to winka jednak wtedy trochę trzeba...
Ja na ok 120 - 130 osób wezmę 20 butelek: 5 czerwonych i 5 białych półwytrawnych i po 5 półsłodkich.
Mam nadzieję, że starczy :)
A jak zostanie, to się przecież nic nie stanie :D

Mówisz, że 20? My myśleliśmy o 30 na podobną liczbę osób. Ale to się jeszcze zobaczy.
Jak zostanie, to też nie będę płakać :D

niewiemjaka

my mielismy 0,5 na glowe z zapasem, zostalo 5 kartonow plus rozdalismy bardzo duzo wodki gosciom...
ale okazalo sie ze wina braklo bo mialo wziecie! czasy sie zmieniaja :)

mati

niewiemjaka, a po ile mniej więcej wina liczyliście?
i czy towarzystwo winne, czy nie bardzo?
bo moje to takie raczej średni nie bardzo, więc liczę, że mi tyle starczy.....
ale może się mylę?

niewiemjaka

kurde no wlasnie nie pamietam ile...
po kilkanascie butelek chyba bialego i czerwonego, ale dokladnie ci nie powiem a gosci bylo z 80 w tym ilestam dzieci, ilestam niepijacych
okazalo sie ze paru ciotkom i paru laskom posmakowalo winko...

zwierzatko_mojej_mamy

ja spytam meza ile mielismy wina, bo on zalatwial, ale zostalo troche i chetnie je nadal spijamy lol lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

znow_wedrujemy

a u nas też pamiętam wina zabrakło, chociaż wydawało mi się, że wzięcia nie będzie miało w ogóle...

feronique

A co jeśli wesele ma być tylko winne? To jak wtedy liczyć? Ktoś ma doświadczenia?

Anupka

#38
My mieliśmy 0,5 wódki, butelkę wina białego półsłodkiego i butelkę wina czerwonego półwytrwawnego na parę. Została wódka i wino czerwone, ale tylko po kilka butelek. Wesele było na 65 osób, w tym 4 dzieci. Aha - było parno wtedy.

Dodany tekst: 01 Maj 2009, 11:58:12

A i jeszcze mieliśmy 3 kegi piwa...hmm... chyba 30 litrowe, ale już nie pamiętam... Poszły prawie 2.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login