Ile wódki i napojów na osobę??? PILNE!!!

Zaczęty przez papaja, 12 Sie 2007, 16:15:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

papaja

Ile kupujęcie wódki i innych napojów na osobę w okresie letnim? Jak to u was? Bo choć my już kupiliśmy, to jednak nie wiemy, czy tego wystarczy i ewentualnie byłby czas jeszcze dokupić.

Proszę o szybką pomoc, bo ślub już za kilka dni.

zuzia

my jeżeli chodzi o wódkę to kupowaliśmy 0,5 l na osobę.
soków i innych takich nie mamy narazie więc nie umiem ci odpowiedziec :)

kamelia04.08.2007

jak policzysz 0,75 litra na pare, to w zupełnosci wystarczy.

jak pół litra na osobe to może być pokusą dla obsługi restauracji, żeby pouzywać na twój koszt. Wymarsz kilkunastu flaszek tez niestety do rzadkości nie należy.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

aniak1211

W czasie naszego slubu bylo bardzo goraca a ludzie bardzo duzo wypili i zjedli.
Liczylismy 0.7 na osobe,bylo duzo ludzi ktorzy nie pili a malo co zostalo,napoje to nie pamietam ale chyba 1.5 lita na osobe.
Lepiej zeby zostalo niz zabraklo   :-P

wrobelek0403

myslam o pol litra na glowe, ale kolezanka mi ostatnio powiedziala, ze tez tak policzyla i ostatecznie na 136 kupionych polowek poszlo tylko 80. A rodziny nie z tych wylewajacych za kolnierz.

Mysle wiec, ze kupimy mniej wodki, za to bedzie karta drinkow i dokupimy jeszcze alkohol kolorowy. No i wino oczywiscie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gosialand

O kurcze to ja liczę 1l na osobę ale na 2 dni i muszę zamówić 260 butelek. A napoje to mam w cenie menu więc nie muszę sama kupować.

wredotka

ja myslalam ze na 2 dni to 1.5 l ale na pare. troche duzo litr na osobe

gosialand

wolę wiecej jak by miało zabraknąć, poza tym dzieci nie będzie sami dorośli a wiem że wypiją. Po za tym 0,5 l na całą noc na osobę to spokojnie dadzą radę. Zresztą każdy wie jaką ma rodzinę i kto mniej więcej ile pije. Wiadomo że znajdą się osoby które nie piją albo mało wypiją albo wypiją za dwóch. No to zdrówko  :drunk:


Kasia

u nas nie poszło 0,5l na głowę

wódki zostało tyle że prawie każda para dostała po weselu flaszeczkę :)

Majeczka

Kasia spodziewam sie ze u nas tez tak bedzie. Na 120 osob doroslych kupilismy 120 szt butelek wodki. Chyba tyle nie pojdzie ale wodka juz przed Nowym Rokiem kupiona- bo nam krzyczeli ze zdrozeje :D
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

crazy.live

Cytat: Majeczka w 25 Cze 2008, 22:26:43
Kasia spodziewam sie ze u nas tez tak bedzie. Na 120 osob doroslych kupilismy 120 szt butelek wodki. Chyba tyle nie pojdzie ale wodka juz przed Nowym Rokiem kupiona- bo nam krzyczeli ze zdrozeje :D

My też kupiliśmy jeszcze w grudniu bo niby miało zdrożeć  :o a tu ceny dalej takie same :P
Na 80 osób mamy 105 butelek  ::)

wis

My mamy 96 butelek 0,5l (16 kartonów) wódki na jakieś 55-60 osób... Najwyżej oddamy co zostanie spowrotem do hurtowni :)

anawar

myśmy liczyli 0,5l na osobę i kupiliśmy 160 butelek.. tyle, że goście zaczynają się wykruszać - oby przyszło 140! no ale do tego doliczone są również poprawiny na drugi dzień, a jeśli jeszcze coś zostanie to nie ma tego złego - wykorzysta się w przyszłości np. na chrzcinach :P
napoje z kolei zapewnia nam lokal - liczą 2l na glowę

wredotka

anawar zawsze w razie czego mozecie sie dogadac z jakas inna para mloda, i chetnie od was pewnie odkupia.

anawar

wredotka, taką ewentualność również braliśmy pod uwagę ale to wszystko zależy od tego ile zostanie

zwierzatko_mojej_mamy

hihi - my tez mielismy opcje oddania do hurtowni, ale wszystko zabralismy ;D wodka sie nie psuje, a juz kazda inna kupiona w zyciu nie bedzie weselna hehe ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

natka

hehe dokladnie no i ta tradycja, ze trzeba zostawic alkohol na chrzicny ;)

Ania14209

Tylko ciekawe czy dotrwa do chrzcin????  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

u mnie dotrwa spokojnie :)

u nas wódki sie wogóle nie pije

więc pewnie i na komunie zostanie ;)


zwierzatko_mojej_mamy

Kasia hihi u nas tez ;) tylko babcia lubi wodke, ale niestety nie chce pic ze wzgledow estetycznych - po malym kielonku ma fajne czerwrone plamy na szyi i dekolcie ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

no u nas zostało wódy od cholerci


rozdaliśmy prawie wszystkim gościom i jeszczse kilka czy kilkanaście zostało


twinnie77

Wódka wódką, ale przemyślcie dobrze ilość napojów na osobę. Mamy upały, a nawet jak nie ma upałów, to ludzie na weselu bardzo dużo napojów wypijają. Lepiej kupić więcej i umówić się, że w razie czego oddacie po imprezie. My mieliśmy wesele 1 września, nie było za gorąco, a napojów (razem z mineralną) mieliśmy przeszło 3 litry na osobę. I powiem wam, że chyba z 20 kartonów soku 2l zostało, część wydaliśmy gościom do autobusu na drogę, a 10 oddaliśmy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

my do tej pory pijemy napoje weselne

i jeszcze mamy kilka zgrzewek

znow_wedrujemy

my też mieliśmy 0,5 na osobę i duużooo zostało, a bałam się, że za mało będzie  ;)