buty, buty, wszedzie buty ;) vol. 2

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 12 Cze 2018, 00:55:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu


zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, świetne! i kolor super - jak przyjdą, to powiedz, czy te suwaki to działają i nie trzeba wiązać - jak tak, to se wezmę lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, spokos 😁😁


Dzieki laski.

Dorzucilam botki. Najwyzej oddam 😉
https://wojas.pl/botki-damskie-9547-71
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

#753
ddu, czy ja dobrze pamiętam, że Ty miałaś buty Native? Jak tak to czy fajne były?

ddu

Cytat: malutenka w 20 Sty 2021, 14:21:56
ddu, czy ja dobrze pamiętam, że Ty miałaś buty Native? Jak tak to czy fajne były?

mam dwie pary
jedne takie cieniutkie niby do chodzenia po wodzie - bez sensu ;)
bo na skarpetkę bez sensu, a goła stopa się odparza. ALE jak przechodzę przez jakąś rzekę albo kąpię się pod wodospadami, to idealnie ;)

oraz mam takie jakby trapery.
i one są świetne.
nie są to buty na mróz (a tak słyszałam!) i na śnieg - są do kostki, śnieg wpada,  ale na błoto, las itp naprawdę się sprawdzają.
ja w nich nie chodzę zbyt często, zamówiłam przez internet i są mi za duże. a nie miałam czasu wymieniać, wylatywałam następnego dnia i koniecznie potrzebowałam,
natomiast mój mąż ma i chodzi w nich bardzo dużo, są wytrzymałe, nie niszczą się

polecałabym raczej ciemne kolory, moje seledynowe ciemnieją szybko "w zgięciach"


ddu

maluteńka, w promocji na Pan Pablo teraz.
ale może gdzieś są taniej  (gdybyś się zdecydowała kupowac przez net, bierz o numer mniejsze!)

malutenka

Cytat: ddu w 21 Sty 2021, 13:34:56
maluteńka, w promocji na Pan Pablo teraz.
ale może gdzieś są taniej  (gdybyś się zdecydowała kupowac przez net, bierz o numer mniejsze!)
Widziałam właśnie! Zastanawiam się nad tym kolorem https://panpablo.pl/product-pol-23528-Buty-Native-Fitzsimmons-Citylite-Reflect-Blue.html#close mówisz, że aż o numer mniejsze? Bo długość wkładki mi się zgadza z tym, co zazwyczaj kupuję...
Dzięki w ogóle za odpowiedź, wydają mi się te buty świetnymi na spacery na których nie wiesz w co wejdziesz - właśnie błoto czy jakieś kałuże, do lasu...chyba łatwo umyć :) A noga się w nich nie grzeje/nie poci za bardzo?

ddu

takie ma mój mąż.
są fajne, szybko się myją
noga nie poci, to nie problem

malutenka


wrobelek0403

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 19 Sty 2021, 21:14:25
wrobelek0403, świetne! i kolor super - jak przyjdą, to powiedz, czy te suwaki to działają i nie trzeba wiązać - jak tak, to se wezmę lol
Melduje ze buty zajebiste. Mega wygodne i pieknie odszyte. Niestety zamki to atrapy, ale wklada sie ok.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


niewiemjaka

Fajne!
Zwłaszcza sandały superowe :)

zwierzatko_mojej_mamy

a mi zwłaszcza maciejki leżą ;) ale plus za to, że obie mają na pięcie materiał - ja lubię takie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Justynna

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 16 Cze 2021, 23:31:16
a mi zwłaszcza maciejki leżą ;) ale plus za to, że obie mają na pięcie materiał - ja lubię takie ;)
Nie trzeba będzie szorować pięt lol

zosia2007

dziewczyny czy aby wejść n Ksaprowy rzecywiście trzeba mieć górskie buty? Nie da rady w adidasach?
Wiem, pewnie głupie pytanie ale jak naprawdę po górach nigdy nie chodziłam a przekonują mnie, ze musze kupić buty w góryu. Jesli tak to jakie? Przed kostkę, za kostkę>?
Polećcie coś. Na wspinaczki się nie wyberam, tylko szlaki turystyczne ;)

dragonfly

Cytat: zosia2007 w 17 Cze 2021, 08:35:48dziewczyny czy aby wejść n Ksaprowy rzecywiście trzeba mieć górskie buty? Nie da rady w adidasach?
pewnie nawet w klapkach sie da lol

zosia2007

Cytat: dragonfly w 17 Cze 2021, 09:29:32
pewnie nawet w klapkach sie da lol
spadówa :D ja pytam poważnie, nie pamiętam czy kiedykolwiek chodziłam po górach, nie pagórkach ;)

szelma

Dać się da dużo, ale czy to mądre, to inna inszość ;) Na Kasprowym byłam ponad 20 lat temu, ale osobiście w góry idę zawsze w butach do chodzenia, Mam niskie i za kostkę - nie mam tendencji do skręceń itd. i jestem raczej stabilna, więc te za kostkę zakładam tylko na trudniejsze trasy, jak jest gorsza pogoda albo gorsze warunki na szlaku, ale mój D. w zasadzie zawsze chodzi w wysokich, bo ma słabe kostki, więc to usztywnienie w kostce jest dużo bezpieczniejsze dla niego.

I weź pod uwagę, że buty trekkingowe/górskie/itd. są też przydatne na spacery po płaskim, więc to nie jest tak, że kupujesz je tylko w góry. Poza tym to inwestycja na wiele sezonów - ja mam swoje wysokie już 8 lat chyba i nadal dobrze mi służą.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zosia2007

#769
szelma, dziękuję. O taką odpowiedź mi chodziło ;)

to teraz napiszcie jakie marki, w miarę rozsądne cenowo są ok

jo_miekka

zosia2007, nie sżłabym w adidasach. Podeszwa musi być twardsza i bardziej terenowa.
Jeśli nie zamierzasz chodzić póżniej dużo po górach, to możesz kupić jakieś buty do trekkingu nawet w decathlonie.
Ja mam doskonałe Salomony na takie łatwiejsze trasy, zimą bez sniegu normalnie w nich chodzę tu po wsi.

fasolka1980

zosia2007, moj mąż własnie kupił Merrell.

brawurka

Cytat: jo_miekka w 17 Cze 2021, 11:08:59
zosia2007, nie sżłabym w adidasach. Podeszwa musi być twardsza i bardziej terenowa.
Jeśli nie zamierzasz chodzić póżniej dużo po górach, to możesz kupić jakieś buty do trekkingu nawet w decathlonie.
Ja mam doskonałe Salomony na takie łatwiejsze trasy, zimą bez sniegu normalnie w nich chodzę tu po wsi.
nie polecam tych za 119 z decatlonu. Obtarły mi stopy już pierwszego dnia w dolinie, a nie miałam ich po raz pierwszy na nogach. A. tez nie jest zadowolony.

callja

Ino dlaczego w maciejce rozmiaróka zaczyna się od 36, wielkiego jak 37?! Ani jednych butów od nich nie mam, wszystkie za duże...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /