buty, buty, wszedzie buty ;) vol. 2

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 12 Cze 2018, 00:55:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska



inkageo

Imagine there is no hate

niewiemjaka


salsa

swietne :) skad?
super to zdjecie zrobiłas :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

justynaaaa2

Nie chce któraś tych biedronkowych Loftów - baleriny z kokardką r. 37? Czarne z różową kokardką
Kupiłam już z resztek, nie miałam jak wymienić na większe bo już nie było a potem paragon mi zaginął i nie oddałam
Założone 2x po domu na 5min ale jednak za małe na mnie
Oddam za koszty wysyłki, szkoda żeby leżały w szafie :)

inkageo

Ja bardzo chętnie! Czarne by mi się przydały na jesień :)
Imagine there is no hate

justynaaaa2

Cytat: inkageo w 27 Sie 2019, 22:57:13
Ja bardzo chętnie! Czarne by mi się przydały na jesień :)
Inka liczyłam na ciebie :D
Piszę pw

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Wygodne? Kiedyś na nie polowałam i nie wiem czemu nie kupiłam.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

A ja kupiłam te, już jakiś czas temu, ale chyba nie pokazywałam. Czekają na mnie w Monachium .
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


malutenka

Musiałam kupić buty na jesień/suchą zimę. Musiałam, bo już niestety po 5 latach moje Fly london nadają się tylko do wyrzucenia. Zanosiłam buty na śmierć.
Takie cosie https://www.clarksoutlet.co.uk/p/261051704
Tak, wiem, że jak na standardy strefowe mało urodziwe, ale taaakie wygodne są :D

zwierzatko_mojej_mamy

malutenka, fajne, w polszy nie mają outletu?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 04 Paź 2019, 22:44:28
malutenka, fajne, w polszy nie mają outletu?
ja je kupiłam z allegro, od kogoś, jak ostatnio 99% swoich rzeczy, a linka pierwszego z googla wstawiłam.

zwierzatko_mojej_mamy

a widzisz

no ja nadal mam uczucia do Clarksa, mimo wtopy z ostatnimi butami, które wygodne są, ale po miesiącu musiałam wkładkę własną włożyć, bo poprzednia była tylko na 1/2 długości i odpadła, w obu butach, a nie chciało mi się takiej pierdoły reklamować, ale najbardziej się wkurzyłam jak wyszłam w nich na mżawkę i miałam po zdjęciu butów wszystkie palce jak odmrożone - czarne, bo skóra puściła całą farbę, jaką w sobie miała, puszcza do dzisiaj, buty mają ok 2 lat, tylko mokrego dotką i mam czarne stopy, które się zmywają jakieś 3 dni.. wstyd.
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Ciuchy to wystarczy w wodzie z octem zamoczyć, a z butami to nie wiem...

wrobelek0403

Ja rozwazam takie

https://www.zalando.pl/minelli-oksfordki-noir-mif11e011-q11.html

Brakuje mi czegos miedzy balerinami a botkami. Jade dzis na szkolenie i.musze wiziac botki bo w poniedzialek maja byc 3 st. Brrrrr
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Dla mnie nie. I stylistycznie i funkcjonalnie(za cienka podeszwa)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: konwalia w 05 Paź 2019, 08:55:39
Dla mnie nie. I stylistycznie i funkcjonalnie(za cienka podeszwa)
to samo myślę, poza tym zupełnie subiektywnie - nie lubie lakierków, a lakier + wzór na skórze to za dużo dobrego
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

wrobelek0403

jusia, bardzo ladne!

konwalia, no wlasnie strasznie mi sie nie podobaja te grube podeszwy. Tylko cienka.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia