Autor Wątek: buty, buty, wszedzie buty ;) vol. 2  (Przeczytany 7859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

Odp: buty, buty, wszedzie buty ;) vol. 2
« Odpowiedź #50 dnia: 13 Cze 2018, 11:02:19 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zwierzatko_mojej_mamy moim zdaniem te z animal print sa fajne. Ale ja lubie panterki, węże i krokodyle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
maya, piekne te twoje sandaly!!!!

ja sobie zamowilam te, na Szkockie lato, zeby pamietac o Afryce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #51 dnia: 13 Cze 2018, 11:06:29 »
A ja zamówiłam japonki z zign i ledwo doszłam w nich do lustra. Strasznie twarda skóra i piłuje stopę na pół..
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

dragonfly

« Odpowiedź #52 dnia: 13 Cze 2018, 11:10:08 »
inka fajne, ale nie da sie w nich chodzic, to slabo troche....

ishka82

« Odpowiedź #53 dnia: 22 Cze 2018, 12:01:14 »
Kupiłam sandały, wygodne jak kapcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Coś czuję, że Wam do gustu nie przypadną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #54 dnia: 22 Cze 2018, 12:58:09 »
Srebrne bym brała, a Ty czarne?

ishka82

« Odpowiedź #55 dnia: 22 Cze 2018, 13:40:50 »
inkageo, tak, ja mam te czarne. Kupowałam stacjonarnie i w moim rozmiarze nie było innego koloru. Z jednej strony chyba wolałabym jaśniejsze, a z drugiej wieki nie miałam ciemniejszych sabdałów, więc się zdecydowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wizualnie na stopie wg mnie ok i serio są jak super wygodne i miękkie kapcie. Bardzo lubię buty Nessi, to już moja kolejna para Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #56 dnia: 23 Cze 2018, 12:12:18 »
Na nodze tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Chyba znów będę musiała jakoś żyć bez Waszej butowej aprobaty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 23 Cze 2018, 12:13:02 wysłana przez ishka82 »

inkageo

« Odpowiedź #57 dnia: 23 Cze 2018, 13:33:10 »
Ładnie

ishka82

« Odpowiedź #58 dnia: 23 Cze 2018, 15:44:05 »
inkageo, dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #59 dnia: 23 Cze 2018, 15:55:06 »
Na nodze tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Chyba znów będę musiała jakoś żyć bez Waszej butowej aprobaty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie narzekaj, nie jestes sama Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #60 dnia: 23 Cze 2018, 16:46:23 »
dragonfly, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #61 dnia: 23 Cze 2018, 16:48:38 »
No raczej, ze nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

« Odpowiedź #62 dnia: 23 Cze 2018, 19:59:06 »
Nie da aiw zadowolic wszyatkich, co nie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

ishka82

« Odpowiedź #63 dnia: 23 Cze 2018, 20:00:56 »
wrobelek0403, no niestety. Najważniejsze to i tak zadowolić siebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #64 dnia: 23 Cze 2018, 20:09:39 »
ishka82, ze przypomne moje goralskie kapcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #65 dnia: 23 Cze 2018, 20:17:39 »
Że przypomnę, że stosuje się tu specjalnie dla mnie stworzony przymiotnik do określania estetyki obuwia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #66 dnia: 23 Cze 2018, 20:29:33 »
szelma, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #67 dnia: 24 Cze 2018, 07:22:46 »
szelma, przypomni łaskawie...
Szelmowe?
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #68 dnia: 24 Cze 2018, 10:06:54 »
Ze słownika strefy:
szelmowy (przym.) - element garderoby odznaczający się alternatywnym pięknem

callja

« Odpowiedź #69 dnia: 24 Cze 2018, 12:17:07 »
szelma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 24 Cze 2018, 12:17:27 wysłana przez callja »
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

dragonfly

« Odpowiedź #70 dnia: 27 Cze 2018, 09:08:36 »
Przyszly panterki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wybaczcie dziubek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zdjęcie robiłam dla siostry LoL LoL

szelma

« Odpowiedź #71 dnia: 27 Cze 2018, 09:29:25 »
Dragonowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Fajnie Ci w nich - będa jak znalazł w Szkocji pełnej gepardów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #72 dnia: 27 Cze 2018, 10:16:29 »
dragonfly super, ale jako fanka panterki jestem nieobiektywna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj One są płaskie?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

« Odpowiedź #73 dnia: 27 Cze 2018, 10:26:50 »
Dragonowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Fajnie Ci w nich - będa jak znalazł w Szkocji pełnej gepardów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
hahahaha i jest i moj przymiotnik Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly super, ale jako fanka panterki jestem nieobiektywna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj One są płaskie?
wiedzialam, ze tobie sie spodobaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie, nie sa plaskie, na gorze strony wkleilam zdjecie z netu, obcas ok 3 cm?

szelma

« Odpowiedź #74 dnia: 27 Cze 2018, 10:31:21 »
hahahaha i jest i moj przymiotnik