buty, buty, wszedzie buty ;) vol. 2

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 12 Cze 2018, 00:55:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Angie

Zakupiłam buty codzienne, przyszły i jestem zadowolona.

https://nescior.com/czolenka/329-czarne-skorzane-czolenka-z-ozdobnym-obcasem.html

Pierwszy raz mam od nich buty,  chętnie wzięłabym kilka par.

wrobelek0403

Angie, swietny!!!

Dlaczego one maja takie czuby??? :crying:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

Wrobelek ja bardzo lubię takie przody. 

Tak na nodze.

Angie


wrobelek0403

Angie, no dla mnie odpadaja :/ ja nie.moge w takich chodzic bo od razu bola mnie palce.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

OlaFasola

Angie, bardzo ładne! Wygodne? Szukam czegoś do biegania na wiosnę.

Angie

Ola na razie chodziłam po domu, ale wyglądają na wygodne,  skóra mięciutka.


Angie

Noszę 38 i takie wzięłam,  są ciut za duże,  ale 37 chyba by było za ciasne.

OlaFasola

Angie, dzięki! Chyba zamówię. Przejrzałam stronę i jeszcze jedna para mi wpadła w oko. Ja mam kłopot z rozmiarem, bo kiedyś miałam klasyczne 39, teraz w większości marek jednak 40 :/ teraz wezmę chyba jedne 39, drugie 40. Zobaczę co lepiej pasuje.

Angie

Mi się jeszcze podoba kilka modeli :D
Świetny jest też ten kolor butelkowej zieleni.

OlaFasola

Angie, no właśnie zielone na nieco wyższym słupku jeszcze sobie wypatrzyłam :)

mobka

O ja takie czubki wielbię i też szukam czegoś w tym stylu na codzień. Idę obajrzec :D

marax

Cytat: OlaFasola w 09 Mar 2019, 21:08:14
Angie, dzięki! Chyba zamówię. Przejrzałam stronę i jeszcze jedna para mi wpadła w oko. Ja mam kłopot z rozmiarem, bo kiedyś miałam klasyczne 39, teraz w większości marek jednak 40 :/ teraz wezmę chyba jedne 39, drugie 40. Zobaczę co lepiej pasuje.
Poszukaj we Wrocławiu u nas są w Oleśnicy buty tej firmy

justynaaaa2

A ja wielbie trampki i to że mogę w nich bezkarnie śmigać do roboty :D
A od takich czubów to aż mnie bolą stopy od samego patrzenia ;)

wrobelek0403

justynaaaa2, wiadomo ze trampki najwygodniesze :D

Ja b.lubie baleriny, ale tez nie kazdy model mi pasuje.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

To musi być kwestia indywidualna, bo mnie w ogóle nie bolą stopy od takiego czubka.

mobka


callja

Cytat: mobka w 10 Mar 2019, 16:41:32A nie, no trampki rządzą :D
A wcale nie :P
Plaska podeszwa = kolana do wymiany... nie mogę chodzić ani w trampach, ani w balerinach, nawet w adidasach czy kapciach muszę mieć lekko uniesioną piętę. Próbowałam się przyzwyczaić, mam ładne balerinki ze sfery, mam płaskie sandałki, mam adidasy... Nie chodzę w nich, bo kolana odmawiają mi posłuszeństwa - muszę w końcu komuś oddać te buty, po co mają leżeć i kurz zbierać??
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Angie

Też nie mogę płaskich,  bolą mnie nogi.

malutenka

Cytat: justynaaaa2 w 10 Mar 2019, 15:02:49
A ja wielbie trampki i to że mogę w nich bezkarnie śmigać do roboty :D
A od takich czubów to aż mnie bolą stopy od samego patrzenia ;)
tak, trampki rządzą. Ale te buty Angie mają ogromną zaletę - nie widać w nich paluchów, nie ma dla mnie nic okropniejszego niż wystające palce u stóp w zakrytych butach.

wrobelek0403

Angie, no to na pewno. Wlasnie wystawilam na olx buty, ktore kiedys kupilam i mialam na nogach raz. Klasyczne bezowe szpilki. Tylko ze miazdza mi palce...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

golinda

Cytat: malutenka w 10 Mar 2019, 18:55:25nie widać w nich paluchów

uwielbiam ten efekt :) pod warunkiem, że stopa jest ładna i szczupła ;)