buty, buty, wszedzie buty ;) vol. 2

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 12 Cze 2018, 00:55:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Dobra, juz zrobilam zwrot lol tylko paczke musze zawiesc do paczkomatu.

Niemniej jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wygoda. Jedne i drugie sa jak kapcie!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

#351
Zima mnie zaskoczyła, prawie jak polskich drogowców ;)
Zobaczymy co przyjdzie. Najchętniej kupiłabym tradycyjne Uggs, ale one nie wytrzymają takiej ilości deszczu, niestety...

mayagaramond

dragonfly te ze zdjęcia świetne! To uggs?


"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


mayagaramond

dragonfly najwyżej będziesz miała mokre nogi lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

mayagaramond, te akurat są waterproof. Zobaczymy jak będą na żywo bo ta ich rozmiarówka jest z dupy ;)

inkageo

Rozwiązałam problem krótkich i niskich butów do sukienek, w których nie ugotuję się w biurze. I to tanio, przypadkowo, szłam tylko po fakturę do empiku :D
Imagine there is no hate

mobka

#357
Buty w empiku kupiłaś? :D
Ładnie zgrabnie z przodu wyglądają, aż mnie bok zaskoczył :D

inkageo

Obok jest ccc :D Są wąziutkie i malutkie, rozmiar 36.
Imagine there is no hate

salsa

inkageo, Wojas? mam takie wojasy z zeszłego roku z ccc, uwielbiam je ale nie nosze do sukienek tylko do jeansów :) bardzo wygodne, chyba sobie kupie druga pare na zapas - jak te zadepczę lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Dzisiaj już też mam do dżinsów, ale trochę za gorąco :)
Pudełko było lasocki, ale na butach nie ma żadnego emblematu, może zapakowałam do złego, bo te buty stały na wierzchu :D
Imagine there is no hate

salsa

inkageo, tak , lasocki - ja mam tak wybite na podeszwie, ciagle myle te dwie firmy, wojasa chyba nie ma w ccc lol lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)


zwierzatko_mojej_mamy

golinda, bardzo mnie się podobają, takie bym nosiła, gdybym nosiła ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


damka


malutenka

Piękne buty, niestety nie dla mnie z powodu obcasa i wycięcia na jeden dwa palce, nie jestem w stanie w takich chodzić.

golinda

malutenka, zawsze można posiedzieć ;)

niewiemjaka

Piękne!
w moim utopijnym świecie, w którym jestem piękna, młoda i przede wszystkim kobieca, np chodzę w sukienkach oraz nie bolą mnie stopy w obcasach, też na pewno w takich chodzę :D

malutenka

Cytat: golinda w 06 Lut 2019, 14:21:55
malutenka, zawsze można posiedzieć ;)
te buty słuzyłyby mi tylko do seksu, a takich par już mam 5 :D

malutenka

Cytat: niewiemjaka w 06 Lut 2019, 14:39:03
Piękne!
w moim utopijnym świecie, w którym jestem piękna, młoda i przede wszystkim kobieca, np chodzę w sukienkach oraz nie bolą mnie stopy w obcasach, też na pewno w takich chodzę :D
w mojej wyobraźni wychodzę w butach na obcasie, oczywiście jest późna ciepła wiosna, z niewidzialnych głośników gra Pretty Woman, przechodzę 10 metrów krokiem idealnym, jak z filmu, na następnie potykam się o jedyną równą płytkę chodnikową i wypierdalam. Wszystko jest animowane :D

zosia2007