buty, buty, wszedzie buty ;) vol. 2

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 12 Cze 2018, 00:55:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Piękne,  choć ja nie wyobrażam sobie chodzenia w szpilkach klapkach

mayagaramond

Cytat: konwalia w 04 Sie 2018, 22:33:08
Piękne,  choć ja nie wyobrażam sobie chodzenia w szpilkach klapkach

Za autobusem nie pobiegnę, ale do ksero dam radę dojść.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

wiem, że jeszcze lato (dzisiaj było tu 29C), ale chciałabym te buty. mam już stosowną sukienkę do nich :)

https://www.zara.com/pl/pl/sk%C3%B3rzane-kozaki-na-obcasie-p16014301.html?v1=7137001&v2=1074516

niewiemjaka

Ojezu golinsa atraszne wygladaja jak nogi ludzkie brrrrr taka skora zdjęty z czliwieka a wez!

zwierzatko_mojej_mamy

#129
moja barbie takie miała ;D traktowałam je jako przedłużenie prawdziwych nóg :D w sensie są, ale takie jak z milczenia owiec ;P (ta reflekcja przyszła później )
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mobka

Poważnie? A mnie się podobają :D


szelma

Też skrolowałam czekając na jakieś półbuty i się nie doczekałam :D Centralnie jak ludzkie nogi!
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Mnie tez, chociaz wolałabym bordowe. Ciekawe czy w tę zimę założę kozaki.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Maya, bordowe (lub bardziej śliwka/bakłażan/wino) mam botki. Wiec kozaki chcialabym w takim kolorze. Do szarego płaszcza.

damka

bardzo mi sie te buty podobają, ale rozmiaru brak :)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

wrobelek0403

jusia, jak myslisz.moge isc w nich na wiadoma impreze???? lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, ładne, aczkolwiek wyleczyłam się już z mokasynów, jak na moje standardy za szybko tracą fason - się mi rozklapały moje, niby dobre i czyste i spoko, ale nie mogę na nie patrzeć, chyba wywalę ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zwierzatko_mojej_mamy

aha, dotyczy mój wpis mokasynów zamszowych, zakładam, że skórzane lepiej trzymają formę, może wywalę zamszowe i kupię skórkowańce
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

wrobelek0403

jusia, zarcik byl :D

A Twoje piekne. Czemu ja nie.moge nosic szpicow??? :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

Problemem jest w nich obcas, więc jeszcze nie wiem czy mi się podobają:(
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Angie

Jusia piękne.  Uwielbiam taki nosek.  Co to za model?

Angie

Jusia świetne! To ostatnio mój ulubiony fason. Co ci sie nie podoba w tym obcasie?

jusia

Nie jestem przyzwyczajona. Albo szpilka, albo płaskie.
Buty kupiłam w Tkmax
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"