Autor Wątek: buty, buty, wszedzie buty ;) vol. 2  (Przeczytany 13343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

buty, buty, wszedzie buty ;) vol. 2
« dnia: 12 Cze 2018, 00:55:06 »
bo poprzedni już masakrycznie długi był

słuchajta, chcę wymienić moje kierpco-maciejki-sandały na coś nowego, ale nic, ale to nic nie ma w sklepach - przeleciałam krakowską, ecco, clarks, wszystko, w ramach znalezienia sandałów z podeszwą dla człowieka, który dba o swoje stopy, ni chuchu..a - jak podeszwa jest ok, to wzór jest jak kupa, jak kaczaki i słoniowe nogi, jeśli fason jest ok, to podeszwa bardziej płaska niż trampkowa, no koszmar

paczałam na melisy, ale nie lubię tych ich ogromnych ozdobników kokardowych, a i niekoniecznie one profilowane i wygodne, patrzyłam wszędzie - najsensowniejsze wydają się crocsy, ale jakiś ten obcas wąski i giba mi się stopa,  fajne w odczuciu były wojasy, ale wygląd jednak zanadto czołgowy..

przypominam moje kierpce, wolałabym coś bardziej szlachetnego - mam takie, tylko mieszanka brązu ze złotem, w sumie wszystko będzie szlachetniejsze, ale chcę też porządną podeszwę, no

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mierzyłam:

fajne, ale nie trzymają mi stopy odpowiednio - przerzucają stopę do tyłu za bardzo

wygodne bardzo, ale wygląda się jak kupa

mierzyłam birkenstocki, profilowanie mi nie odpowiada, za wysokie te częsci wysokie podeszwy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj gino rossi - nie dla mojego wysokiego podbicia, nie wchodzi mi stopa, ja już nei wiem, chciałam dobrze, a wyszło jak zwykle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pokładam nadzieję jeszcze w tamarisach, janach i takich tam, trochę bardziej profilowanych, ale na nic nie trafiłam sensownego

help, ktokolwiek widział Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

Odp: buty, buty, wszedzie buty ;) vol. 2
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Cze 2018, 06:43:50 »
zwierzatko_mojej_mamy, no kupa jest w sklepach niestety tak ogolnie. Ja ostatecznie kupilam tylko mokasyny i nic wiecej. Mozesz zajrzej do gabora albo ary. To sa takie wygodne marki, tylko z ladnoscia butow roznie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #2 dnia: 12 Cze 2018, 07:42:25 »
wrobelek0403, no na razie mam na oku sandały sportowe zwyczajnie - takich tez nie posiadam:

lub

wrobelek0403

« Odpowiedź #3 dnia: 12 Cze 2018, 08:08:13 »
zwierzatko_mojej_mamy, te tevy najladniejsze z tych codziennych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W gory polecam te: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja mam granatowe i tez jezdze w nich na rowerze, laze po miescie. Byly drogie, ale warte ceny.

niewiemjaka

« Odpowiedź #4 dnia: 12 Cze 2018, 08:44:11 »
to moze takie mieciutkie ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
przepraszam nie moglam sie powstrzymac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a czemu profilowanie ci przeszkadza? moze za maly rozmiar mierzylas?
ja mam sandaly profilowane ale nie birkenstoki, super sa, mam tez plaskie i zdecydowanie wole te profilowane rynienki

a jak nie mozesz znalezc to kup sportowe
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

konwalia

« Odpowiedź #5 dnia: 12 Cze 2018, 09:33:06 »
Ja kupiłam tevy teraz z rabatem-30. Tylko one wg mnie wypadają rozmiar mniejsze.

wrobelek0403

« Odpowiedź #6 dnia: 12 Cze 2018, 09:35:15 »
konwalia, po.prostu sportowe sandaly kupuje sie wieksze zeby paluchy nie wylazily. Ja tez mam 38 i wydaja mi sie za dlugie. Ale tak ma byc.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #7 dnia: 12 Cze 2018, 11:45:21 »
a czemu profilowanie ci przeszkadza? moze za maly rozmiar mierzylas?
profiloanie w birkenstockach mi przeszkadza - one mają wysoko taki masyw górski pod palce u stóp, a dokładniej pod paliczki - potem masz znowu niżej na opuszki - tu masz ten masyw z przodu - on mi wypada w złym miejscu mojej stopy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niezależnie od rozmiaru Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #8 dnia: 12 Cze 2018, 17:10:20 »
Ja kupiłam ostatnio te Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale to nie dla Zwierzątka. Tevy też mam, chodzę w nich po pracy, rower, plac zabaw, non stop w zasadzie.
Takie, tylko całe sliwkowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #9 dnia: 12 Cze 2018, 17:11:34 »
Zwierzątko a coś takiego? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Te clarksy mi się też podobają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Maciejki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 12 Cze 2018, 17:15:21 wysłana przez mobka »

mobka

« Odpowiedź #10 dnia: 12 Cze 2018, 17:18:10 »
I jeszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
O te fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 12 Cze 2018, 17:19:12 wysłana przez mobka »

mobka

« Odpowiedź #11 dnia: 12 Cze 2018, 17:20:45 »
I jeszcze te na przykład Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A nawet Lasocki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 12 Cze 2018, 17:24:01 wysłana przez mobka »

golinda

« Odpowiedź #12 dnia: 12 Cze 2018, 17:21:40 »
a pacz pani jakie piękne birkenstocki za darmo prawie. szkoda, że nie ma mojego numeru

a Ty nie masz 36?

"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #13 dnia: 12 Cze 2018, 17:25:36 »
Zwierzątko a coś takiego? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Te clarksy mi się też podobają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Maciejki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
te wszystkie mają pasek na przez środek stopy, nie chcę, chcę wycięte

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #14 dnia: 12 Cze 2018, 17:27:30 »
O te fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no, te akurat mierzyłam - ale jak ja się mam jebać za przeproszeniem z tym paseczkiem z miniaturowym zapięciem codziennie, to nie, dziękuję, niestety nie wsadzę tam nogi bez rozpinania - moje ukochane wysokie podbicie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 12 Cze 2018, 17:31:06 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #15 dnia: 12 Cze 2018, 17:28:46 »
I jeszcze te na przykład Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
te nie są codzienne, tylko sportowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w sensie wyglądu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #16 dnia: 12 Cze 2018, 17:29:58 »
A nawet Lasocki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
te spoko, ale chciałam jaśniejsze niż ciemniejsze, a białe tak fajnie nie wyglądają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w cieliste /pudrowe chciałam trafić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doceniam próby, dawajcie dalej, jesli nie macie dość Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #17 dnia: 12 Cze 2018, 17:30:49 »
golinda, no brałabym nawet z tak oczojebnym kolorem, mam 36, ale pisałam o profilowaniu w palcach w birckenstockach - boli mnie w stopę, ała ;P

golinda

« Odpowiedź #18 dnia: 12 Cze 2018, 18:07:33 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj[dm_id:6195671b-6089-4dff-9ddb-6edaf2b1a9c9]

golinda

« Odpowiedź #19 dnia: 12 Cze 2018, 18:09:20 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #20 dnia: 12 Cze 2018, 18:16:07 »
golinda, no pisałam, że corccsy najlepsze, ale mi noga lata w nich w pięcie

gino rossi to lakierki, nie lubię lakierków, zabijam je w tydzień Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zapato takie sportowe całkiem prawie, nessi maja pasek w kostce, w życiu tego nie założę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chyba, że sobie ociosam pęciny i łydki na heblu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #21 dnia: 12 Cze 2018, 18:21:55 »
o, takie jeszcze znajduję:

chociaz wolałabym bez białej podeszwy ;/

chyba am nasrane we łbie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 12 Cze 2018, 18:22:30 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #22 dnia: 12 Cze 2018, 18:29:33 »
te bym brała od razu, gdyby były jasne:

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #23 dnia: 12 Cze 2018, 18:40:38 »
o, to ładne, ale czemu taka płaska podeszwa:

golinda

« Odpowiedź #24 dnia: 12 Cze 2018, 19:00:24 »
o, takie jeszcze znajduję:

chociaz wolałabym bez białej podeszwy ;/

one są straszne i nie powoduje tego biała podeszwa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj