sukienki rybki-polecane modele

Zaczęty przez Kasia, 04 Sty 2008, 19:55:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Izaura

mary_popins,
za to mój N. jak mu pokazałam welon powiedział że super.

Cytat: "mary_popins"Nie wiem jak ten welon wygląda na żywo, jeśli go widziałaś i Cię zachwycił to warto przymierzyć do skrawka mori lee  

no właśnie mam wrażenie że skrawek mi nie wystarczy i chciałabym zobaczyć siebie w całości: suknia + welon, ale to chyba nie wykonalne.

chyba że możliwe jest wypożyczenie tego welonu z jednego salonu -powiedzmy pod zastaw 800 zł tyle ile on kosztuje, pojechanie na drugi koniec Wawy i przymierzenie razem ?? hmm... ciekawe czy Panie w Lilea by się na to zgodziły...

Kasia

mary super wiadomość :)

cieszę się że jestś zadowolona :)

mary

a Ty Kasia byłaś już w lilea?
Wydaje mi się (jestem o tym głęboko przekonana ;) ) że ta rybka z lilea jest duuużo lepsza od nr 175 z w1.

Kasia

jeszcze nie byłam
może na sobote sie umówię

obawiam sie że ja z takimi ramiaczkami nie bedę korzystnie wygladać
bo chyba pjak przymierzałam necar to te ramiaczka mi nie pasowały

ale przymierzę
bo cena super i pewnie koronka też lepsza

chociaż jak dzisiaj zobaczyłam wróbelka w tej 175 to na nowo sie nia zarajałam :)

jeszcze raz chce pójść do madonny i pogadać jakie modele ile kosztuję, pomacać może coś jeszcze przymierzyć

zobaczymy :)
ja załuję że mnie w ttej 175 nie pospinali szpilkami bo nie mam porównania do lorny która rozmiarowo była na mnie ok
w lornie miałam wciecie
w 175 w talii sie marszczy

mary

No tak, każda musi znaleźć własną miłość ;)
Ja to 175 z w1 oceniam - na podstawie zdjęć i cudzych relacji- znacznie gorzej niż suknie z lilea. Z drugiej strony, nie namawiam nikogo na nią, bo lubię być oryginalna ;)
Powodzenia Kasiu! Ja w pt też udam się do Madonny przymierzyć malasie. Tak, żeby całkowicie utwierdzić się w słuszności podjętej dziś decyzji. Mam nadzieję, że się okaże, że suknie różnią się głównie metką ;)

Kasia

znalazłam kilka rybek z sincerity lub justin alexander
zastanawiam sie jak u nich z jakościa koronek

co o nich sadzicie, no i gdzie jest ich najwiekszy wybór w Warszawie?

mika

Kasia, justina alexandra i sincerity dużo jest w katrin - ja polecam ten salon na lesznie - duży salon, zero kolejek, babki bardzo miłe i mają duży komis

sierpniowajulka

Kasia, no więc tego dowiedziałam się w Lilei:
- Modele P3806 i P3818 dostępne są jedynie w Piotrkowie Trybunalskim. Panie nie znają niestety cen tych sukien - ale podadzą Ci te ceny w Piotrkowie (suknie mogą sprowadzić z Piotrkowa do Wawy, jeżeli pokryje się koszty przesyłki).
- P3804 w ogóle nie został sprowadzony do Polski (ponoć nieładnie się układa)
- P3829 kosztuje 3250. Suknia ma przepiękną koronkę, ale boczne kliny okropnie odstają na boki.
- P3829 kosztuje w Wawie 3100 (sic!), a welon od kompletu 800. Jest piękny, za to przeraźliwie ciężki.
Moja sis planuje zadzwonić do Piotrkowa i jeżeli cena P8329 będzie zbliżona tam do ceny katowickiej, to pewnie tam kupi tę suknię... Potworne, że jest taka różnica w cenie! Ale suknia przepiękna. Jedyne co można jej zarzucić to to, że nie ma wszytych porządnych fiszbin i cała trzyma się na rękawkach. Ale pewnie można to zmienić.

[ Dodano: 10-01-2008, 23:26 ]
Jeszcze jedno. Przepiękna jest suknia P3803.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: "sierpniowajulka"wszytych porządnych fiszbin i

hmmmmmmm takie sukienki są raczej ciężkie i nie wyobrażam sobie braku DOBRZE TRZYMAJĄCYCH fiszbin  :shock:
Cytat: "sierpniowajulka"P3829 kosztuje w Wawie 3100 (sic!),

niezła cena w porównaniu z Katowicami  :shock:

Cytat: "sierpniowajulka"Przepiękna jest suknia P3803.
muszę ją zobaczyć :)

[ Dodano: 11-01-2008, 09:05 ]
Cytat: "mika9983"Kasia, justina alexandra i sincerity dużo jest w katrin

umówiłam sie tam na jutro :)
tylko uprzsedzili mnie że mogą nie mieć niektórych sukienek bo sa targi i oni część kiecek będzie na targach  :-|

sierpniowajulka

Dziewczyny, byłyśmy z siostrą wczoraj w Cymbeline i muszę przyznać, że ceny sukni miło nas zaskoczyły (mierzone przez moją sis suknie były w cenach od 2500 do 3500). Suknie są przepiękne - świetna jakość i piękna koronka. Siostra najlepiej prezentowała się w tych sukniach:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

julka, a w tej ostatniej to jest bolerko czy ta gora jest doszyta? piekne te suknie!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sierpniowajulka

Salon, w którym mają jeszcze piękne rybki (z salonów, które na razie odwiedziłyśmy) to Promesa. Mają tam suknie Villais, ktore pod każdym względem rzucają na kolana. Nasze typy z tego salonu (wszystkie suknie możecie obejrzeć na stronie www.villais.com):

[ Dodano: 26-01-2008, 10:23 ]
Cytujjulka, a w tej ostatniej to jest bolerko czy ta gora jest doszyta? piekne te suknie!
bolerko
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: "sierpniowajulka"z siostrą wczoraj w Cymbeline i

co do salonów Katrin to maja super ceny :)


tą drugą sukienkę Justina przymierzałm i potwierdzam super jakość :)
dodatkowo przymierzałamjeszcze tą Justin Alexander 8102.jpg - w ostatnim moim posci jest jej zdjęcie
też super kiecka i niedroga :)

jeszcze moge tam polecic sincerity- tą którą przymierzala wróbelek :)
też ładna kiecka - kosztowała 2800 - 200zł rabatu :)

sierpniowajulka

W salonie Mystique mają jeszcze fajną rybkę Benjamin Robertsa ( http://www.benjaminroberts.co.uk/new_collection.htm - tutaj kolekcja do przejrzenia) - również typ mojej siostry. Tylko ta, którą przymierzałyśmy dodatkowo miała cieniutkie ramiączka (co - o dziwo - źle jej nie robiło):
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

ładna kiecka

mierzyłam ją ale na mne niebyo widać ani sukienki ani mnie w tej sukience
nic nie było widać :)
a mierzyłam ją zaraz po liporio więc efekt niwidzialności był jeszcze spotegowany :)

[ Dodano: 27-01-2008, 10:28 ]
a co do lilea
to mam karnecik z ceną 2950  :-P  za kiecke mary
wiec jakbyście chciały się zdecydować na nią to moge odstąpić :)

sierpniowajulka

Trafiłam przypadkiem jeszcze na salon w Warszawie, którego nie znałam: http://www.coline.pl/  z sukniami Raul Novias, które chyba jeszcze się w tym wątku nie pojawiły:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ze_nitka

Cytat: "sierpniowajulka"http://www.coline.pl/
Ten salon jest niedaleko mojego miejsca zamieszkania, dostrzegłam go kilka dni temu robiąc zakupy w biedronce ;) Musieli go niedawno otworzyć bo jak szukałam swojej sukienki nie było go, a szkoda :( ładne te sukienki Raul Novias

Kasia

na bank tego salonu nie było w Warszawie

jak ja szukałam to z Raul Novias był tylko jeden salon POD Warszawą

[ Dodano: 17-02-2008, 13:53 ]
i maja poszukiwa ostatnio
La Sposa Miradir :)
kto jej ostatnio szukał ?