Ślub w lipcu- pełen luzik

Zaczęty przez kathrines, 04 Sty 2008, 09:18:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kathrines

Witam wszystkich!
Ślub w lipcu, oprócz kościoła, sali, zespołu i kamerzysty/fotografa stoję w miejscu z przygotowaniami. Czy Wy lipcowe dziewczyny też tak macie? Czy tylko ja jestem tym wyjątkiem?
Próbowałam robić niedawno próbną fryzurę ślubną, przy okazji ślubu koleżanki. Niestety na moich drutach nic nie wychodzi. Siedzenie kilka godzin pod suszarką powoduje tylko potworny ból głowy a loki rozpadają sie już po godzinie. Mam długie i ciężkie włosy i brak pomysły na ich upięcie. Nie chce całkowicie zostawiać ich rozpuszczonych, bo wiem, że przeszkadzałyby mi podczas szaleństw na parkiecie :-) Może Wy coś doradzicie?

Pozdrawiam,
Kathrines

konwalia

My mamy tylko moją suknię, nawet kościół nie zaklepany. Zaczyna mnie przerażać ten nasz luz............ :D

mika

kathrines, ja mam takie włosy jak ty, ciężki grube i nie dające się ułożyć, na ślubie wyglądałam tak:
http://picasaweb.google.pl/mika19830/Lub15092007?authkey=rHNzpZdl_WE
a fryzura trzymała się całą noc :mrgreen:

kathrines

Fryzura super, pasowała idealnie do sukni.
Podpowiedzi mile widziane :-)

mika

kathrines, a właśnie suknie masz?? pokaż?? bo do sukni najlepiej dobrać fryz

kathrines

Nie mam :-( Na pewno będzie biała, jednoczęściowa, blisko ciała., żadne tam rozkloszowane i pomarszczone bezy :D:D

mika

to radzę zacząć od sukni, a potem fryzura w mig się znajdzie, masz coś na oku jakąś kiecke? skąd jesteś? chodziłaś już po jakichś salonach?

kathrines

Będzie to na pewno coś jak te poniżej:

mika

kathrines, ale mierzyłaś już coś takiego?? bo wiesz że zdjęcia to nie odzwierciedlają rzeczywistości, a na nas też suknie wyglądają różnie :-P

kathrines

Przyznam, że nie mierzyłam, mieszkam w niewielkim mieście, gdzie salonów z prawdziwego zdarzenia brak, a tutejsze pracownie krawieckie oferują suknie na miarę 10 lat wstecz :-(
Wyprawa na przymiarkę wiąże się z wzięciem dnia wolnego, bo po pracy zanim dojadę do większego miasta to sklepy czynne będą co najwyżej godzinę. A mierzenie sukni w pośpiech i przy kiepskim sztucznym oświetleniu nie jest najlepszym pomysłem.
Najbliżej mam do Łodzi.

tachogti

kathrines, to wez wolne i mierz mierz :D masz zamiar kupowac czy szyc? o jak kupowac to luzik luzikiem ale wnet bys musiala zamawiac, bo w lecie jest najwiekszy slubny ruch  :)
Ja tez slub w lipcu, sala jest, fotograf jest, kosciol jest, DJ jest, Pan Mlody ubrany, ja kiecki nie mam ale mam juz material i buty, od wczoraj zabieramy sie za zaproszenia i ostateczna liste gosci  :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

kathrines

To nie takie proste...a doradczynie, koleżanka, mama, siostry? Ktoś musi ze mną jechać i ocenić krytycznym okiem...
To właśnie minus mieszkania w małym mieście :-(

zwierzatko_mojej_mamy

kathrines,  a soboty ? :> da sie tez ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Monika

ja tam mam tylko salę zaklepaną (zresztą to też dopiero od  2 tygodni...) po powrocie do Polski od poniedziałku się za fotografa i dj/zespół zabieram :D

damka

Ja mam sale, zespol, fotografa, Kosciol. Sukienke wybralam we wrzesniu (przymierzylam tylko ta jedna) i juz jest zamowiona. Kupilam buty i bielizne. Szukam zaproszen. Wydawalo mi sie ze wszystko zrobialam wczesnie moze nawet za wczesnie, ale w miedzy czasie okazalo sie ze zmianielam prace i teraz juz bym nie miala na to czasu. Takze dobrze sie stalo. Teraz mam spokoj i tylko musze ogarnac narzeczonego tzn zakupic mu stroj. Aha i jeszcze musze poszukac hotelu gdzies dla setki gosci. To bedzie moje wyzwanie  na ten rok :lol:

Kasia

kathrines, a jakiej firmy te kiecki, które pokazałaś?

ładne :)

wrobelek0403

Cytat: "Kasia"kathrines, a jakiej firmy te kiecki, które pokazałaś?

ładne :)

popieram, ta ostatnia to agnes z kolekcji 2007, ale reszta nie wiem.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: "wrobelek0403"ta ostatnia to agnes z kolekcji 2007

skoro ostatmia to agnesto chya pozostałe też bo fotografie tego samego typu

martos82

Tak, to Agnes, kolekcja z 2008

www.suknieagnes.pl
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: "kathrines"Na pewno będzie biała, jednoczęściowa, blisko ciała., żadne tam rozkloszowane i pomarszczone bezy  :D

tak, ja też tak myślałam dopóki nie zaczęłam mierzyć

Kasia

ja właśnie jedna taka wielką księżniczkę przymierzałam

i powiem Wam że mocno zaburzyła mi ona myslenie :)

a to była księżniczka naprawdę duża

coś w stylu sukienki jaką miała adrianna :)
talię miałm w niej jak osa
piękna koronka na gorsecie
i taka jakby broszka

cudo
jak agora bedzie już miał stronke to pokaże Wam ją
naprawdę gigant kiecka
moja mama uparcie twierdzi ze to ja właśnie powinnam wybrać :)

martos82

Cytat: "Kasia"ja właśnie jedna taka wielką księżniczkę przymierzałam

i powiem Wam że mocno zaburzyła mi ona myslenie :)

a to była księżniczka naprawdę duża

coś w stylu sukienki jaką miała adrianna :)
talię miałm w niej jak osa
piękna koronka na gorsecie
i taka jakby broszka

cudo
jak agora bedzie już miał stronke to pokaże Wam ją
naprawdę gigant kiecka
moja mama uparcie twierdzi ze to ja właśnie powinnam wybrać :)

Dlatego ja zamierzam zmierzyc wszystkie typy sukni, zeby znalezc ta jedna jedyna.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: "martos82"Tak, to Agnes, kolekcja z 2008

www.suknieagnes.pl

piekne, musze sie jeszczse raz wybrac do Agnes, bo w grudniu jeszcze nie mieli wszystkich nowych :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tyna

Pocieszę Cię, ja mam ślub 1 maja i załatwioną salę, Kościół, nauki i poradnię, no i jeszcze orkiestra jest. Wstępnie kamerzysta i fotograf. Muszę się zabrać ostro za kieckę ale nie mam w ogóle pomysłu. Teraz jeszcze małe problemy rodzinne, więc nic się nie chce, ale myślę że damy radę - MUSIMY!!! pozdrawiam

adrianna79

Cytat: Kasiaja właśnie jedna taka wielką księżniczkę przymierzałam

i powiem Wam że mocno zaburzyła mi ona myslenie :)

a to była księżniczka naprawdę duża

coś w stylu sukienki jaką miała adrianna :)
talię miałm w niej jak osa
piękna koronka na gorsecie
i taka jakby broszka

hmmm.. mi sie nie wydaje ze mialam ksiezniczkowata suknie... :-)... ja jakos nie wyobrazalam sobie pojscia za maz w sukni w innym stylu.... ale jak sie zdazylam przyzwyczaic co jest modna w stanach nie zawsze jest modne w europie :-)...

ja uwielbiam moja sukienke - szczgolnie moj dekolt i talie.. no i ten tren. aczkolwiek podoba mi sie ze niektore rybki maja tez piekne dlugie treny...

gdybym miala wychodzic za maz jeszcze raz to wybralam bym sukienke priscilla of boston

szczegolnie ta