Zwierzeta

Zaczęty przez madej-urszula, 23 Kwi 2018, 20:11:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska


callja

oczy kota... dragona :dreaming:

maleństwo z rudym kocim wujkiem rozkoszne - zresztą, wujcio też niczego siobe ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

dobrze, że dupą stoi, bo jakby mordę pokazał, to tu by już w ogóle się wszyscy rozpłynęli :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Cze 2020, 19:04:09dobrze, że dupą stoi, bo jakby mordę pokazał, to tu by już w ogóle się wszyscy rozpłynęli :D
:iluvu:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

dragonfly

Cytat: ddu w 03 Cze 2020, 12:45:41
mój pies
aaaaaa jaki cudny!!!!!! on musi byc malutki jeszcze, albo kot taki wielki lol lol lol

zwierzatko_mojej_mamy

#30
my mamy koty u teściów, dwóch chłopaków i laska ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Cze 2020, 19:04:09
dobrze, że dupą stoi, bo jakby mordę pokazał, to tu by już w ogóle się wszyscy rozpłynęli :D

poczekaj..... :D

ddu



zuzia

ddu,
jakie cudo!

Kasia


ddu

Zachowujecie się jak Helena ;)

ishka82


magdalinska

Cytat: ddu w 03 Cze 2020, 21:33:29
Zachowujecie się jak Helena ;)
hahah :D  cudny :)

wrobelek0403

Rany jaki slodziak 😁😁😁
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Ja mam nowego siostrzenca 😉
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

#41
wrobelek0403, zajebisty! Cudne futro
A ta mina, to jak się dowiedział, że jesteś jego ciotką? lol lol lol

wrobelek0403

Cytat: dragonfly w 04 Cze 2020, 08:06:23A ta mina, to jak się dowiedział, że jesteś jego ciotką?
lol lol iluvu
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Moja sioatra to zawsze przygarnia takie dziwne istoty 😂😂 ze przypomne ś.p. Parszywka 😉
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Ejże, no, Parszywek to miał pełne inklinacje na bycie gwiazdą internetów!!
Bez kija ani przystąp ;)

A nowy (rudy) groźny oboźny przeboski :D
Charakterni siostrzeńcy, nie ma co :D
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

fasolka1980

wrobelek0403, Parszywek był najpiękniejszy!

wrobelek0403

sputnik, tak. Mimo specjalnej diety. Stary byl bardzo i mial problemy z watraba, nerkami.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Dzieki laski 😁
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

My po skypowym catch up ze szczeniakami. Maja już 5 tyg, za 3 jedziemy po Milo :)

dragonfly

Cytat: sputnik w 18 Cze 2020, 22:11:07
dragonfly, który to Milo?
A nie wiemy jeszcze ;) To jest hodowla, z której dużo psów na wystawy jeździ, dopiero w 8 tyg podobno widać czy szczenię ma "potencjal" na championa ;) Wlasciciele zatrzymują 2 psy i od razu nam powiedzieli, że do końca nie będzie wiadomo, które zostawia sobie. Wiec czekamy :) ale jest nam obojętne, który będzie nasz, wszystkie są mega słodkie:)