Autor Wątek: Zwierzeta  (Przeczytany 2018 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madej-urszula

Zwierzeta
« dnia: 23 Kwi 2018, 20:11:37 »
Hej, szukam miejsca z dobrymi cenami karm dla psów i kotów. Znajomi polecali swiatpupila-sklep, czy słyszeliście o nich?
« Ostatnia zmiana: 23 Kwi 2018, 20:20:41 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

Notice: Undefined variable: context in /home/users/strefaslubna/public_html/forum/Sources/LoadAds.php on line 145

mayagaramond

Odp: Zwierzeta
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Kwi 2018, 10:05:43 »
Podziwiam jak to wszystko ogarniasz. Gruz wywozisz, karmy szukasz! Kobieta-Orkiestra!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

lisica

« Odpowiedź #2 dnia: 23 Maj 2020, 14:15:26 »
Chyba nie tyle istotne jest to jaki sklep dla psa wybierzesz  a co kupisz- kwestia jakości karmy albo akcesoriów. Ja zaopatruje się w paru sprawdzonych miejscach i stacjonarnie i online. Kupuję takie jedzonko, które zawiera dużo mięsa  a zbóż niewiele albo w ogóle.
« Ostatnia zmiana: 23 Maj 2020, 15:25:23 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

ddu

« Odpowiedź #3 dnia: 25 Maj 2020, 21:50:09 »
o, to dla mnie temat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
za kilka tygodni pies w domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mój kuzyn pracuje w Dolinie Noteci, muszę go wypytać, co mysli o jakości tej karmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik

« Odpowiedź #4 dnia: 26 Maj 2020, 00:43:58 »
Albert na Dolinie Noteci, tzn. jak nie gotowane przeze mnie. z chęcią przeczytam co sądzi o tej karmie osoba znająca temat od podszewki.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #5 dnia: 26 Maj 2020, 12:26:58 »
ok, napiszę co mi powie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a pani od mojego szczeniaka pisze, że zaczyna już chodzić i zdjęcia mi wyśle .... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

czy my mamy jakąś strefę psów???!!!
trzeba jeszcze dragon zaprosić

sputnik

« Odpowiedź #6 dnia: 26 Maj 2020, 16:36:10 »
ddu, zakładaj 😁

dragonfly

« Odpowiedź #7 dnia: 26 Maj 2020, 16:45:21 »
ddu, zakladajmy!
Moja tesciowa wczoraj powiedziala, ze bedzie naszemu psiakowi robic sweterki na drutach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #8 dnia: 26 Maj 2020, 17:20:03 »

Moja tesciowa wczoraj powiedziala, ze bedzie naszemu psiakowi robic sweterki na drutach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #9 dnia: 26 Maj 2020, 17:26:16 »
ddu, i co z tym twoim psiakiem? jedziecie po niego? ktos wam przywozi?

ddu

« Odpowiedź #10 dnia: 26 Maj 2020, 17:34:21 »
na razie rośnie
będzie gotowy na przełomie lipca/sierpnia,
na razie nie ogarniam transportu, nie wiadomo, co z granicami itp

ta hodowczyni mnie uspokaja, że na pewno wymyśli się coś, co nie będzie stresujące dla szczeniaczka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mój mąż się boi, że ten pies nie istnieje, więc pewnie będzie chciał osobiście po niego jechać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #11 dnia: 26 Maj 2020, 17:37:42 »
mój mąż się boi, że ten pies nie istnieje, więc pewnie będzie chciał osobiście po niego jechać
ahahahahhaha

My mamy jeszcze 6 tygodni po odbior. Ale juz wyprawke zaczynamy kupowac. I moj maz, ktoremu zawsze bylo wszystko jedno w czym jego dzieci chodza, spia, jedza to teraz tak wymysla, czyta, oglada YT.... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #12 dnia: 26 Maj 2020, 18:56:09 »
sputnik, jeśli chodzi o Dolinę Noteci to jest chyba jedna z lepszych karm dostępna na rynku. Loki jak dostaje mokre to tylko to.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

malutenka

« Odpowiedź #13 dnia: 26 Maj 2020, 18:58:01 »
. Ale juz wyprawke zaczynamy kupowac. I moj maz, ktoremu zawsze bylo wszystko jedno w czym jego dzieci chodza, spia, jedza to teraz tak wymysla, czyta, oglada YT....   
Dragon, my mamy łóżko do wymiany, bo po 10 latach zaczęło pękać i łatamy je wkrętami, ale pies musiał dostać nowe legowisko, bo stare już brzydkie i wygniecione Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #14 dnia: 26 Maj 2020, 19:02:33 »
malutenka, ahahahahaha tak, Mike mowi, po co Henkowi spodenki, I tak lata ma nie być, w domu jesteśmy, a 2 sweterki już dla oszustów zamówił Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jezu, nie pokazywałam wam kota ostatnio, ma fazę na siedzenie w pralce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #15 dnia: 26 Maj 2020, 19:15:03 »
Mike mowi, po co Henkowi spodenki, I tak lata ma nie być
po 1 jesteście w Szkocji, w Szkocji ostatnią rzeczą jaka jest potrzebna to bikini i krótkie spodenki a bez sweterka pies zmarznie, nie godzi się!
Kot mega, ja mam pierdolca, że wypiorę z ciuchami, 2x sprawdzam czy nie ma kota zanim pralkę odpalę.

ddu

« Odpowiedź #16 dnia: 26 Maj 2020, 19:27:30 »
Ale piękny kot!!!

ddu

« Odpowiedź #17 dnia: 26 Maj 2020, 19:28:53 »
Kuzyn mówi, że Dolina ma jakość
Nie uzupełniają karmy żadnym syfem, choć zdarza się, że jak brakuje wołowiny, to zamiast niej dodają wieprzowinę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #18 dnia: 26 Maj 2020, 19:29:49 »
malutenka, mam to samo - lata żaden nie wchodził do pralki, raz wlazł i od tego czasu macam pranie za każdym razem.
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

dragonfly

« Odpowiedź #19 dnia: 26 Maj 2020, 19:30:03 »
malutenka, ja tez, ostatnio prawie pralke zamknelam, cos mnie tknelo jeszcze raz sprawdzic, a tam dyndajacy ogon.... Maly skurwiel wlazl, jak juz wnaladowalam pranie i im bardziej wlazil, tym bardziej sie beben krecil, tym bardziej go wszystko przykrywalo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

po 1 jesteście w Szkocji, w Szkocji ostatnią rzeczą jaka jest potrzebna to bikini i krótkie spodenki a bez sweterka pies zmarznie, nie godzi się!
moje dzieci zobacza slonce i lataja w spodenkach, koszulkach, Heniek w ogole bez koszulki - moja mame doprowadza do rozpaczy i dostaje za to opierdol od niej (dzieci umra mi na zapalenie pluc, tudziez katar Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) A whippet musi miec sweterki, bo one praktycznie beztluszczowe sa, i w Szkocji im rzeczywiscie za zimno Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w domu nawet w pizamkach spia albo w cave bed Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #20 dnia: 26 Maj 2020, 19:35:46 »
malutenka, mam to samo - lata żaden nie wchodził do pralki, raz wlazł i od tego czasu macam pranie za każdym razem.
U mnie w zmywarce też byli.
Chociaż w zmywarce to trudniej się ukryć, bo widzisz wszystko co jest w środku. No ale byli.
Dragon, ale super łóżeczko! Koty moje by takie bardzo chciały!

sputnik

« Odpowiedź #21 dnia: 26 Maj 2020, 19:45:30 »
Tak, o tej Dolinie to slyszalam, że dobra, kupuję, ale nie analizowalam składów. Głównie gotuję.
Co do pralki to też mam obsesję, nikt nigdy mi nie wszedł ale zawsze sprawdzam.

wrobelek0403

« Odpowiedź #22 dnia: 26 Maj 2020, 21:23:45 »
dragonfly, co za oczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/